tecrübeli anneler,süt pompası...

Başlatan serife26, 11 Ağustos , 2011, 20:49:24

« önceki - sonraki »

Aytii

peki sütünü arttırdımı Şerife?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Pompalar tikali olan kanallari daha iyi acaral bebeginde rahat emmesini sagliyor o yondende iyi
Sut arttirimini saglayan iki sey bebegin emmesi ve emzirirken su icilmesi baska bisi yaramiyor hemde gereksiz kilo alimlarina grk kalmiyor
Emzirmenim akabinde sagardim ben su ice ice iki gogsumden de minimum 120 cl cikardi
Elektrikli her zaman daha kolay ayni emzirmedeki gb kullaniyordum ozellikle calisan anneler icin cok rahat oluyor

serife26

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Aralık , 2011, 13:48:16

ben ilk 2 ay mama verdim,sonraki 3. ve 4. ayda bebeği sık sık emzirdiğimden önceki aylarda ve de sağdığımdan,mamadan sade süte geçtik,yani hemen hemen 2 ay sade anne sütü aldı,demekki arttı:)

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 07 Aralık , 2011, 14:42:10
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Aralık , 2011, 13:48:16

ben ilk 2 ay mama verdim,sonraki 3. ve 4. ayda bebeği sık sık emzirdiğimden önceki aylarda ve de sağdığımdan,mamadan sade süte geçtik,yani hemen hemen 2 ay sade anne sütü aldı,demekki arttı:)

Pisiciğiminde arttırmış sütünü öyle diyodu. zaten özelliklerindede yazıyo. benim oğlanın bazen damarı tutuyo emmiyo olan süt geri gidiyo bu sefer sütüm azalmaya başlıyo :( oyüzden almak istiyorum enazından emmese bile o anda pompalasında biberondan veririm diye bide belki artar  :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: serife26 - 07 Aralık , 2011, 13:05:59
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Aralık , 2011, 11:18:19
bu medelanın pompasını bende almak istiyorum ama nette okudum özelliklerini motora süt kaçabilir felan yazıyodu  :icon_scratch: kullananlar sorun çıktımı hiç sizde  ???

yok canım ya ben kullandım gayette memnun kaldım,tavsiye ederim,ztn ondan randımanlı ve de ucuz olan yok sanırım o kalitede.
Elektirikli olan manuele gore hayli hayli iyi  :icon_thumright: