28 Mart , 2024, 15:50:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi epilatör hangisi

Başlatan miray, 09 Ağustos , 2011, 11:09:35

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 09 Ağustos , 2011, 19:01:31
saolun kızlar apilatörümü aldım bilem  ;)
braun silk epil  :laughing7:
Hayırlı uğurlu olsun
Hangi modeli peki silk epil'in ???

βαlκιz

bende braun  kullanıyorum ii memnunum ışıgıda var  :laughing7:
bi konu vardı oraya resim eklemiştim
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

02 Eylül , 2011, 19:08:28 #17 Son düzenlenme: 02 Eylül , 2011, 19:10:26 ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ
Alıntı yapılan: FeHi - 10 Ağustos , 2011, 13:22:00
Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 09 Ağustos , 2011, 19:01:31
saolun kızlar apilatörümü aldım bilem  ;)
braun silk epil  :laughing7:
Hayırlı uğurlu olsun
Hangi modeli peki silk epil'in ???
canım kusura bakma yeni gördüm  :-\
braun silk epil3 3170 aldım
68 tl ye teknosa dan
memnunum bana yeterli  :occasion5:

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

cananyakut

İkisi de çok güzel markalar canım.İstediğini alabilirsin bence.

guzelsu

merhabalar hanımlar  :hello2: bayanlar için en önemli konu baslıklarından birisi diyebilirim. piyasada o kadar çok ürün varki insan ne alacağını şaşırıyor. bende arkadasımın tavsiyesi ile aldığım ve çok memnun kaldığım ürününümden bahsetmek istiyorum. rowenta  SILENCE SOFT    ROW EP5620 SILENCE SOFT BASIC. hiç beklemediğiniz ve çok memnun kalacağınız bir özelliği var. kendine ait özel aydınlatması mevcut bu sayede her yerdeki tüylere rahatca ulasabiliyoruz:)

guzelsu

merhabalar hanımlar  :hello2: bayanlar için en önemli konu baslıklarından birisi diyebilirim. piyasada o kadar çok ürün varki insan ne alacağını şaşırıyor. bende arkadasımın tavsiyesi ile aldığım ve çok memnun kaldığım ürününümden bahsetmek istiyorum. rowenta  SILENCE SOFT    ROW EP5620 SILENCE SOFT BASIC. hiç beklemediğiniz ve çok memnun kalacağınız bir özelliği var. kendine ait özel aydınlatması mevcut bu sayede her yerdeki tüylere rahatca ulasabiliyoruz:)

guzelsu