27 Nisan , 2024, 22:53:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

'Beğen' buttonu olsun...

Başlatan AyNi, 09 Ağustos , 2011, 12:18:20

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Ağustos , 2011, 14:31:30
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Ağustos , 2011, 19:01:30
Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 09 Ağustos , 2011, 18:51:41
Alıntı yapılan: --€lif-- - 09 Ağustos , 2011, 13:27:25
Alıntı yapılan: g10ca - 09 Ağustos , 2011, 12:20:47
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 09 Ağustos , 2011, 12:18:20
sayın yöneticiler, iletilerin yanında 'Beğen' buttonu olsa çok güzel olur... teknik olarak mümkünmü bilmiyorum ama bir çok forum da var... ben iletileri 'beğen'mek istiyorum  :laughing7:

bunu beğendim  :laughing7:
Emine 'ye iletiriz konuyu  :icon_thumright:
aynı zamanda bide beğenmeme butonu olsa bazı msjları beğenmiyorumda  ;D
:icon_thumright: haha haaa aynen
özellikle bikaç çok bilmişin msjları  :igrenc:

:k06: :laughing7: :icon_thumright:
;) ;) ;)
:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

βαlκιz

bencede beğen butonu olsun
ve bildirim gelsin yorum yaptımız konulara başkası yorum yapınca yada iletimizi alıntı yapıp yorum yazınca bildirim gelsin  :laughing7: :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Canlarim ben sizi rahatlatiyim  :k06: :k06:

Emine arastiracam dedi  :hello2:

AککORTįє

beğenmeme değilde iğren tiksin öğk allah seni karetmesin gibi butonlarda olabilir  :icon_thumright:

--elif--

Alıntı yapılan: AککORTįє - 11 Ağustos , 2011, 20:11:24
beğenmeme değilde iğren tiksin öğk allah seni karetmesin gibi butonlarda olabilir  :icon_thumright:
kesinlikle gereklii  :icon_thumright:

Emine

sayın yöneticiler, iletilerin yanında 'Beğen' buttonu olsa çok güzel olur... teknik olarak mümkünmü bilmiyorum ama bir çok forum da var... ben iletileri 'beğen'mek istiyorum  :laughing7:

İletilerin yanında beğen butonu olan sitelerden örnek verir misiniz bakayım ? Her mesajda beğen butonu olan bir forum göremedim ben.

AyNi

Alıntı yapılan: Emine - 11 Ağustos , 2011, 22:46:54

İletilerin yanında beğen butonu olan sitelerden örnek verir misiniz bakayım ? Her mesajda beğen butonu olan bir forum göremedim ben.

misal kadınlar kulübü ve annelervekuzular...  :icon_thumright:

Balböceği

ahhh..!! ah..!!  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sabah sabah yine cok guldum ..

AyNi

Balböceği

Allah'tan yan yana oturmuyoruz burdakiler birbirini yer  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ağustos , 2011, 14:16:40
Allah'tan yan yana oturmuyoruz burdakiler birbirini yer  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bi sitede oturduğumuzu düşün sana edaa hergün saç saça baş başa kavga ederiz  :ehi:  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Emine - 11 Ağustos , 2011, 22:46:54

öyle bir forum biliyorum maviturnam

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

begen butonu olan cok site var  :suclu: en güzel örnegide anneler ve kuzular sitesi eger isim istiyosaniz  ::) hatta facebookdaki gibi online olan arkadaslarinlan yazisabiliosun  :occasion14: eger mesgulsan yada pc basinda deilsen msndeki gibi durumunu degistirebiliosun cok özellikli site var yok deil  ::) buraya alistik seviyoruz ama yeniliklerede acigiz  :laughing7:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ağustos , 2011, 15:44:12
begen butonu olan cok site var  :suclu: en güzel örnegide anneler ve kuzular sitesi eger isim istiyosaniz  ::) hatta facebookdaki gibi online olan arkadaslarinlan yazisabiliosun  :occasion14: eger mesgulsan yada pc basinda deilsen msndeki gibi durumunu degistirebiliosun cok özellikli site var yok deil  ::) buraya alistik seviyoruz ama yeniliklerede acigiz  :laughing7:
ha bide eklemeyi unuttum yazdigimiz konulara bize bildirim gelse daha iyi olur  :laughing7: aramak yada gözden kacirma durumu olmaz buda cok sitede olan bisey  ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: --€lif-- - 12 Ağustos , 2011, 15:11:06
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ağustos , 2011, 14:16:40
bi sitede oturduğumuzu düşün sana edaa hergün saç saça baş başa kavga ederiz  :ehi:  :ehi:
Bi tavsiye yuzunden yazilanlara bak  :-\

aman aman ben istemezdim  :ehi: bu arada Reklamlara girdik  :ehi: