Ezocan84 doğum günün kutlu olsun arkadaşım...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 10 Ağustos , 2011, 10:56:10

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: doğum günün kutlu olsun daha nice yaslara  :hello2: :hello2: :love9: :love9: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

Aytii

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnmm dogum günün kutlu olsun ailenle nice yillara  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

doğangüneş

hayırlı uzun güzel yılların olsun inş. cnm ailenle tüm sevdiklerinle :amin: bu arada son günlerde göremiyorum sanki inş. herşey yolundadır cnm  :opucuk:

Ezocan84

cok cok tesekkür ederim kizlar, hepinizi öpüyorum.. evet bir yas daha yaslandik otuza dogru gidiyoruz

Alıntı yapılan: doğangüneş - 10 Ağustos , 2011, 15:44:53
hayırlı uzun güzel yılların olsun inş. cnm ailenle tüm sevdiklerinle :amin: bu arada son günlerde göremiyorum sanki inş. herşey yolundadır cnm  :opucuk:

canim ramazandan dolayi fazla giremiyorum ama söylemistim zaten cok SIK giremiycemi, esimde ramazandan dolayi evde.. ama insallah eylülden sonra daha SIK girecegim insallah, öpüyorum seni ve iki haylazini :opucuk:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

mutlu yıllar canım sağlıklı sıhhatli inşallah  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

belkis_nur

dogum gunun kutlu olsun canimmm nice saglikli huzurlu mutlu yillara sevdiklerinle beraber    :opucuk:      :flowers:

xxcansuxx

doğum günün kutlu olsun arkadaşım ailenle bir ömür nice yıllara  :opucuk: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Ezocan84

Ezocan84

Ezocan84

Alıntı yapılan: belkis_nur - 10 Ağustos , 2011, 20:34:32
dogum gunun kutlu olsun canimmm nice saglikli huzurlu mutlu yillara sevdiklerinle beraber    :opucuk:      :flowers:

canim cok cok sagol, umarim sende melegine kavusursun canim, ramazan ayi sana ugur getirsin insallah :opucuk: