♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

canım oğlum benim...

hayat seninle ne kadar güzel  :love9: :love9: :love9: bazen diyorum Allahım nerden geldi bu çocuk hayatımıza. öyle renk kattı ki...

küçüğüm... eskiden çok geziyorduk yavru kuşum. şimdi hasta olursun korkusuyla evden çıkamıyoruz. 2 gün önce artık annen dayanamadığından seni cici annene bbırakıp 3-4 saatliğine izmire gittik babanla. eve tıkılıp kalmak çok zor. senin için de zor...

yere minik yorganını atıyoruz. yüz üstü hemen dönüp emeklemeye çabalıyosun bu günlerde de. az kaldı,yakında başarırsın gibi geliyo bana  :ehi:

yaptığımız her şeyi özellikle de el hareketlerimizi taklit etmeye başladın. tel sarar sarper yapıyoz sen de ellerini kaldırıp yapıyosun. çok fenasın sen çoook  :laughing7:

birazdan uyanırsın... seni doya doya gıdıklayıp sevmek istiyorum...  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

kuzum....

sen şimdi babanla muhabbet ediyorsun...... çok komik sesler çıkarıyosun. baban bişiy diyo sen anlamsız sesler çıkararak karşılık veriyosun  :k06: küçük adam seniii....

bu gün ilk kez karla tanıştın kuzum. kar yağarken karlarla konuştun,pencereye vurduğunda heyecanlanıp çığlık attın  :ehi: sen çok tatlısın yaaaa....  :love9:

suzannn

°•.ℓανιηуα.•°

saolasın suzan teyzesi. oğlum artık resmen konuşuyo bizimle. tabi ki alamsız sesler çıkarıyo. edde edde diyo, bababababa diyo  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

tontiğimmmm.. uzun zaman oldu yazmayalı...

hangi yaptığını anlatayım ki şimdi.  :k06:

annen bu gün çok yoruldu. okulu değişti anneciğinin ve bu gün ilişik kesme işleri vardı. ordan oraya koşturdu. yeni okulum güzel bi okula benziyor. inşallah her şey yolunda gider...  :amin:

sana gelince.... sıpalıkta sınır tanımıyorsun. iddedededede, eegigigigigigigi, gegege.. gibi ve vb. bir sürü anlamsız sesler çıkararak muhabbet ediyorsun bizimle... artık 8 aylıksın... emeklemeye de çabalıyorsun ama henüz çabalarımız negatif  :laughing7:

o kadar meraklısın ki. hiç bişi bulamazsan blüzümüzdeki desenleri düğmeleri inceliyorsun. çok dikkatlisin. hiç bişey kaçmıyo gözünden. korkuyorum ben senden  :ehi: :ehi: :ehi:

çikin kuzum benim. seni çok ama çok seviyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

üstten bir dişimiz daha göründü  :ehi: :ehi: :ehi:

tabi sen beni ısırıp duruyosun  :caca: :caca: :caca: oğlum iyice güçlendin elinden kaçış da yok  :ehi: napıcam ben. alttaki tavşan 2 dişinle bile hallediyodun anneni, şimdi üstten de göründü , aboooo yandım ben  :k06:

ısırmayı da geçtim bi de saç baş yolma olayın olmasa.... ama sen o şirinliğinle bi şekilde kandırıyosun beni. kızmak ne kelime, saçımı yoluşun bile sempatik. ısırıp bi de pis pis sırıtıyosun bi de meme ağzındayken. oyuncak ettin zaten  :k06:

HASRET!M S@N@

Aytii

evet Öznur alttaki iki diş bile yetiyor canımızı acıtmaya üsttekilerle güçler birleşince biz moku yedik  :icon_pale: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 15 Şubat , 2012, 10:21:52
YARAMAZ SARPERİM BENM  :nazar: :nazar: :nazar:

yaramaz ki ne yaramaz hem de  :ehi:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 15 Şubat , 2012, 10:38:43
evet Öznur alttaki iki diş bile yetiyor canımızı acıtmaya üsttekilerle güçler birleşince biz moku yedik  :icon_pale: :ehi:

ayteeeeen hem de ne yandık. bizimki ısırıyo bi de pis pis gülüyo. ya bi de elini getiriyo ağzıma sokuyo illa öpecekmişim  :ehi: :ehi: :ehi: ben de onun elini ısırıyorum ama acıtmadan. nasıl hoşuna gidiyo  :k06:[/b]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

o davsan dişlerini yerim yerrrrr kurban olurum seni veren ALLAH AAAA

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Şubat , 2012, 16:44:26

:opucuk: :opucuk: :opucuk: saolasın teyzesi. sarperin selamı varmış ecreye  :k06: eminim eline geçse ısırır canavarım  :hungry:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Şubat , 2012, 18:23:30
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Şubat , 2012, 16:44:26

:opucuk: :opucuk: :opucuk: saolasın teyzesi. sarperin selamı varmış ecreye  :k06: eminim eline geçse ısırır canavarım  :hungry:
a.s  :k06: diyo ecre  :k06: ısırımı  :-ooo aman ecreden uzak olsun saroper bey ozaman (tabiki şaka) :opucuk: :opucuk: :binkybaby: :opucuk: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Şubat , 2012, 12:21:27
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 15 Şubat , 2012, 10:21:52
YARAMAZ SARPERİM BENM  :nazar: :nazar: :nazar:

yaramaz ki ne yaramaz hem de  :ehi:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 15 Şubat , 2012, 10:38:43

ayteeeeen hem de ne yandık. bizimki ısırıyo bi de pis pis gülüyo. ya bi de elini getiriyo ağzıma sokuyo illa öpecekmişim  :ehi: :ehi: :ehi: ben de onun elini ısırıyorum ama acıtmadan. nasıl hoşuna gidiyo  :k06:[/b]

ohhhh benim içinde tatlı tatlı ısııyyyyy annesi  :muzz: :muzz: :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

HEPİNİZİN YERİNE ISIRIRIM TEYZELERİ  :hungry:

4. DİŞİMİZ DE ÇIKTI ÇIKACAK. BİRAZ İŞTAHSIZLIĞI DA VAR O YÜZDEN. AMAN Bİ ÇIKSALARDI DA KURTULSAK.  ::)