hayatımın anlamı minik kuzum benim

Başlatan hümeyra_t_e, 17 Ağustos , 2011, 16:50:29

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

annesinin bal peteği uzun zamandır günlüğümüze yazamıyodum.artık kocaman oldun şubatın 13de 8aylık olcaksın nerdeyse konuşuyosun baba.dede.mama.vava gbi sesler çıkarıp herkesi güldürüyosun

hümeyra_t_e

bebegim bu gece çok ağladın icli içli benimde canımdan can gitti rüyamı gördün annem bilmiyorum ki bi söyleyebilsen derdini seni göğsüme yaslayıp sallamaktan baska bise yapamadım benim meleğim neyseki uyudun sonra mışıl mışıl.seni çok ama çok seviyorum minnak yavrum

hümeyra_t_e

kuşum yaa çıkar artık şu dişini yavrum bi patlayamadı 8 aylık oldun demek ki babana çekmişsin oda 9. ayında çıkarmış hevesleniyorum çıksa biran önce diye..ama olsun sen sağlıklı olda geç çıksın sorun değil annesinin balııııı

hümeyra_t_e

kuzuuum benim akıllı oğlum nasılda biliyosun sen dışarıları artık.bugün hava güzeldi annem arabana attığım gibi seni doğru dışarı çıktık öyle güzel durdun ki etrafa bakındın keyifli keyifli.babayı ziyarete gittik bizi görünce çok sevindi seni parka götürdük salıncağı ne çok sevdin heycandan kıpır kıpır oldun kuşum benim.sonra baba bizi evimize bıraktı gitti tekrar bize para kazanmaya.bende senin çorbanı içirdim uyudun şimdi tabi yoruldun dışarda böcüküm benim.bugün çok güzeldi sende bende babada çok mutlu olduk :love9: