28 Mart , 2024, 13:15:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

süt sıtması :(

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 19 Ağustos , 2011, 19:46:01

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Ağustos , 2011, 21:49:20
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 19 Ağustos , 2011, 21:46:48
  Benimde bugün akşama doğru sol göğsüm şişti ateşim yok ama göğsüm ateş gibi yanıyo ve çok acıyo dokunamıyorum hiç  :sad1:   Duşa giriyim bende birazdan sizin dediğinizi yapiyim inş. işe yarar  :amin:  Çok felaket acıyo yaa  :y25:

ayy canımm benımm boşalt goguslerını bol bol sık sık emzir kızını

Aksi gibi kızım bugün çok huysuz, zorla aldırıyorum memeyi  :sad1:   Duşa girdim dediğinizi yaptım ne zaman faydası olur acaba  :-\   Elimi dokunduramıyorum ne felaket bişeymiş bu yaa  :sad1:

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 19 Ağustos , 2011, 22:11:40
dÜnürüm geçmiş olsun ateşin çıkmadan boşalt göğsünü
Bide iyi düşün canın bikey çektimi

Sağol dünürüm  :opucuk:  Düşünüyorum ama aklıma gelmiyoki bişey çekmiş olabilirmi canım acaba  :icon_scratch:   

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım asya emmiyorsa pompayla sağ,ama mutlaka boşalt
duşun ve taramanın faydasını göreceksin inşallah

miray

aynı şey bendede oldu 2-3 defa
ilkönce ben anlamadım ne oldugunu üşüttüm hasta oldum zannettim 39.5 derece ateşim vardı
sonra dr a gittim süt düğümlenmesi dedi
ılık duş al bol bol emzir dedi

serife26

geçmiş olsun öznurcum,göğüsler çok çok dolunca o durum gerçekleşiyor,sütünün fazlasını sağman lazım ki rahatlayasın,benim ilk günlerde öyle bi durumum olmuştu,pompayla boşaltmıştık biz de,manueldi ilk aldığım pompa,şu an medelanın elektriklisini aldım,kullanımı çook rahat,fiyatıda uygun,işe başlıycaksan fln da çok işine yarar.yoksa elle sağmak,manuel pompayla sağmak fln biraz zor.

<<AyBüKe>>

Benim geçti çok şükür, emzirdim kızımı bol bol geri kalanıda sağdım hep ... Sıcak duş alıp taradım göğsümü, masaj yaptım .. Burda söylenen herşeyi yaptım valla  :toothy10:  Acı falan kalmadı, ama ne zor bişeymiş yaa  :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Ağustos , 2011, 20:56:49
oğlum 24 günlük  :nazar: maşallah şimdiye kadar öyle bişey yaşamadım ama dondurma yediğim zaman oğlum emdiğini kusuyo bütün gün devam ediyo bu  :honk: sizdede oldumu hiç dondon yedikten sonra bu durum ???

yok aytenim yaaa... ben de arada yiyorum dondurma ama çok şükür oğlum öyle kusmuyo. dana yediğini eritiyo :)

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Ağustos , 2011, 21:00:50
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Ağustos , 2011, 19:46:01
ay kızlar en son foruma öğleyin girdim çıktım,beni bi ateş sardı sormayın. 39.5 oldu ateşim. titreme falan da geldi. oğlumun şurubundan içtim de şimdi yeni ayağa kalktım. sizde de oluyor mu böyle süt sıtması. bir de olmaması için ne yapmalıyım????
:opucuk: canım gecmiş olsun ya neden olduki  :icon_scratch:

kevsercim bilmiyorum işte.. sanırım süt fazla geldi,ondan  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 19 Ağustos , 2011, 21:15:43
geçmiş olsun canımm aysegule katılıyorum banyo yaparken ılık suyun altında tarakla orana masajmı yaparsın artık tararmısın uygula bunu goguslerın  sut doluysa ondan olur ateslenme aman dıkkat et    ;)

teşekkür ederim nurcum... valla ılık duş aldım artık,bi de elimle sağdım hemen taştı zaten. ondan sonra rahatladım çokşükür. bidaha o humana still tea dan içmemmmmmm  :igrenc:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 19 Ağustos , 2011, 21:46:48
  Benimde bugün akşama doğru sol göğsüm şişti ateşim yok ama göğsüm ateş gibi yanıyo ve çok acıyo dokunamıyorum hiç  :sad1:   Duşa giriyim bende birazdan sizin dediğinizi yapiyim inş. işe yarar  :amin:  Çok felaket acıyo yaa  :y25:

aman canım dikkat et.. işte uzun süre öle içinde süt çok durduğunda oluyo sanırım  :icon_scratch:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Ağustos , 2011, 19:58:43
çok saol edam yaaa... berbat bişiymiş gerçekten...

eylülüm daha neler var neler.... 2 defa daha olmuştu ama bu kadar ateş yapmamıştı  :-\

ayşegülüm ılık banyo yaptım ama tarama işini ilk kez duydum kız  :dontknow: biraz sağdım canım ya. fıskiye gibi  :ehi: :ehi: :ehi: hep o humana still tea yaptı  :caca:

canım benım çok gewcmıs olsun  :amin: :flowers:
bende ılk defa duydum  ::) bakk daha neler duysacaz kımbılır  :dontknow:

burcum

bende çok yaşadım göğsümün bir yeri kızarıp şişiyordu ateş yapmıyordu ama nasıl bir ağrıdır o öyle bol bol acıya acıya emzirdim  :-ooo en güzeli bir de sıcak suyla ıslattığım havluyu koyuyordum süt yolları açılsın diye

Balböceği

Oznur son durumun nedir canim  :dontknow:

toprakk

canım geçmiş olsun böyle birsey ilkkez duyuyorum sey sandım hani karabasan gibi bişey sandım ama değilmiş çok şükür :laughing7:
insallah bir daha yasamazsın canım  :opucuk:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

°•.ℓανιηуα.•°

çok saolun kızlar,hepinizden Allah razı olsun...

edoşum son durumum şimdi iyiyim artık,göğsüm yine şişiyo,sütler bi bakıyorum akmış... neyseki ateş ve halsizlik artık olmuyo  :-\