♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥ nice yıllara..

Başlatan --elif--, 12 Ağustos , 2011, 08:09:38

« önceki - sonraki »

--elif--

İYİKİ DOĞDUN YAĞMUR NİSA YENİ YAŞIN SANA HEP MUTLULUK GETİRSİN BEBİŞİNLE VE EŞİNLE NİCE YILLARA..  :flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

:icon_flower:  :icon_flower:  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

12 Ağustos , 2011, 09:50:36 #1 Son düzenlenme: 14 Ağustos , 2011, 22:01:00 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 :hello2: :hello2: nice yıllara canım  :hieyt: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

yasmin24

HASRET!M S@N@

ya konuyu ben acıcaktım ama neyse cnm arkadasım benim doğum günün kutlu olsun
nice mutlu senelere inş esin ve cocugunla cok cok mutlu olursunuz tatlım benm
seni cok seviyorum iyiki benm arkadasımsın bitanem allah gönlüne göre versin o tertemiz yüreğine göre
dilediğin hersey yeni yasında seninle olsun cünkü fazlasıyla hakediyorsun

suzannn

banu_fth

Yeni yaşın hayırlı olsun .. uğurlu gelsin inşallah  :love9: :love9:
Sağlıklı bir hamilelik geçirmen ve sağlıkla kucağına meleğini alman dileğiyle canım yeni yaşını tebrik ederim ..
Sağlıklı huzurlu uzun yıllar nice yaşlarını kutlamak dileğiyle  :love9:  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

__nil__

canııımmm nice mutlu yıllara sevdiklerinle.seneyede bebeğinle kutlarsın inşallahhh..sağlıkla uzun ömürler inş :nazar: :nazar: :nazar:

ツgöçmen_54 ツ

tuana16

canım doğum günün kutlu olsun   :love9: eşinle bebişinle nice uzun sağlıklı mutlu senelere... :flowers: :flowers:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

ORNA

doğum günün kutlu olsun nazlıcım seneye bebişinle huzurlu mutlu bi şekilde kutlarsınız inşallah  :amin: :amin: :amin: eminim hayatın boyunca en güzel hediyeyi allah sana bu dogum gününde nasıl etti.  :flowers: :flowers:

Balböceği

Aytii

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnmmm dogum günün kutlu olsun sevdiklerinlen nice mutlu yillaraaaaaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: sende 23 oldun bendensin  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ağustos , 2011, 11:32:43
ya konuyu ben acıcaktım ama neyse cnm arkadasım benim doğum günün kutlu olsun
nice mutlu senelere inş esin ve cocugunla cok cok mutlu olursunuz tatlım benm
seni cok seviyorum iyiki benm arkadasımsın bitanem allah gönlüne göre versin o tertemiz yüreğine göre
dilediğin hersey yeni yasında seninle olsun cünkü fazlasıyla hakediyorsun

birtanem cnm arkadaşım bende seni çok seviyorum sende iyiki benim arkadaşımsın ben çok şanslıyımki beni seven benim yanımda olan arkadaşlarım var sende herşeyin en güzelini hak ediyorsun allahım herşey senin güzel gönlüne göre nasip etsin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love7: :love7: :love3: :love3:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis