♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

muhribe

darısı başıma  :amin:

babası yiğite saç kesim makinası aldı evde kendisi kesecek. ama bıngıldağı henüz kapanmadı, bikaç ay daha geçsin diye bekliyoruz

°•.ℓανιηуα.•°

canım bıngıldağı kapanmadığı için çok kısa kesmeyin ya da makina kullanmayın. bizimkinin saçları gözünün içine giriyodu o nedenle uçlarından kestik. makinayla değil yani. siz de uçlarından kestirin  :icon_thumright:

muhribe

he öyle kesmek diyosun, ben de bayağı traş ettiniz çocuğu sandım :)

°•.ℓανιηуα.•°

09 Mart , 2012, 22:14:26 #288 Son düzenlenme: 09 Mart , 2012, 22:23:06 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
akıllı bıdığım benim  :love3:

dün kendi fotoğrafını resmen öptün  :ehi: bu gün de cep telefonumda fotoğrafını gördün ve yine öptün. cici annen çalıştırmış seni öpücük atmayı öğretmiş  :laughing7: bide anneannene resmen bakarak annianni dedin. kuşum ya çok seviyorum seni. iyice hareketlendin sıpalaştın  :hieyt:

°•.ℓανιηуα.•°

bu gün anniannin gitti kuşum  :y25: çok özlicez onu. baya da alışmıştın. hatta evde yalnız kaldık senle ve sen sürekli etrafa bakındın,kimse yok mu dercesine.... neyse.. yaza görüşebilicez. anneannen de kötü oldu ayrılırken...

sana bi sandalye almış. üzerinde tavşan var. bayıldın ona bayıldın. oturtuyoruz seni dönüp dönüp arkana bakıyosun.  :k06: meraklı kuşum..

muhribe

yerim ben onun sandalyeye oturan totoşunu  :-*

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 20:54:07
yerim ben onun sandalyeye oturan totoşunu  :-*

:opucuk: :opucuk: çok saol muhribem... ama ben yicem oğluşumun totoşunu kimselere vermem  :hungry:  :ehi:

muhribe

azcık paylaşalım o çiğdem tanesini  :laughing7:

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06: :k06: tamam olabilir :k06: :k06: :k06: ama tadından yiyemezsin bak ona göre  :ehi:

aydinays

Canım sarper kay aylık şimdi??? Benim oğlumunda saçları böyle ne zaman uzar ki  :dontknow: :dontknow: :dontknow: 4  aylık ama daha yeni kelleşiyor  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06:

canım bizim oğlan maşallah saçlı doğdu. sonra da yediği saçlarına gitti mübarek  :ehi: şimdi 9 aylık oldu. saçlarını 8.5 aylıkken falan kestirdik işte. o da sadece uçlarından aldırdık  :ehi: hem de bayan kuaförüne  :ehi: merak etme kayranın da uzar. bizimki çünkü önce bi döküldü, sonra yeniden uzadılar  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06: :k06:

kevser ben de kel bebeklere bayılıyorum. casper gibi oluyolar. çok sevimli oluyolar ama  :love7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENDE BAYILIYORDUM  :ehi: :ehi: EVET CASPER GİBİ  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

oğlum..

bu gün inanılmaz huysuzdun, bişi de yemek istemedin  :dontknow:

habire beni ısırdın durdun. sanırım yeni dişler geliyor  :sad1:

veeeeee dün ilk kez oyun parkına tutunarak ayağa kalktın,hiç bi destek olmadan  :laughing7: artık tehlikeli maddesin yani  :tongue3: