28 Mart , 2024, 19:25:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Musallat 2: Lanet'in Çekimleri Tamamlandı

Başlatan hüzünden_gelme, 17 Ağustos , 2011, 23:18:13

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Cinleri konu alan 2007 yapımı korku filmi "Musallat"ın ikincisi "Musallat 2: Lanet"in çekimleri tamamlandı. Filmin yönetmenliğini yine Alper Mestçi üstlendi. Türkü Turan Tülay Bursa Selim Gürata Zeliha Güney ve Saliha İplikçi'nin rol aldığı film 2 Aralık'ta vizyona girecek.

1 Temmuz – 10 Ağustos tarihleri arasında süren çekimler İstanbul ile İznik'te İhsaniye ve Sansarak Köyleri'ndeki değişik mekanlarda gerçekleşti.

"Musallat 2: Lanet" sinema filminde kullanılan plastik makyaj ve digital efektlerle Türk sineması adına da birçok ilke imza atılacak. Görsel efektler Unc Film Mehmet Çetin Plastik makyaj (Emir Özer) ve Sanat Yönetmenliği(Aslı Akıncı) ise Dükkan-ül Hayal şirketi tarafından uygulanıyor... Dağıtımı Özen Film tarafından yapılacak filmin görüntü yönetmenliğini ise Türksoy Gölebeyi üstlendi.

Hayranlarının şimdiden merakla beklediği filmin vizyon tarihi 2 Aralık 2011

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

birincisini bile zar zor izledım bunu izlemeye kalbım dayanmaz valla :k06: :k06:

sen nasıl izlecen bacım hamiş hamiş :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 17 Ağustos , 2011, 23:21:45
birincisini bile zar zor izledım bunu izlemeye kalbım dayanmaz valla :k06: :k06:

sen nasıl izlecen bacım hamiş hamiş :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06: biz kari koca böle filmlerin hastasiyiz gerci hamileyim diye serkan baktirmiyo  ::)

hüzünden_gelme

aferin enişteme baktırmasın tabi  :aferin: :aferin: ben sana güzel fılm bulurum açarım konuyu onu izlersin böle fılm ızlemek yasak hamıslere :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 17 Ağustos , 2011, 23:30:21
aferin enişteme baktırmasın tabi  :aferin: :aferin: ben sana güzel fılm bulurum açarım konuyu onu izlersin böle fılm ızlemek yasak hamıslere :k06:
saol bacim  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

BEN NEDENSE TURKLERİN YAPTIGI KORKU FILMLERİNİ BEGENMIYORUM COK BASİT YAPIYORLAR  BİRAZ DAHA GELİŞTİRMELİLER İZLEDİGİM TEK TURK KORKU FİLMİ BÜYÜ  O DA  EH İŞTE

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Ağustos , 2011, 00:01:21
BEN NEDENSE TURKLERİN YAPTIGI KORKU FILMLERİNİ BEGENMIYORUM COK BASİT YAPIYORLAR  BİRAZ DAHA GELİŞTİRMELİLER İZLEDİGİM TEK TURK KORKU FİLMİ BÜYÜ  O DA  EH İŞTE
evet bende türk korku filmlerinden en beyendigim büyü cok basariliydi digerlerine göre.Türkler en iyi drama filmler yapiyo  :k06: gecen cehennem 3d baktim sinemada ama cok berbat filmdi sacma bide 3d bosuna yapmislar hic bir özellik yoktu filmde  ::)

laracroftt

sevdıgım tek tur dıyebılırım korku fılmlerı ıcın, buyuyu begenmedım ben, turklerde en basarılı korku fılmı musallattı bence tek gecerım... ıkıncısını dort gozle beklıyorum, gül sende bendenmıssın ama benım kocam ızlemıyor korku fılmı tırsıyomus uyuyamıyo sonra gecelerı   :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Ağustos , 2011, 00:42:33
sevdıgım tek tur dıyebılırım korku fılmlerı ıcın, buyuyu begenmedım ben, turklerde en basarılı korku fılmı musallattı bence tek gecerım... ıkıncısını dort gozle beklıyorum, gül sende bendenmıssın ama benım kocam ızlemıyor korku fılmı tırsıyomus uyuyamıyo sonra gecelerı   :ehi:
evet cnm sendenim  :laughing7: bende cok seviyom ama etkisinde kaliyom bi süre  :cildir:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ilkine esimle gitmistik nisanliyken cok romantikti  :ehi: :ehi: :ehi:
guzeldi kafada cok soru isareti kalmisti  :icon_scratch: bu ondan guzeldir diye dusunuyorm eskiden bayilirdim her gece korku filmi arardim tvde simdi tirsiyorum  :icon_pale:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Ben yabanci zannetim fotoyu gorunce hatirladim..

Bu filmi cekerken baslarina cok is gelmisti.  :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Ağustos , 2011, 01:16:20

yok kiz o buyu filmiydi bu baskasi  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Ağustos , 2011, 01:21:58
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Ağustos , 2011, 01:16:20

yok kiz o buyu filmiydi bu baskasi  :ehi: :ehi:
e benn niye hatirlamadimm  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

ne iş gelmiş kızz  :icon_scratch:

bende cok severım korku fılmını  simdide var tv de fox tv de 28 hafta sonra vampırlı bı fılm buaralar vampırlı fılmler dıkkatımı ceker oldu  :k06: