H&M Bayan Giyim

Başlatan hüzünden_gelme, 17 Ağustos , 2011, 23:03:11

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bu elbiseler gecen gittim 15 euroya dusmustu hep tiklim tiklimdi  :D tabiki tarzim olmadigi icin yanindan gectim  :) cocuk reonundada hicbisey birakmamisti namisizlar  :ehi: :ehi: :ehi: tek bi ayakkabi alabildim kizima  :) ben cocuk bolumunu seviyorum guzel seyler var  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

susanna

mısırda en çok çeşidi bulabildiğim ve rahat rahat alışveriş yapabildiğim yerlerden biride H&M

hamile reonu epey ihtiyacımı görmüştü  ::) ;D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 21 Ağustos , 2011, 22:35:12
bu elbiseler gecen gittim 15 euroya dusmustu hep tiklim tiklimdi  :D tabiki tarzim olmadigi icin yanindan gectim  :) cocuk reonundada hicbisey birakmamisti namisizlar  :ehi: :ehi: :ehi: tek bi ayakkabi alabildim kizima  :) ben cocuk bolumunu seviyorum guzel seyler var  ;)
:ehi: :ehi: :ehi: evet bende haftasonu baktim yazliklar ucuzlamis kisliklar cikmis bile  :cildir: ben seviyorum H&M ama cok karisik oluyo  :cildir: ic camasirlarida cok güzel ve kaliteli  :suclu: hamile reyonu cok güzel deildi bide cok pahali bi pantolon baktim 40-50 euro  :-ooo bebek reyonu dedigin gibi cok güzel koca insan elbiselerini resmen bebeklere göre yapmislar  :love7: bende ordan alirim herhalde  ::) sendemi almanyada yasiosun  :icon_scratch:

fıstık

kardeşim ordan kızıma elbise almış açıkçası beğenmedim kalitesiz bi görüntüsü var :dontknow: