En Güzel Nicki Seçiyoruzz [Oylama]

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Ağustos , 2011, 22:31:57

« önceki - sonraki »

En Güzel Nicki Seçiyoruzz [Oylama]

1. Nar Çiçeği❀ܓ
2 (4.8%)
2.  laracroftt
0 (0%)
3. Lă_Tăhzen!
10 (23.8%)
4. இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
9 (21.4%)
5.  ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑
7 (16.7%)
6. ßăʟßöƈεğἶ
3 (7.1%)
7.  °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
2 (4.8%)
8. *•.¸♥gonca♥¸.•*
1 (2.4%)
9. eylül_üm
4 (9.5%)
10. --€lif--
1 (2.4%)
11. doğangüneş
2 (4.8%)
12. ♥♥ lavii ♥♥
0 (0%)
13. ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
1 (2.4%)

Toplam Oy Verenler: 42

asya81

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 13:18:25
Alıntı yapılan: asya81 - 20 Ağustos , 2011, 13:16:24
ben dün benide yasın dedimdi görmesden gelinmişim canınız saolsun :( :y25:
yok canim yaa ozge gormemistir yoksa niye eklemesin  :opucuk:
doğrudur canım  :opucuk:

--elif--

şimdi bişee dicem benm kendime  vermem yasak ya ama ben genede o yasağı çiğneyip kendime versem özge anlarmı yani anlamazsa kendime verecem sorumda rezil olmayım demii  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Ağustos , 2011, 16:36:03
şimdi bişee dicem benm kendime  vermem yasak ya ama ben genede o yasağı çiğneyip kendime versem özge anlarmı yani anlamazsa kendime verecem sorumda rezil olmayım demii  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bence sen bi kaç yeni üyelik al ben öyle yapmayı düşünüyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kocamı ve çocuklarımıda üye yapacağım hatta doğmamış kızımıda  :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: doğangüneş - 20 Ağustos , 2011, 16:42:37
Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Ağustos , 2011, 16:36:03

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bence sen bi kaç yeni üyelik al ben öyle yapmayı düşünüyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kocamı ve çocuklarımıda üye yapacağım hatta doğmamış kızımıda  :ehi: :ehi:
wuuuu süper fikir ben neden düşünemedim bunu  :ehi:  :ehi:  :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Ayy inanmıyorum ya asya senıde mı yazmadımm :BangHead: :BangHead:

3 KİŞİ OLDU YAZMADIGIM NERDE BENIM AKLIMMMM :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLERIM KIZLARR GERÇEKTEN UNUTTUM  :opucuk: BÖLE ÇOK KATILIMCI OLUNCA AFALLADIM BIRAZ  :k06:

miray

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

@@@gözde@@@

bende kulladım oyumu hayırlı olsun hak eden kazansın ;D

hüzünden_gelme

oy kullanan ellerınız dert görmesınnn :flowers: :flowers: :flowers:

Lă_Tăhzen!

nezaman bıtıyor yarısmaaa özgee  :laughing7:  valla ben bukadar rağbet görecegıme ınanmıyordum   bencede oy veren o eller dogan gunes aysenın tabrıyle euro ve dolar tutsun ınsallah   :ehi:

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2011, 17:30:31
nezaman bıtıyor yarısmaaa özgee  :laughing7:  valla ben bukadar rağbet görecegıme ınanmıyordum   bencede oy veren o eller dogan gunes aysenın tabrıyle euro ve dolar tutsun ınsallah   :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
He bak bende sana vermistim  :ehi:

laracroftt

yahu ınsan sevabına bı oy vereydı yaa 0' ım rezıl oldum yaa   :ehi:  :ehi:  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: laracroftt - 21 Ağustos , 2011, 20:17:50
yahu ınsan sevabına bı oy vereydı yaa 0' ım rezıl oldum yaa   :ehi:  :ehi:  :ehi:
sen kime verdin
keşke kendine verseydin :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: