24 Nisan , 2024, 13:20:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

süt sıtması :(

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 19 Ağustos , 2011, 19:46:01

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ay kızlar en son foruma öğleyin girdim çıktım,beni bi ateş sardı sormayın. 39.5 oldu ateşim. titreme falan da geldi. oğlumun şurubundan içtim de şimdi yeni ayağa kalktım. sizde de oluyor mu böyle süt sıtması. bir de olmaması için ne yapmalıyım????

Balböceği

Oznur gecmis olsun ben bilirim yaaa ama ben bisey yapamazdim..

dogumdan sonra cok olduu hatta gogsum sismisti  :(

umarim bi daha olmaz canim  :opucuk:

banu_fth

:-ooo :-ooo  ay böle bişeyde mi var ..neler duycam daha yaa ..  :-\

geçmiş olsun öznur .. inşallah sık sık olmaz .. tekrarlamaz daha .. gelmiş geçmiş olsun ..

neden olurmuş bu sıtma bilen yok mu ?  :icon_scratch:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım göğsün şişmi
eğer şişe sağarak boşalman lazım
bide ılık banyo yap,banyoda göğsünü tarakla tara

°•.ℓανιηуα.•°

çok saol edam yaaa... berbat bişiymiş gerçekten...

eylülüm daha neler var neler.... 2 defa daha olmuştu ama bu kadar ateş yapmamıştı  :-\

ayşegülüm ılık banyo yaptım ama tarama işini ilk kez duydum kız  :dontknow: biraz sağdım canım ya. fıskiye gibi  :ehi: :ehi: :ehi: hep o humana still tea yaptı  :caca:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tamam canım tarakla tara süt damarları açılıp iyice başalsın göğsün
bende 14 günlükken oldum
çok zor oldu 2 gün çektim
düşün bide canının çektiği bişey varsa ye
geçen hafta ateşsiz ağrım oldu yine göğsümde bişey yedim geçti çok şükür

Aytii

oğlum 24 günlük  :nazar: maşallah şimdiye kadar öyle bişey yaşamadım ama dondurma yediğim zaman oğlum emdiğini kusuyo bütün gün devam ediyo bu  :honk: sizdede oldumu hiç dondon yedikten sonra bu durum ???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Ağustos , 2011, 19:46:01
ay kızlar en son foruma öğleyin girdim çıktım,beni bi ateş sardı sormayın. 39.5 oldu ateşim. titreme falan da geldi. oğlumun şurubundan içtim de şimdi yeni ayağa kalktım. sizde de oluyor mu böyle süt sıtması. bir de olmaması için ne yapmalıyım????
:opucuk: canım gecmiş olsun ya neden olduki  :icon_scratch:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Lă_Tăhzen!

geçmiş olsun canımm aysegule katılıyorum banyo yaparken ılık suyun altında tarakla orana masajmı yaparsın artık tararmısın uygula bunu goguslerın  sut doluysa ondan olur ateslenme aman dıkkat et    ;)

Balböceği

Oznur elinden geldigi kadariyla sutunu saggg

aboww ben ne cektimm kolumu bile kaldiramazdim  :icon_pale:

Lă_Tăhzen!

ben dogum yaptıgım ilk gece yasamıstım onu ilk ve son oldu ALLAHTAN ATESIM VAR BI TARAFTAN ZANGIR ZANGIR TITRIYORUM  sut dolu gögusler emzirmeyı beceremıyorumm  neler neler  hemsıre gelıp masaj yapmıstım goguslerıme saolsun  :D

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynen hemşom hem donuyorum hem 39 derece ateş
sebebi belli süt birikmrsi
inşallah hemen geçer öznurum
aytenim kusma değilde yeşil kaka yapıyor alperen,bide emerken kıvrıla kıvrıla ağlıyor dondurma yiyince sanırım üşütüyorum

<<AyBüKe>>

Benimde bugün akşama doğru sol göğsüm şişti ateşim yok ama göğsüm ateş gibi yanıyo ve çok acıyo dokunamıyorum hiç  :sad1:   Duşa giriyim bende birazdan sizin dediğinizi yapiyim inş. işe yarar  :amin:  Çok felaket acıyo yaa  :y25:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 19 Ağustos , 2011, 21:46:48
  Benimde bugün akşama doğru sol göğsüm şişti ateşim yok ama göğsüm ateş gibi yanıyo ve çok acıyo dokunamıyorum hiç  :sad1:   Duşa giriyim bende birazdan sizin dediğinizi yapiyim inş. işe yarar  :amin:  Çok felaket acıyo yaa  :y25:

ayy canımm benımm boşalt goguslerını bol bol sık sık emzir kızını

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dÜnürüm geçmiş olsun ateşin çıkmadan boşalt göğsünü
Bide iyi düşün canın bikey çektimi