28 Mart , 2024, 14:48:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi epilatör hangisi

Başlatan miray, 09 Ağustos , 2011, 11:09:35

« önceki - sonraki »

miray

kızlar philips satinelle epilatörüm kırıldı
en kısa zamanda yeni epilatör almam lazım
çünkü ağda falan kullanamıyorum  :cildir:
şu veet in hazır ağda bantlarından aldım yapamadım bi türlü yapıştı kaldı  :cildir:   :cildir:
hangisi daha iyi braun mu philips mi
aslında philips ten memnundum ama braun almak istiyorum
kararsız kaldım
hangisi daha iyi sizce   :dontknow:

Lă_Tăhzen!

ben braun kullanıyorum memnunum philips'i bilmedigim için

ayla89

miray

:k06: eveet karar verdim braun silk epil 3370 alcam inş
bu yeterli benim için fazla teferruatlı istemiyorum yok buzlu yok traş başlıklı gerek yok  :)
bakalım memnun kalırım inş  ;)

AyNi

bende o kadar para verip braun silkin en yeni modelini aldım ama kullanamıyorum  :'( :'( canım çok kıymetli, çok acıtıyor yaa  :-[

ama çok iyi alıyor, tavsiye ederim  :icon_thumright:

miray

:k06: evet cok fazla teferruatlı olanlar daha pahalı
fazla özelliği olmasına gerek yok 
benim için iyi alması önemli acısınada katlanıyorum bi şekilde
ama masaj başlıklı olanları biraz daha azaltıyo acıyı
kuaföre gitmem,ağdada bu sıcakta cekilmiyor yapış yapış  :igrenc:
en iyisi epilatör bana göre
sen ne yapıyorsun peki  ::)

AyNi

canım ben ağdayı kendim yapamıyorum, ağdacıya da karşıyım... mecbur jilet kullanıyorum  :k06: :k06: zaten çok az tüylüyüm, 3 haftada bir yapsam yetiyor... hamilelikte toplam 4-5 kere kullandım desem yalan olmaz...

epilatörüde bir hevesle aldım, kullanamadım maalesef.. ama çok iyi bişey, kullansam iki üç ay rahat edecem ama olmuyo  :k06:

miray

zaten hamilelikte tüylerde azalma oluyor
bende hamileyken özel bölgeye jilet kullandım ara ara ama doğumdan sonra eski halime döndüm
fazla tüylü değilim bende oyüzden koltukaltı ve bacaklara jilet sürersem gerisini düşünemiyorum
epilatörle kolaylık 1 ayda anca çıkıyor benim
zaten zırt pırt uğraşamıyorum kızlarımdan fırsat bulup

tgbybr

canım braun silk epil çok güzel. philips de kullandım ama kırmızı kırmızı lekeler oldu çok batık oldu. o yüzden braun diyorum

--elif--

http://www.teknosa.com/msib21/formlar/CategoryProducts.aspx?CS_Catalog=_KISISEL_BAKIM&CS_Category=_EPILATOR935
bak burda var bi kaç tane fiyatları çok uygun benmki ilk baştakinden memnunum ama benm favorim sir ağda  8)
ben teknosadan almıştım yine var bunlardan ordan bakabilirsin  :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: --€lif-- - 09 Ağustos , 2011, 13:40:08
http://www.teknosa.com/msib21/formlar/CategoryProducts.aspx?CS_Catalog=_KISISEL_BAKIM&CS_Category=_EPILATOR935
bak burda var bi kaç tane fiyatları çok uygun benmki ilk baştakinden memnunum ama benm favorim sir ağda  8)
ben teknosadan almıştım yine var bunlardan ordan bakabilirsin  :icon_thumright:
PHILIPS HP 6511/00 SATINELLE PREMIUM EPİLATÖR
Bu sitede var, ben cok memnunum tavsiye ederim   :icon_thumright:

doğangüneş

bende braun kullanıyorum alırken en son modeliydi bir seneyi geçti kullanıyorum bcaklarımda lekeler oluştu biraz ama off ne yapayım kullanıyorum yinede özellikle ışıklı olması işimi çok kolaylaştırıyor ve de şarjlı oluşu suyun altında da kullanabiliyorum büyük kolaylık yanii..tüylerimde hem azalma hemde bariz incelme oldu zayıfladı kökleri iice zira ben hep jilet kullannan biri olduğumdan epey kalınlaşmıştı  :'(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende braun kullaniyom isikli olanindan iyi aslinda ama cok aciyo  :-ooo buz torbasi var icinde masaj yapiyon baslamadan ama ben üseniyom  :suclu:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

miray

saolun kızlar apilatörümü aldım bilem  ;)
braun silk epil  :laughing7:

Lă_Tăhzen!