Düşük ve Kürtaj Sonrası Adet Süreci, Korunma, Gebelik

Başlatan ceylinazra, 14 Mayıs , 2008, 13:38:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ozel konuusyoruz deıysek ole muhabbet tabıkıde olmaz.... :icon_thumright:

ama ne bılım gebelık anne bebek forumunda beyın olmazsı emınım butun arkadasların garıbıne gıder ...

tek benım deıl :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

betüs26

ben şok oldum erkek olması ben i çok rahatsız etti belkide size normal gelebilir ama biz eşlerimize kadınların olduğu bir form diye bahsediyoruz zaten onlar buna bile karşı yani kendi adıma söyliyeyim benimki zor izin vermişti

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Ahirena

yönetimin burasının bayanlar forumu olduğuna dair bir kararı varda biz mi göremedik.Eğer rahatsızlık duyulacak bir konu varsa sizin kendiniz dışında başkalarını kabullenememenizdir.
O zaman benimde şöyle demem lazım.
Burası bilgi-alışverişinin sağlandığı bir forumsa başkalarını hazmedemeyenlerden bende rahatsızlık duyuyorum.Bilgi tek taraflı alınmaz ve verilmez.

мiŁenα.

gelen herkezi kabullendık neden bu kadar yanlls anlıyorsunuzkı anlamadım sonucta sadece bayların olması bızım hosumuza gıtmedı..yonetıme bıldırdık baakalım gelcek cevaba bakcaz...

Ahirena

ben yanlış anlamadım birşeyi.Ama bu kadar sert tepki gösterecek bir durum yok ortada.Burası sonuç olarak bir forum sitesi.

ecee

yeni okudum ve şaşırdım..gerçektende burada bir beyin olması benide rahatsız etti.site yetkililerine bir an önce bildirilsin.çünki biz bayanlar olarak burada özel bilgilerimizden bahsedip bilmeyen arkadaşlara yol gösteriyoruz.şu anda bu yazılarımızın bir erkek tarafından okunması beni tekrar tekrar rahatsız etti.bu forumun bayanlara özel olarak kalması tercihimdir.sanırım birçok arkadaşımda bu fikirden yana....

мiŁenα.

ececım canım burası sadece bayanlara ozel bır forum deıl.... :'(emıne hanıma ben mesaj attım oda yazmıs zaten tek bayanlara ozel olmadıgını zaten babalara ozel bolumde var...

sorun olmadıgı surece gayet normal...

kusura bakmayın beyfendı sızde ben burya uyeyım coktandır ılk ekz bır erkek uyeyle karsılastım ve bılmıyordum...ama hala saskınım buda gerck

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: yuğçe - 25 Eylül , 2009, 12:35:29
kızlar bnde buraya yeni üye oldum ..bebegimi kaybettim 8haftalıkkken kürtaj olmadım ama çok zor oldu . hem psikolojik hem acıı :y25: :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ama nasip die bişe var hiç korunmadım doktorlar korunmama gerek olmadıgını hemen hamiş kalabilecegimi söledii bakalım bekliyorum inşşş banada bi melekkkk  :love9: :love9:

arkadasalr bende yeni üye oldum 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadım hamilede kalmadım eşimdede bendede sorun cıkmadı hersy normal dedi doktorlar en sonunda doktorum bana akupuntur tavsiye etti ve ben o ay hamile kaldım ama gebeligim 7 hafta sürdü ve düştü hiç kürtajda olmadım agrıda olmadı kanamayla düştü ben de korkuyorum diger gebeliklerimde de aynısını yasarmıyım diye
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: sibel_89 - 28 Eylül , 2009, 23:20:12
kızlar bnde buraya yeni üye oldum ..bebegimi kaybettim 8haftalıkkken kürtaj olmadım ama çok zor oldu . hem psikolojik hem acıı :y25: :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ama nasip die bişe var hiç korunmadım doktorlar korunmama gerek olmadıgını hemen hamiş kalabilecegimi söledii bakalım bekliyorum inşşş banada bi melekkkk  :love9: :love9:

arkadasalr bende yeni üye oldum 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadım hamilede kalmadım eşimdede bendede sorun cıkmadı hersy normal dedi doktorlar en sonunda doktorum bana akupuntur tavsiye etti ve ben o ay hamile kaldım ama gebeligim 7 hafta sürdü ve düştü hiç kürtajda olmadım agrıda olmadı kanamayla düştü ben de korkuyorum diger gebeliklerimde de aynısını yasarmıyım diye

KORKMA  GÜZELIM BISEY OLMAZ ALLAHIN IZNIYLE  :amin:

can yine cannnn

hoşgeldin sibel89 hoşgeldin aramıza
bencede korkunun ecele faydası yok canım
rabbim ne derse o olur ama sen güzel düşün
güzel olsun herşey canım bu aradada düşüğüne
çok üzüldüm geçmiş olsun
nermin ben :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

мiŁenα.

canım hosgeldın.....

oe dusunme ıns bırsey olmaz...olmıcakta...

ama sen uzulur stres yaparsan dıkkat etmen gerekebılır..

alaha dua et ...canım bol bol dua..

nazine

MERHABA ARKADAŞLAR ARANIZDA ÇOK YENİYİM BEN BUNDAN 1 SENE ÖNCE 5 HAFTALIK BEBEĞİMİ DÜŞÜK YAPTIM VE KAYBETTİM.BU SENE TEKRAR HAMİLE KALDIM VE 11 HAFTALIK GEBEYKEN KONTROLE GİTTİM FAKAT DUYDUĞUM HABER PEK İÇ AÇICI DEĞİLDİ 9 HAFTALIK GEBEYKEN BEBEĞİMİN KALBİ DURMUŞ VE ONU KAYBETMİŞİM ACİL KÜRTAJA ALDI DR VE 3 AY SONRA TEKRAR GEBELİK OLABİLİR DEDİ.ÇOK AMA ÇOK ANNE OLMAK İSTİYORUM AMA HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAMAKTAN KORKUYORUM.NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN CVP YAZIN RAHATLAYIM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

мiŁenα.

hosgeldın nazıne ..

kendını akramsarlıga dusurme yasadıkalrın kotu seyelr ama ıns tekrarlamaz..

ıns tekrar hamıle kalırsın...sorunsuz gebelık gecırırsın :amin:

nazine

İNŞLLH DEDİĞİN GİBİ OLUR ŞİMDİ HALA AĞLIYORUM ÇÜNKÜ KÜRTAJ OLALI DAHA 3 GÜN OLDU.TŞŞKÜR EDERİM CVP YAZDIĞIN İÇİN