Bilgisayar oyunlari

Başlatan Balböceği, 14 Ağustos , 2011, 15:07:02

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kizlar uzun zamandir bilgisayarda oyun oynamiyor..

Bugun bi arayisa girdim hosunuza giden oyunlar varmi merlininkazani'ninda cok guzel oyunlar var

ordanda tavsiye eedermisiniz?

Lă_Tăhzen!

ben genelde okey oynuyorum edoşum bırde facebook da çiftliğim var ama kafamı dagıtmak için yenı oyunlara baslamak ıstıyorum senın tavsıye ettıgın varmı  :)

laracroftt

sıte adı farketmez ama oda oyunları dıye yazsan google a cıkar acayıp oyalıyo adamı ve kafa dagıtıyo tavsıye ederım ;)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende arada oynuyom en cok kral oyun, playit ch bide oyun kuzusu  :laughing7:
:nazar: :nazar:

xxcansuxx

BİZİM PCYEDE ARKADAŞI KOMİK BİR OYUN YÜKLEMİŞ TAVUK OYUNU UZAYDA TAVUK, YUMURTA, CİVCİV VURUP DURUYORSUN AŞAMALARI VAR GEÇEN OYUNUN SONUNA GELDİM 1 HAFTAYI GEÇTİ AMA BİTİRMEM :k06:  :k06:
GÖZÜMÜ KAPATIYORUM UYUMAK İÇİN, SABAHA KADAR TAVUK VURUYORDUM  :toothy10: :toothy10: EŞİME SÖYLEYİNCE SEN DELİSİN OYNAMA DİYORDU BİTİRİNCE OYUNU HEVESİM KALMADI ZATEN...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ağustos , 2011, 15:51:19
BİZİM PCYEDE ARKADAŞI KOMİK BİR OYUN YÜKLEMİŞ TAVUK OYUNU UZAYDA TAVUK, YUMURTA, CİVCİV VURUP DURUYORSUN AŞAMALARI VAR GEÇEN OYUNUN SONUNA GELDİM 1 HAFTAYI GEÇTİ AMA BİTİRMEM :k06:  :k06:
GÖZÜMÜ KAPATIYORUM UYUMAK İÇİN, SABAHA KADAR TAVUK VURUYORDUM  :toothy10: :toothy10: EŞİME SÖYLEYİNCE SEN DELİSİN OYNAMA DİYORDU BİTİRİNCE OYUNU HEVESİM KALMADI ZATEN...
o oyundan bendede vardi  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bendede öyle oluyodu bi ara cok okey oynuyodum sonra rüyamda
sabaha kadar okey oynuyodum  ::)

Lă_Tăhzen!

evettt insanı çok etkılıyor bende çin bulmacası oynuyodum bı ara o şekiller heryerde gozumun onune gelıyodu
gece ruyalarımda  :D

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 15:56:12
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ağustos , 2011, 15:51:19
o oyundan bendede vardi  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bendede öyle oluyodu bi ara cok okey oynuyodum sonra rüyamda
sabaha kadar okey oynuyodum  ::)
:ehi: :ehi: :ehi:
BEBEK BAKMA OYUNLARI MI OYNASAK NE ALIŞTIRMA OLSUN DİYE BEBEK AĞLAMALARI DUYUP YATAKDAN FIRLARMIŞIZ RÜYALARIMIZDA  :ehi: :ehi:

Balböceği

Benim aradigim en cok begenerek oynadigim max payne gibi savas olsun  :k06: :k06:

genel kultur oyunlarini cok severim..

cogu sohbet sitesinde genel kultur oyunlari falan var bekarken oralara girer oynardim.  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: laracroftt - 14 Ağustos , 2011, 15:43:30
sıte adı farketmez ama oda oyunları dıye yazsan google a cıkar acayıp oyalıyo adamı ve kafa dagıtıyo tavsıye ederım ;)
baktim dedigin gibi kafa dagitmak icin guzel oyunlar var  :icon_thumright:

nlgn

Ben uzun zamandır oynuyorum. Online oynanan bir oyun. Çiftlik hayatıyla ilgili ama facebookdaki ve diğer çiftlik oyunlarına göre çok daha güzel. Görüntü kalitesi de çok iyi.
Kesinlikle tavsiye ediyorum,oyunun adı farmerama . Ayrıca bigpoint sitesine direk üye olursanız farmerama ve buna benzer bir çok oyunu da aynı kullanıcı adı ve şifre ile oynayabilirsiniz.

°º•✿gülümse01✿•º°

Face'te candy crash saga ya takmış durumdayım :)
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...