17 Nisan , 2024, 02:17:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GULFERIMIZIN PRENSESI BERENIMIZ GELDI

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 14 Ağustos , 2011, 16:53:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

burdan da kutlayalımm :muzz: :nazar: :nazar:

hoşgelmiş teyzesinin prensesiii :opucuk: :opucuk: :binkybaby: :binkybaby: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hoşgeldin cansu beren
AİLENE HAYIRLI EVLAT OLLURSUN İNŞALLAH
GÜLFERCİM TEKRAR TEBRİKLER :love3: :love3:

seda87

allah analı babalı büyütsün inş.gözünüz aydın canm. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

yellowrose

hoşgeldin beren bebek  :nazar: Allahım seni ailene, aileni de sana bağışlasın, bir ömür boyu hiç ayırmasın  :amin: gülfercim gözünüz aydın, minik beren ailenize uğur getirsin, hayırlı evlat olsun inşallah :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

KONYALI

hosgelmıs sefalar getırmıs,allah anasına babasına bagıslasın..sağlıklı uzun ömürler versın ınsallah

HASRET!M S@N@

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inş

Shadowqueen

Hayırlı olsun Gülfercim, Beren bebek sağlıkla büyüsün inş. :nazar: Benim kızımda minik doğdu ama 25 günde toparladı maşallah.Sana ağrısız sızısız bol sütlü, Beren bebeğe de gazsız günler dilerim  :opucuk:

banu_fth

hayırlı olsuuun :hieyt: .. sağlıkla büyütün inşallah ..maşşallah .  :nazar: :nazar:

Ezocan84

:flowers: tebrikler, hayirli olsun, rabbim anali babali büyütsün insallah, ömrü uzun olsun prensesimizin  :amin: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hosgeldın beren bebek  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

prensesımız acelecı davranmış  :nazar: allah analı babalı  buyutmeyı nasip etsın  :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

gülfercim hayırlı olsun prenses çok tatlı maşallah  :nazar:

gökkusağı

tebrikler allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş  :flowers: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

< ESLAL >

HEYYY SANA DİYORUZ BAYANNN !!!! SES VERSENE :)

KUZUMMM RABBİM HAYIRLI EVLAT ETSİN SAĞLICAKLA BÜYÜMEK NASİP ETSİN KIZLARIMA  :love9: :love9: :love9: :love9: