anne sütünü arttıran müthiş çay...

Başlatan tgbybr, 10 Ağustos , 2011, 10:39:32

« önceki - sonraki »

tgbybr

kızlar ctesi günü aktardan bir çay aldım karışım yapmışlar. inanılmaz faydasını gördüm. içinde anason,rezene,çörek otu, hardal tohumu, çemen otu tohumu var. günde 3 kere içiliyo. inanılmaz faydasını gördüm. hem sütüm hem kalitesi arttı:)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

adı ne canım kendin mi karıştırttın?benim çok ihtiyacım var içtiğim karışım fayda etti ama yinede mama takviyesi yapıyorum benimki rezeni çay florest diye bi marka acaba aynısı mı seninki de
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Demet_dk

NUR BEN HUMANA KULLANMIŞTIM VE ÇOK MEMNUN KALMIŞTIM DENEDİNMİ  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Demet_dk - 10 Ağustos , 2011, 19:42:42
NUR BEN HUMANA KULLANMIŞTIM VE ÇOK MEMNUN KALMIŞTIM DENEDİNMİ  :icon_scratch:

denedim canım hastanedeki 2.gün başladım o fayda etmedi eşim rezeneli çay almış ona başlayınca geldi sütüm 8.ci gün ama humanayı da içmeyi düşünüyorum yine belki artmasını sağlar açıldı süt damarları ya bi umut işte
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Demet_dk

İLK GÜNLER ZATEN OLMUYO CANIM
SONRA SONRA ALIŞIYO YANLIŞ HATIRLAMIYOSAM SENİN BEBEĞİNDE YENİ
DAHA ÇOOOOK SÜT ÜRETMEN LAZIM SUYU İHMAL ETME...BOL BOL İÇ  ;D

FeHi

Nur canım rezene çayını bebeğe veriorm mamadan sonra gazını alsın rahat uyusun die bende yemekten sonra içtgm oluo gazım varsa süte geçmesin die bildgm kadaryla süt yapsn die diil o çay doktorumuz bize gaz için vermişti

FeHi

Alıntı yapılan: tgbybr - 10 Ağustos , 2011, 10:39:32
kızlar ctesi günü aktardan bir çay aldım karışım yapmışlar. inanılmaz faydasını gördüm. içinde anason,rezene,çörek otu, hardal tohumu, çemen otu tohumu var. günde 3 kere içiliyo. inanılmaz faydasını gördüm. hem sütüm hem kalitesi arttı:)
bunlar humananın süt çayındada vardı sanırım benim sütüm humanın süt çayını içtikten sonra gelmeye başladı

shekersheyler

Kizlar ulkerin maltana diye bir malt icecegi var oyle digerleri gibi pahali da degil,markette buldum ben  tanesi 1,5 tl idi, ananaslisini tavsiye ederim,ben de fark etti gunde bir tane icilmesi yeterli :)

asya81

bende bikaç şey buldum
1-Çaylar

Rezene
    Anason
    Ihlamur
    Isırgan Otu (uzmanlar tarafından sürekli kullanımı önerilmiyor 20 gün kullanıp 10 gün ara verilmeli) (Sütün kalitesini de arttırır.) 
2- Yiyecekler

Haşlanmış mısır
    Borulce
    Soğan
l
    Bulgur
    Pişmaniye
    Tahin helvası
    Taze Bezelye
    Çekirdek
    Taze Fasulye
    Tel Kadayıf
    Sütlü Tatlı

Semizotu (Sütün kalitesini de arttırır.)
Çemen&çemen otu&çemen otu hapı
Pişmaniye

3-İçecekler

Vitamalt
    Kefir
    Meyva Suları
    Dut Pekmezi
    Vişne kompostosu
    Kayısı Hoşafı
    Kuru maya (sulandırılıp içilecek)
    Dolmalık fıstık (8-10 tane ılık şekerli suda bir gece bekletilip suyuyla beraber içilir)
    Humana still

4- Baharatlar

Kimyon
    Çörekotu

asya81

shekersheyler

Mayayi sulandirip icmek nerden aklina gelmis kadinin :ehi:

hümeyra_t_e

ben tahin helvasının çok faydasını görüyorum özellikle gece yatarken bir iki dilim yiyorum üstüne bol su içiyorum bebişim uyandığında dolu dolu süt oluyo

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kim ne derse yiyorum içiyorum  :ehi: dobik olucam iyice.rezene içiyorum tahin helvası yiyorum bol su içiyorum 2,5 litre kadar soda içiyorum bulgur pilavı,soğan,hoşaf eşim malt içecek almışta korktum içmeye hep yabancı yazıyo üzerinde.bi türlü şöyle foşur foşur olmadı süt bugün 23.cü günüm ama artıyo yavaş yavaş sabretmek lazım

HASRET!M S@N@

abowwwwwwwwwwww kankim 23 gün mü oldu ya ne cabuk geciyor vakit

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Ağustos , 2011, 16:08:43
abowwwwwwwwwwww kankim 23 gün mü oldu ya ne cabuk geciyor vakit

evet kankammm çabuk geçiyor günlerrrr  gerçekten bi de uyuyabilsem daha çabuk geçecek :D