'Beğen' buttonu olsun...

Başlatan AyNi, 09 Ağustos , 2011, 12:18:20

« önceki - sonraki »

AyNi

Alıntı yapılan: Emine - 13 Ağustos , 2011, 01:44:43
www.annelervekuzular.com ve www.kadinlarforumu.com gibi sitelere girip bakarsanız aynı tarz olduğunu görürsünüz. XenForo forumunu kullanmışlar. Biz SMF Forumu kullanıyoruz. Daha köklü, dünyada bir çok kullanıcısı olan ve güvendiğimiz bir forum olduğu için SMF yi tercih ettik. Her forumun kendine göre eklenebilir özellikleri oluyor. Bunların hepsini kullanmamız forumu ağarlaştıracağından hem hızlı bilgi akışı olup hem gerçekten gerekli gördüklerimizi ekliyoruz. Eklediğimiz özellikler başka bir açıdan zarara neden oluyorsa onu kaldırıyoruz. Bugüne kadar yıllardır üyemiz olanlar bilir ekleyip sonradan eksileri nedeniyle kaldırdığımız uygulamaları. Şu an sürüm güncellemesi yaptık güvenlik açığı olmaması için. Bu sürüme uyan eklentileri deneyip yavaş yavaş ekleyeceğiz.

:icon_thumright: :icon_thumright:

Balböceği

Tema harika olmus  :icon_thumright:

eskisi cok goz yoruyodu  :-\

ツgöçmen_54 ツ

eski tema daha güzeldi bana çok resmi geldi  :-\

--elif--

Lă_Tăhzen!

bencede ya çok agır  ilk o pembeli leylekli temamız cok şirindi şöyle cıvıl cıvıl bir tema olsa keske

AyNi

bende yenisini daha çok beğendim...  :icon_thumright: :icon_thumright:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

SİZDE BİŞEY BEĞENMİYOSUNUZ HEEE :) :)

Balböceği

Tamam civil civil bocekler kuslar kotu olmazdi ama

eskisinden cok guzel digeri insanin gozlerini cok agritiyordu.. temayi degistirmistim ben  :k06:

Emine

Ben de bunu daha çok beğendim (Kendim seçtim diye demiyorum  :ehi: ) Asil ve şık . Hareket katacak şeyler eklenir yine bakacağım ama her yerinden oynayan gifler çiçekler böcekler fırlayan ve neyin nerede olduğu belli olmayan siteler insanın beynini ve gözünü yoruyor. Temiz ve net miss gibi sabah 6 ya kadar uykusuz kaldım bunlarla uğraşırken bilgisayar başında sahur yaptık emeğe değer veren herkese teşekkürler :)

Balböceği

Eline saglik emine ben cok begendim  :hello2: :hello2: :hello2:

en azindan goz yormuyor dedigin gibi asil ve SIK

hüzünden_gelme

bende çok beğendımm ellerıneze sağlık rengi süper :icon_thumright:

ponçik

Alıntı yapılan: Emine - 13 Ağustos , 2011, 12:41:54
Ben de bunu daha çok beğendim (Kendim seçtim diye demiyorum  :ehi: ) Asil ve şık . Hareket katacak şeyler eklenir yine bakacağım ama her yerinden oynayan gifler çiçekler böcekler fırlayan ve neyin nerede olduğu belli olmayan siteler insanın beynini ve gözünü yoruyor. Temiz ve net miss gibi sabah 6 ya kadar uykusuz kaldım bunlarla uğraşırken bilgisayar başında sahur yaptık emeğe değer veren herkese teşekkürler :)

Tekrar emeğinize sağlık Eminecim  :opucuk:

Emine

Teşekkür ederim arkadaşlar ..  :love9:

--elif--

kesinlikle çok uğraş vermişsinizdir ellerinize sağlık çok beğendim ben
kolay değil 2 çocukla bide böyle şeylerle uğraşmak
tebrik ediyorum sizi ayrıca  :flowers:

Lă_Tăhzen!

hakkını helal et eminecim  emege saygı duyuyorum haklısın okadar ugrasılıyor ellerıne saglık  :opucuk: