♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2012, 13:07:50
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 07 Eylül , 2012, 13:05:07
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2012, 13:04:13
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 07 Eylül , 2012, 12:43:21
bayılıyorum size

CANIM BENİİMMM  :opucuk:  :love9:

ÇOK SAOL BİTANEM.... UTANDIRDIN BENİ  :opucuk:

zevkle okuyorum gözümde canlandırıyorum :) maşallah sarpere

SAOL CANIM BENİM  :opucuk:

BELKİ BURAYA YAZAMAYABİLİRİM AMA ARTIK..

DEFTERE YAZICAM SANIRIM ÇÜNKÜ OKUL BAŞLADIĞINDA GİRMEM MÜMKÜN DEĞİL BURAYA...  :sad1:

Bİ AKŞAMIM KALICAK SARPERLE İLGİLENMEK İÇİN... ONU DA BURDA GEÇİRİRSEM ONUN VAKTİNDEN ÇALMIŞ OLURUM... BİLMİYORUM  :'(
üzüldüm buna 

mahrum kalacaz anılarınızdan

siz iyi olun arada girip yine yazarsın bişeyler

°•.ℓανιηуα.•°

:love9: :love9:

SAOL SUZANIM...

YAZARIM GENE KIZ MACERALARIMIZI  :k06: AMA BU KADAR SIK YAZAMAYABİLİRİM İŞTE. ONU DA DEFTERİMİZ VAR,ORAYA YAZARIM ARTIK...

suzannn

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2012, 13:11:00

SAOL SUZANIM...

YAZARIM GENE KIZ MACERALARIMIZI  :k06: AMA BU KADAR SIK YAZAMAYABİLİRİM İŞTE. ONU DA DEFTERİMİZ VAR,ORAYA YAZARIM ARTIK...

bizde merakla bekliyeceğiz canım

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 07 Eylül , 2012, 13:12:27

SAOL SUZANIM...

inşallah vaktim bol bol olur da buralara yazarım suzanım.. ben de istiyorum ama bu yıl yoğun olucağa benziyo.. geçen yıl süt izni vardı 12.40 ta evdeydim.. ama bu yıl o yok  :dontknow:

suzannn

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2012, 15:27:49

SAOL SUZANIM...

inşallah vaktim bol bol olur da buralara yazarım suzanım.. ben de istiyorum ama bu yıl yoğun olucağa benziyo.. geçen yıl süt izni vardı 12.40 ta evdeydim.. ama bu yıl o yok  :dontknow:
ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 07 Eylül , 2012, 15:29:23
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2012, 15:27:49

SAOL SUZANIM...

ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIM

amin kuzum amin  :amin: her şey onun için... ona daha güzel bi gelecek kurabilmek için...

°•.ℓανιηуα.•°

ay yüzlüm benim... uslu oğlum..

dün dayanamayıp izmire gittik. anneciğin kendine birsürü ciciler aldı. baban da kendine spor ayakkabı aldı. sana bişi almadık ilk kez  :laughing7:  :suclu: bu defa sadece kendimize bakalım dedik. ama senin için kış öncesi büyük bi alışveriş yapıcaz cancağazım  :k06:

iskenderimizi yedik,löp löp götürdün seni hortum boğaz  :k06: bu aralar doymuyosun,bu da hoşuma gidiyo  ::)

bu akşam babanın okul müdürü bizdeydi. sana hayran bi şekilde az önce ayrıldı burdan. sen yine o akıllı tavırların çok bilmiş edan ve konuşmalarınla adamı da şaşırttın. ne yapıyosunuz diye sordu. bi de öznur hocaya yakışır şekilde yetişmiş,bekliyodum senden demez mi  :k06: onure oldum  8) bişi yapmama gerek yok ki benim oğlum zaten akıl küpü, çok bilmiş.  :nazar:

sanırım bundan sonra artık günde 1 defa uyuyacaksın. bunu kendin istiyorsun. kendi düzenini kendin kurdun sanırım. ben de seni 2 kere uyutmak için zorlamicam artık.

annesinin ballı lokması, hep tatil olsa da bu sabah olduğu gibi her sabah yatak keyfi yapsak, debelensek,kudursak hep oyun oynasak.... ah senin kitabını beğenip okuuuu diye getirişin yok mu .... ahhhh hayranım sana ay parçam. o yuvarla kar beyazı suratına başka yakıştırma bulamıyorum. sana en çok ay parçası diyince tarif edebiliyorum sanki.. ağzındaki süt kokusu.... deli ediyor beni...

bi de edepsiz oldun son günlerde. çarşı pazar misafir dinlemeden memeeeee diye bağırıp göğsüme saldırıp açıyosun blüzümü  :k06: napıcam seni deli oğlan  :k06:

içeriden babanla kudurma seslerin geliyo. cıvıl cıvıl...  :k06: şimdi size katılıcam. biraz boğuşuruz,sonra nefis bi uyku oğlumu bekler  :sleepy1:

ben seni her şeyden çok seviyorum annem... iyi ki varsın...  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

oyy senin o süt kokan ağzını yerim ben sıpacık  :love9:

az önce deli gibi boğuştuk facianın eşiğinden döndüm,habire ısırmaya çalıştın durdun  :ehi: bi kaç defa başarılı oldun  :toothy10: öyle sevimlisin ki inanamıyorum.. bi bebek bu kadar mı sevimli olur  :k06:

bu gün babanın okul müdürü okulda herkese seni anlatmış. bi şiir okumadığı kaldı diyormuş  :k06: ne güldük ama...

yavru kuşum benim. sen şimdi babanla beraber süt almaya gittin. yoğurdun bitmiş annecik mayalicak  :laughing7: nasıl heveslisin öyle. zaten birimiz üzerimizi giyinelim hemen kapıya gidip tekmeleyip hadi hadi diyosun  :ehi: sana gezmek olsun. alayını gezersin... hafta sonuna da nişanlın gil eskişehire çağırıyorlar. gitsek mi ki bilemedim  ::)

seni çok seviyorum beeennnn. gel de boğuşmaya devam edelim. sütçüm benim  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ay yüzlüm benim  :love9:

pepenin dergisini aldık sana.ordan soruyorum sarper pepe hangisi,sen pepeeee diyip pepeyi gösteriyorsun.maymundiyosun maymuşu da gösteriyosun.  :k06: bebeyi de gösteriyosun bebeee diyosun.hepsini öğrendin anlicağın.  akıllıbıdık seni...

elmaaaa diye ağladın ve elma yedin bu gün :ehi: ekmek diyişin dedeliediyor beni. ekmek canavarı oğlumbenim... öyle komiksin ki seni ısırmamak eldemi.

az önce anneannenle görüştün kameradan. görünce direkt anneanne dedin vee ekranı öpmeye kalktın  :k06: tabii onlar çıldırdılar seni görünce. biyakalasalar zaten yok mu yerler seni yerler  :hungry:

canım oğlum benim... seniöyle seviyorumki.... ömre bedelsin... her zerrem,aşktanem.... :love9:

๑ஐtek tabancaஐ๑

sarper çok akıllı bi çocuk öznur Allah esirgesin  :amin:
yerim ben pepeeci sarperi  :hungry:

°•.ℓανιηуα.•°

sen şimdi yatağında mışıl mışıl uyuyorsun...

ben sana bakmaya doyamıyorum bile... o güler yüzlü,her daim gülümseyen yuvarlak şirin suratın ne de güzel... sen tarifi imkansız bişiysin... aşksın... öyle şirinsin ki kendini sevdirmeyi çok iyi biliyorsun. senin o dişlerini göstererek gülümseyen suratını kim görse eminim seni yemek ister. bi de beni düşün.. o dişlerim şimdiye kadar iyi dayandılar vallahi billahi  :k06:

evet meleğim... yarın eskişehir yolcusuyuz. inşallah sağsalim gider geliriz. dönüşümüz bi aksilik olmazsa pazar günü olucak. sen de heyecanlısındır şimdi,ne de olsa nişanlını göreceksin...  :ehi: babanın üniversiteyi okuduğu yer.. ben de çok merak ediyorum orayı. gidelim de görelim bakalım babanın anlattığı kadar var mı  :laughing7:

mutfağımızda duran damacana ve su pompasıyla pek haşır neşirsin bu aralar. habire pompayı söküp inceliyorsun. parça parça ediyosun.  :ehi: ben topluyorum sen bana kızıyosun bi daha çıkarıp söküyosun  :k06: özellikle de boş damacana şişesini yerrde yuvarlamaya bayılıyorsun.

atına profesyonelce binmen bi tarafa kalsın sen battalgazi gibi atın tepesine çıkıp dikilme planları kuruyorsun. tam yapmak için harekete geçiyorsun ki zalim anan ve baban tarafından engelleniyorsun  :laughing7: düşüp de bi yerini kıracaksın diye aklım çıkıyo. zaten koltukların tepelerine tırmanıyosun. Allahım ben seni nasıl zaptedecem güzel oğlum  :-\ enerji içeceği içmiş gibisin. baban dalga geçiyo. veriyon çocuğun ağzına memeyi,o sütünde de ne var bilmiyorum ama bu çocuk sütü emdikten sonra daha bi deli fişek oluyo diyo  :ehi:

o gün baban tamir,alet edavat çantasını balkona döktü. beraber sana masa yaptınız. kullanmadığımız bi zigon sehpahanın altı ile fiskos masanın üzerini birleştirdi. tam senin boyuna uygun yuvarlak bi masa çıkıverdi ortaya. beraber yaptınız  8) sonra baban senin bi arabanı söktü. torna vida falan kullanarak. sen de onu dikkatlice inceledin. baban da maşallah çantasını açık bi şekilde balkonda unutuvermiş. ciciannen anlatıyor: sen gitmişsin aynı babanın yaptığı gibi eline tornavidayı almışsın ve arabanın içine içine sokup karıştırmışsın. babasını taklit edermiş benim ay parçam  :k06: canım oğlum benim. sen çok iyi bi gözlemcisin. maşallah sana  :nazar:

oğlum seni çok seviyorum... her yaptığını hayretler içerisinde izliyoruz ve Rabbime şükrediyoruz. senin gibi bi evladı bize nasip ettiği için...  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 11 Eylül , 2012, 14:57:20
sarper çok akıllı bi çocuk öznur Allah esirgesin  :amin:
yerim ben pepeeci sarperi  :hungry:

eminem canım benim çok saol teyzesi  :opucuk:

hem akıllı hem uslu hem de çok şirin teyzesi.  :nazar:

๑ஐtek tabancaஐ๑

:nazar: sarpere tamir bakım gelecek elinden anlaşılan  :nazar:
hayırlı yolculuklar öznurcum güle güle git gel  :opucuk:
benim yerimede öp sırıtık oğlundan  ;D

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 13 Eylül , 2012, 23:36:28