of sütüm azalıyo

Başlatan hümeyra_t_e, 19 Ağustos , 2011, 13:33:28

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

2gündür sütüm çok az yada bana öyle geliyo sürekli biseler içiyorum bebişim emerken yutkunuyo ama eskisi gibi değil.evham yaptm.doymasa aglar ama dimi.süt için denenmiş tavsiyelerinz varmı

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben rezene cayini duymustum cok süt yapiyomus  ::) marketlerde filan satiliyo deneyebilirsin ins sütün cogalir  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Aytii

süt yapan çayı denedinmi hiç  ??? o yapıyo diyolar ama tabi bünyeden bünyeye değişiyo bence sütün olması

Lă_Tăhzen!

bence sütün azalmıyor ilk 40 gun sut cok guzel oluyor şarıl şarıl akıyor gögusler şişiyor sonra zamanla azalıyor ilk gunlerdekı gıbı  olmuyor   bende cok telasa dusmustum hatta konu falan acmıstım buraya ama ne denedıysem o ilk gulerdeki gıbı olmadı sutum telaşlanma  bol bol sıvı tuket su komposto ve elıne fırsat gectıkce dınlen   ;) birde ben humana stell tea kullanmıstım 

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım zaman zaman yediklerimize göre değişebilir 2 günde belli olmaz azaldığı
sen emzirmeye devam et sık sık

...ŞehzadEfe...

bozanın iyi geldiğini biliyorum
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

canım her annede değişiyor bazıları süt ve su içmek sütünü artırırken bazısında kimyon artırıo yada süt yapıcı çaylar kiminin et suyu fena artırıyormuş süt gelişini

hümeyra_t_e

teşekkürler kızlar humananın süt çayını içiyorum inş iyi gelir

susanna

günde bir tane içilen maden suyunun sütü arttırdıgını ve bebeğin gazının kolay çıkmasına yardımcı oldugunu okumuştum bende
bide hurmanın sutü arttırdığını  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

miray

2 dilim tahin helvası ye arkasında bi büyük bardak ayran iç  :icon_thumright:
ayrıca süt ve bozada sütü arttırıyor

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hosav ve komposto benim sutumu cok artirirdi dene canim  :D

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hümeyra_t_e

tahin helvası ve hoşaf içiyorum humana içiyorum iyi geldi sanki

burcum

günde 2 fincan stil tea iç bol sıvı tüket su süt taze sıkılmış meyve suyu  yoğurt ye bir de doğum yaptıktan sonra göğüsler anormal şişer süt dolar bebeğin emmeye başladıkça bebeğinin günlük süt ihtiyacına göre üretmeye başlıyor göğüslerini emdikçe sinyal gidiyor beyine ilk gün ki gibi kocaman süt dolu göğüsleri kimsenin olmuyor  :icon_thumright: kafana takma doymasa ağlar aç kalan bir bebek anlaşılır  :icon_thumright:

toprakk

canım süt yapar die sütü olmayan kadınlara tatlıyı basıyorla r kadının sütü oluyor hayır kadın tatlıyı yedikçe su içesi geliyor
yani tatlıyı tüketip kilo alıcana  bool bol su tüket maa kimisimm bünyesi süt yapmıyor benm ablamda kompostolar.helvalar.tatlılar yedi durdu sütü olsun die 40günde 10kilo aldı bool bool su iç canım benim
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE