29 Nisan , 2024, 15:37:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hayatımın anlamı minik kuzum benim

Başlatan hümeyra_t_e, 17 Ağustos , 2011, 16:50:29

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Ağustos , 2011, 13:52:29
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayyyyyyy yavruuuuuuuuummmm kıyamaaaaaaaammmmmmm.. içli oğluşum benimmmmmmmmm kuzummmmmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aynen canım yek nazlı bizimki görsen hemen gözleri kızarıyo falan.alıp yiyesim geliyo

hümeyra_t_e

annen kurban olsun sana yavru kuşummm.artık emerken benimle konuşmalara başladın..gözümün içine bakıyo emerken resmen

hümeyra_t_e

oğluşum senin herşeyin erken olcak galiba dişleri kaşınıyo sanırım tükürüğü çok akıyo kıyafetlerini batırıyosun böcüğüm yaa yoruldum değiştirmekten

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: afra024 - 07 Eylül , 2011, 18:57:06
oğluşum senin herşeyin erken olcak galiba dişleri kaşınıyo sanırım tükürüğü çok akıyo kıyafetlerini batırıyosun böcüğüm yaa yoruldum değiştirmekten
:opucuk: :hello2: oyyy yeyim yaaa masallahh canım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

canım valla aynı dert bizimkinde de var. baloncuk yapıyo ağzıyla. ve ön tarafı hep salya  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2011, 19:02:10
canım valla aynı dert bizimkinde de var. baloncuk yapıyo ağzıyla. ve ön tarafı hep salya  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

baloncuk mu yapıo ..sakız ver çiğnesin annesiii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ay önlük takın bari yazık kıyafet değiştirmekten bitap düşürmeyin yavruları  :k06: :nazar: :nazar:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2011, 19:02:10

aynen canım ya balonukları da biliyolar ben önlük takıcam artık napalım böle olmuyo yani

hümeyra_t_e

canım yavrum hızla büyüyosun gözümün önünde her geçen gün yeni bişeler keşfediyosun ellerinden tutunca kendini kaldırmaya çalışıyosun artık biraz yüklenince oturcaksın resmen bügün tam 3 aylık oldun 4. ayına girdin canım benim

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Rabbim sağlık sıhhat versin oğluşuna canım benim :amin: bizimde 3 ay dolmasına 14 günümüz kaldı :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

hümeyra_t_e

annneeemm sen artık beni görünce uçacak gibi heycanlanıyosun gözlerinin içi gülüyo beni görünce süekli beni takip ediyosun...ve artık ellerin ağzından çıkmıyo dişlerin mi kaşınıyo benim minnak yavrum..seni çok seviyorum sende beni seviyosun belli ki :k06:

hümeyra_t_e

oğluşum dün doktora gittik bu ay cok az kilo almışsın 400gr cık.mama takviyesi verdi sütüm yetmemiş büyüdün artık paşam 3ay 8günlùksün üzüldm ama sen sağlıklı olda yeter bana annem

°•.ℓανιηуα.•°

merak etme canım bak bu ay nasıl toparlicak kendini. sağlıklı olsun da kilo mühim değil...

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 21 Eylül , 2011, 01:10:02
merak etme canım bak bu ay nasıl toparlicak kendini. sağlıklı olsun da kilo mühim değil...

inş canım toparlasında gerisi hiç önemli değil

hümeyra_t_e

kuzum benimmmm sen hasta mı oldun kıyamam yavrum canımdan can gidiyo sen öksürdükce üşüttün heralde havalar birden soğudu tabi bu dünyada ilk kışını yaşıcaksın havalar soğuk geldi sana birden..neyse ki iyileştin yavaş yavaş bi daha hasta olma emi yavrum seni çok seviyorum aşk meleğim can parem

hümeyra_t_e

şımarık oğluşum okadar dillendin ki artik cıvil cıvıl konuşuyosun hergün farklı ses denemesi yapiyosun.babanı tanıyosun artık heycanlanıyosun onu görünce babanda çok mutlu oluyo