ARKADASLARR bir dilegim var 4444 salavati tefriciye icin yardim edebilirmisiniz

Başlatan kelebegimm, 12 Ağustos , 2011, 01:46:03

« önceki - sonraki »

kelebegimm

]

kelebegimm

]

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

25de ben okuyup 4400 e tamamlansın dedim   :amin:
maşaallah kalmadı azimle bitirdin arkadaşım  :opucuk: :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ağustos , 2011, 13:41:49
evet canim yaa ramazan olmasi cok guzel oldu sahura kadar uyumadim dua okudumm allah senden binkere razi olsun cok yardim ettin bana kalaninida gece okuyup sukur namazi kilip bitirmek istiyorum allah senin ne muradin varsa versinnn buglemimizi sagsaglim kucagina almayi nasip etsinn :amin: :amin: :amin:

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 22 Ağustos , 2011, 15:09:45
evet canim yaa ramazan olmasi cok guzel oldu sahura kadar uyumadim dua okudumm allah senden binkere razi olsun cok yardim ettin bana kalaninida gece okuyup sukur namazi kilip bitirmek istiyorum allah senin ne muradin varsa versinnn buglemimizi sagsaglim kucagina almayi nasip etsinn :amin: :amin: :amin:
canım benim ne güzel dualar etmişsin bizim için Allah razı olsun  :amin: daha çok yardım edebilseydim keşke...
aminnnn canım inş. sende tez vakitte kavuş gönlündeki muradlara  :amin: :amin:

kelebegimm

4444 oldu cook sukur bittii yardimlarinizlaaaa
ccok saolun kizlar allah razi olsun allah sizinde ne muradiniz, dileginiz, isteginiz, varsa versin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
rabbim bebis isteyenlerin karnini doldursun  :amin: :amin: :amin: :amin: hamile olanlarida sagsalim kucagina almayi nasip etsin ins. :amin: :amin: :amin: erken bile bitirdim cok sukur dualarda yardim isteyenlere ederim arkadaslar ozellikle bu duada ezbere biliyorum nasil olsa ama bir ay yokum trye gidiyorum gelince ins. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ağustos , 2011, 15:42:26
canım benim ne güzel dualar etmişsin bizim için Allah razı olsun  :amin: daha çok yardım edebilseydim keşke...
amin canim cook saol ins. bende bebisime kavusurum bir an once ama senin hakkin cok , cok saol ne zaman hangi konuda yardim istersen ben hazirim canim dua felan okucan zaman mutlaka haberim olsun bende sana yardim etmek isterim cunku :opucuk: :opucuk:

]

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ne güzel duan bitmiş, Allah kabul etsin; dileğin de en kısa zamanda gerçekleşir inşl.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Ağustos , 2011, 00:40:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ağustos , 2011, 15:42:26
amin canim cook saol ins. bende bebisime kavusurum bir an once ama senin hakkin cok , cok saol ne zaman hangi konuda yardim istersen ben hazirim canim dua felan okucan zaman mutlaka haberim olsun bende sana yardim etmek isterim cunku :opucuk: :opucuk:
inşaallah canım bu mübarek günlerin hürmetine seninde meleğin daha çok bekletmesin hemen gelsin  :amin: Allah razı olsun  haber ederim dua okuyacağımında  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: happines - 23 Ağustos , 2011, 12:01:30
Ne güzel duan bitmiş, Allah kabul etsin; dileğin de en kısa zamanda gerçekleşir inşl.
saol canim allah razi olsun sende yardim ettin rabbim seninde dlegini gerceklestirsin ins.. :amin: :amin:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: CANIM ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHH RABBİM GÖNLÜNDEKİNİ VERSİN  :amin: :amin: :opucuk: GULE GULE GİT GULE GÜLE GEL CANIM İNŞALLAHH BEBİŞLİ GEL  :amin:  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Ağustos , 2011, 00:38:28
4444 oldu cook sukur bittii yardimlarinizlaaaa
ccok saolun kizlar allah razi olsun allah sizinde ne muradiniz, dileginiz, isteginiz, varsa versin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
rabbim bebis isteyenlerin karnini doldursun  :amin: :amin: :amin: :amin: hamile olanlarida sagsalim kucagina almayi nasip etsin ins. :amin: :amin: :amin: erken bile bitirdim cok sukur dualarda yardim isteyenlere ederim arkadaslar ozellikle bu duada ezbere biliyorum nasil olsa ama bir ay yokum trye gidiyorum gelince ins. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ALLAH KABUL ETSIN CANIM  :amin: INSALLAH TUM DILEKLERIN GERCEK OLUR  :amin: