Ezocan84 doğum günün kutlu olsun arkadaşım...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 10 Ağustos , 2011, 10:56:10

« önceki - sonraki »

Ezocan84

FeHi

Nice Nice mutlu yaşlara İnşALLAH
Doğum günün kutlu olsun :flowers:

aydinays

Canımmmm benim doğum günün kutlu olsun. Tebrikk ederim seni. Nice mutlu yıllara çocukların ve eşinle birlikte. :flowers: :flowers: :flowers: :occasion16:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canımm arkadasım doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle nice yıllara inşallah :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

susanna

ezommmmmmmm canım benim  :opucuk:
nıce yıllara tatlim evlatlarınla birlikte her senen bir öncekini kıskandırıcak kadar güzel olsun inşallah

banu_fth

Ayyyyyyyyyyyyy dün müydü doğum günüüüüünnnnnnnnn canım beniiiiiiiimmmmmmm..

nice mutlu yıllara güzel annişşşşşş.. doğum günün kutlu olsun .. mutlu yıllar ..

cocuklarınla ailenle daha nice mutlu yıllara inşallah ..sağlık . huzurla .. geçirin senelerinizi canım benim ..

dün giremedim hastahanedeydim yine .. akşam üzeri girmiştim görmedim .. tebrik ederim canım .  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

HASRET!M S@N@

suzannn

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE TÜM SEVDİKLERİNLE İNŞALLAH

Ezocan84

Ezocan84

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 11 Ağustos , 2011, 17:17:04
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE TÜM SEVDİKLERİNLE İNŞALLAH

cok sagol güzel dileklerin icin, umarim sende en yakin zamanda yavrunu kucagina alirsin insallah  :amin:

Ezocan84

Ezocan84

Ezocan84

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Ağustos , 2011, 12:54:02
Ayyyyyyyyyyyyy dün müydü doğum günüüüüünnnnnnnnn canım beniiiiiiiimmmmmmm..

nice mutlu yıllara güzel annişşşşşş.. doğum günün kutlu olsun .. mutlu yıllar ..

cocuklarınla ailenle daha nice mutlu yıllara inşallah ..sağlık . huzurla .. geçirin senelerinizi canım benim ..

dün giremedim hastahanedeydim yine .. akşam üzeri girmiştim görmedim .. tebrik ederim canım .  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

evet canim bir yil daha yaslandik

güzel temennilerin icin cok tesekkür ederim canim... hastanemi? umarim kötü birsey yoktur canim.. ya özledim valla burda sohbet etmeyi, canim öpüyorum seni

Ezocan84

Alıntı yapılan: susanna - 11 Ağustos , 2011, 12:51:36
ezommmmmmmm canım benim  :opucuk:
nıce yıllara tatlim evlatlarınla birlikte her senen bir öncekini kıskandırıcak kadar güzel olsun inşallah

sezenimmmmmmm ne güzel dilekte bulunmussun öyle canim benim  :opucuk: