GULFERIMIZIN PRENSESI BERENIMIZ GELDI

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 14 Ağustos , 2011, 16:53:48

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Dimi demet ya valla bizde 9 dogurduk resmen sanci acilma derken muradimiza erdik ailecek  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ERKEN DE OLSA BEREN BEBEK SAĞLIKLI OLARAK ARAMIZA KATILMIŞ YA  :D TEBRİK EDİYORUM GÜLFERİ,ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN,BOL SÜTLÜ VE AZ GAZLI GÜNLER  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hosgelmis acaleci prenses  :flowers: :flowers:
gulfercim hayirli olsun cnm ikinci melegin sanada cok gecmis olsun  :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

xxcansuxx

yaşı uzun olsun  aceleci cadı  :nazar: :nazar: sağlıkla gelmiş ya çok şükür...   :amin:  :nazar:  :muzz: :muzz:

<<<betty>>>

maşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin, hayırlı evlat olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

miray

tebrik ederim hayırlı evlat olsun inş  :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

allah analı babalı büyütsün sağlıklı ve hayırlı bi evlat olsun  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

**yeliz**

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :suclu: :D :D :D  :nazar: :nazar: hoşgeldin cansu beren. :nazar:.güzel bebek.. :nazar: :nazar:.tatlı bebek.. :nazar: :nazar:.gülfercim çok şükür kucağına aldın bundan sonra allah hiiiç ayırmasın seni kuzularından inşallah.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: maşallah... :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

gülfercim ALLAH analı babalı büyütsün canım  :flowers:

♥ღвüşяαღ♥

Tebrik ederim gülfercimmm :flowers:
Rabbim salihalardan eylesin inş. beren prensesi :amin:
:binkybaby: :love9: :binkybaby: :love9:
:hieyt: :hello2: :hieyt:

...ŞehzadEfe...

hoşgelmiş beren bebek allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin  :flowers:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

suzannn

hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip eder inşallah

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayyyy çok şaşrıdım daha 4 hafta var diyordu 2 gün önce
maşallah sağlığıda yerindeymiş erken olmasına rağmen çok sevindim
Allah analı bablı büyütsün canım

tweety0555

ay canım yaaaa bende safak sayıyordum faceden bır yandanda ya erken olursa dıyordum erken olmus  aman saglıklı olsaunda erken olsun...hosgeldın mınık prenses...aılenle saglıklı uzun omurlu yasa

Tebessüm

Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (: