29 Mart , 2024, 12:44:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EMZİREN ANNELER MADEN SUYU İÇİYORMUSUNUZ?

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Ağustos , 2011, 10:01:02

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

[bKızlar bir arkadaş bir bardak meyve suyunun yarısına maden suyu koyup içmemei böylece emzirmeden sonra bebeğin gazının daha kolay çıktığını söyledi bende denedım hakkatten emzirdkten sonra çok omzuma alır almaz gazı hemen çıkıyor .hergun içiyorum yarım bardak maden suyu ,bir zararı yoktur dimi :icon_scratch:[/b]
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Lă_Tăhzen!

yok canım ne zararı olcak ben maden suyunu cok tuketen bırıyım emzirne dönemınde de çok içtim  ;)

Aytii

zararı olmaz

bende dün aldım içmek için  :laughing7:

miray

maden suyu sütü arttırıyo diyolar doğrumu  :icon_scratch:

Arkadasım son birkaç gündür sütümde artma var ,hemen hemen hergun sıvı olarak aynı şeyleri tüketıyorum son birkaç gündür maden suyu içiyorum ve sanırım o arttırıyor sütü :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Maden suyunun her hangi bir zarari yok hamileykende emzirirkende cok tukettim
sutun artmasini saglayan bas madde su ozellikle emzirirken su tuketin siril airil akacak

°•.ℓανιηуα.•°

aaaaa... ben de bebekte gaz yapar diye içimiodum. madem öyle içeyim  :occasion5: :occasion5:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de gaz yapar diye içmiyodum içelimmm faydası varsa artsın sütler artıkkk  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

ayyy nur yaaa.... ne tatlı senin sıpa  :k06: eldivenleri biz yeni çıkardık. her yerini yoluyo ama napalım,alışması lazım. sen de çıkar bence.   :opucuk:

3 litreye yakın su içiyorum bide su dışında sıvıda çok tüketıyorum:rezene,komposto,maden suyu gibi sanırım ondan sütüm arttı birinden emzirirken öbürkü akıyor ve agrıyor artık göğüslerim taş gibi oluyor hemen emzirmem lazım dıyorum canım acıyor dolunca sert sert batıyor sanki bizde çıkardık eldivenleri,beyın gelışımını çok etkılıyormuş çocugun yüzüne  dokunması lazımmış

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 09 Ağustos , 2011, 16:21:36
ayyy nur yaaa.... ne tatlı senin sıpa  :k06: eldivenleri biz yeni çıkardık. her yerini yoluyo ama napalım,alışması lazım. sen de çıkar bence.   :opucuk:

sağol canım benim.eldivenleri çıkarmak istiyorum elleri hava alsın diye yazık bembeyaz elleri ama çok sinirli yoluyo her yerini tırnaklarını kesiyorum sık sık ama fayda etmiyo uyanık olduğu zamanlarda giydiriyorum şimdilik mecburen.keyfi yerindeyse yada uyuyorsa anca çıkarabiliyorum :D sarperde çok tatlı maşallah yer onu teyzesi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Ağustos , 2011, 16:27:11
3 litreye yakın su içiyorum bide su dışında sıvıda çok tüketıyorum:rezene,komposto,maden suyu gibi sanırım ondan sütüm arttı birinden emzirirken öbürkü akıyor ve agrıyor artık göğüslerim taş gibi oluyor hemen emzirmem lazım dıyorum canım acıyor dolunca sert sert batıyor sanki bizde çıkardık eldivenleri,beyın gelışımını çok etkılıyormuş çocugun yüzüne  dokunması lazımmış

benimde ağrıyo bazen göğüslerim taş gibi oluyo dediğin gibi birini emzirirken diğerinden akıyo ama çok nadir

nurum benımde önceden çok nadir oluyordu günler geçtikçe daha sık olmaya basladı birde göğüslerini dinlendirmen çok önemlı canım süreklı emziriyodum bende gazı oldugunda emmek ıstıyor diye ama ozaman bomboş sallanıyordu göğüslerim dolmuyordu hiç.birde elif kusuyor ya günde 2 kez falan sizinkilerde kusuyormu  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Ağustos , 2011, 16:41:44
nurum benımde önceden çok nadir oluyordu günler geçtikçe daha sık olmaya basladı birde göğüslerini dinlendirmen çok önemlı canım süreklı emziriyodum bende gazı oldugunda emmek ıstıyor diye ama ozaman bomboş sallanıyordu göğüslerim dolmuyordu hiç.birde elif kusuyor ya günde 2 kez falan sizinkilerde kusuyormu  :-\

evet oğzuhan da kusuyor canım emdikten sonra çok nadir ama mama verince genelde kusuyor 30 veriyorum doymuyo 45 veriyorum kusuyo bazen 45 le doymuyo şaşırdım kaldım nasıl davranacağımı

tgbybr

maden suyunu hamileyken çok tükettim hala da içiyorum. sonuçta mineralli su.
nur cum eldivenleri mümkün olduğunca takma tatlım. ben 3 günlükken çıkardım. elleri kıpır kıpır olduğu halde. hala da öyle tırnakları azcık uzasın yüzünü kanatıyo