'Kuzey ve Güney'

Başlatan Balböceği, 10 Ağustos , 2011, 14:03:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Eylül , 2011, 21:49:48
Ezel gibi sanki sırlarla dolu bir dizi

ama Oğuz sağolsun izletmiyor  :'(

EŞİMDE AYNI YORUMU YAPTI
OĞUZCUM  :opucuk: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: Demet_dk - 07 Eylül , 2011, 21:56:40
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Eylül , 2011, 21:49:48
Ezel gibi sanki sırlarla dolu bir dizi

ama Oğuz sağolsun izletmiyor  :'(

EŞİMDE AYNI YORUMU YAPTI
OĞUZCUM  :opucuk: :love9:

Dorukla ikinize  :opucuk: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Eylül , 2011, 21:54:22
Hayvan gibi sevisme sahnelerine uyus oluyorum  :igrenc:

yalnizzz bi dizi bu kadarmi sacma olur dizinin icinde star'daki firar dizisinin reklami yapildi brawo vaLLA.  :-\

yaaaaaaaa ben görmedim ikisinide

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 07 Eylül , 2011, 21:58:19
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Eylül , 2011, 21:54:22
Hayvan gibi sevisme sahnelerine uyus oluyorum  :igrenc:

yalnizzz bi dizi bu kadarmi sacma olur dizinin icinde star'daki firar dizisinin reklami yapildi brawo vaLLA.  :-\

yaaaaaaaa ben görmedim ikisinide
yok zaten hersey olmus bitmis ses soluk vardi  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi: ha omu evet bende eşimden utandım

Balböceği

HASRET!M S@N@

bence cok güzel bir film olmus seslendirmeler falan bana sinema filmi tadı verdi gercekten bir dizi değilde sinema izliyormus gibi oldum cok güzel görüntü ve ses kalitesi  esimde bayıldı haftaya izlicem inşl yine

suzannn

ben beğendim ama haftaya izleyemem çünkü muhteşem sülümanım var :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

derbeder

Alıntı
Kuzey Güney'den çok konuşulacak sahneler!
Birinci bölümüyle ekrana gelen Kuzey Güney dizisi bu çok konuşulacağa benziyor. Dün gece dizinin yayınlandığı saatlerde Twitter'da en çok konuşulan konu da yine Kuzey Güney oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel'in başrol oynadığı Kanal D'nin yeni dizisi "Kuzey Güney" ilk bölümüyle ekrana geldi.
Kanal D'nin Çarşamba gününe "Muhteşem Yüzyıl"ın karşısına koyduğu dizi ilk bölümüyle büyük ilgi topladı.
Dizide neler oldu.
Öncelikle hem ergen, hem hapishane yılları hem de hapisten çıkmış yetişkin Kuzey rolü ile Kıvanç büyük alkış topladı.
"Ezel"de oynadığı "Sekiz" karakteri Kıvanç Tatlıtuğ'a çok yakışmıştı. Yeni dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ buna benzer bir rol ile bundan sonra sadece zengin genç rollerinden daha iyilerini yapabileceğini de kanıtlamış oldu.
Kuzey, simit fırını işleten Tekinoğlu ailesinin asi çocuğu... Ağabeyi Güney'se tam tersi...
Dizinin çekim kalitesi, müzikleri ve oyunculukları da oldukça iyi.
Dizinin en çok konuşulan sahnesleri ise Kuzey'in Recep İvedik taklidi yaptığı lise zamanları ve bardan yarıldığı genç kızla birlikte çekilen yatak sahneleri...

Dizinin hikayesinin de sürekliliği eklenince "Kuzey Güney"in tutma ihtimali artıyor. Şimdi asıl merak edilen "Muhteşem Yüzyıl" başladığında nasıl bir reyting rekabeti yaşanacağı..

kivanc' i sevmiyorum ve begenmiyorum. ilk dizisinden bu yana..behlul olarak iyice tiksindim 

kizlar bunun nesine vuruluyorlar hayret bisey.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

Alıntı yapılan: derbeder - 08 Eylül , 2011, 11:00:11
Alıntı
Kuzey Güney'den çok konuşulacak sahneler!
Birinci bölümüyle ekrana gelen Kuzey Güney dizisi bu çok konuşulacağa benziyor. Dün gece dizinin yayınlandığı saatlerde Twitter'da en çok konuşulan konu da yine Kuzey Güney oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel'in başrol oynadığı Kanal D'nin yeni dizisi "Kuzey Güney" ilk bölümüyle ekrana geldi.
Kanal D'nin Çarşamba gününe "Muhteşem Yüzyıl"ın karşısına koyduğu dizi ilk bölümüyle büyük ilgi topladı.
Dizide neler oldu.
Öncelikle hem ergen, hem hapishane yılları hem de hapisten çıkmış yetişkin Kuzey rolü ile Kıvanç büyük alkış topladı.
"Ezel"de oynadığı "Sekiz" karakteri Kıvanç Tatlıtuğ'a çok yakışmıştı. Yeni dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ buna benzer bir rol ile bundan sonra sadece zengin genç rollerinden daha iyilerini yapabileceğini de kanıtlamış oldu.
Kuzey, simit fırını işleten Tekinoğlu ailesinin asi çocuğu... Ağabeyi Güney'se tam tersi...
Dizinin çekim kalitesi, müzikleri ve oyunculukları da oldukça iyi.
Dizinin en çok konuşulan sahnesleri ise Kuzey'in Recep İvedik taklidi yaptığı lise zamanları ve bardan yarıldığı genç kızla birlikte çekilen yatak sahneleri...

Dizinin hikayesinin de sürekliliği eklenince "Kuzey Güney"in tutma ihtimali artıyor. Şimdi asıl merak edilen "Muhteşem Yüzyıl" başladığında nasıl bir reyting rekabeti yaşanacağı..

kivanc' i sevmiyorum ve begenmiyorum. ilk dizisinden bu yana..behlul olarak iyice tiksindim 

kizlar bunun nesine vuruluyorlar hayret bisey.

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: BEN BİDE KEREMCEMİ SEVMİYORUM KIZLAR BAYILIYOR NE HİKMETSE  :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

kiz arkadaslari ne is yaa? kiz f.hise gibi afedersiniz  :igrenc:

bi abisine bi kardesine  :igrenc: :igrenc: midesiz

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENDE İZLEDİM PAZAR GUNU İLK BÖLÜMÜNÜ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

Kizi bende sevmedimmm hirsizmi bunlar bambaska huylari var..
bu sevisme sahnesi benim midemi bulandirdi yok ter gibi su dokmusler..
:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

derbeder

ya ben o sevisme sahnesini filan gormedim, sonradan internetten izlemistim. dedim herhalde rtuk yasak getirdi  :ehi: cokta gerekli degil oyle sahneler, ama bizim millet azmis oldugu icin..reyting ugruna iste hepsi  :igrenc:

Aytii

ben başını izledim ama gerisini izleyemedim

Cemre her iki kardeşle birliktemi oluyo ???