28 Mart , 2024, 21:58:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Ağustos , 2011, 14:27:49
HAYIRLI OLSUN GÜNLÜĞÜNÜZ  ZAMAN NE CABUK GECİYOR MASALLAH 2 AYLIK OLMUS BILE OGLUSUN    :nazar:
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ağustos , 2011, 16:14:14
hayırlı olsun cnm günlüğünüz

CANLARIM TEŞEKKÜR EDERİM.... CANANCIM İNŞALLAH Bİ GÜN SEN DE AÇACAKSIN BÖYLE Bİ KONU  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 12 Ağustos , 2011, 16:23:11
hayırlı olsun günlüğünüz .. sarper ile annişinin aşkı  :love9: :love9:

maşşallah oğluna .. inşallah ateşini de atlatır kolayca..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

EYLÜLÜM TEŞEKKÜR EDERİZ CANIMMMMMM.... BU AŞK BİTMEZZZ  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

BÖCEĞİMMMMM...... ANNESİNİN SONSUZ AŞKI BU GÜN GEZMEYE GİTTİ. MANİSA AĞLAYAN KAYAYI GÖRDÜK.. OĞLUŞUM ÇAM KOKULARININ ARASINDA MESTHOLDU  :k06:

VEEEE BU GÜN OĞLUM RESMEN COŞTU  :ehi: Bİ KONUŞUYO BİZİMLE Bİ KONUŞUYO SORMAYIN.... O AUUUU DİYO BİZ AUUUU DİYORUZ,KARŞILIKLI DİYALOGLARIMIZI GÖRMENİZ LAZIM  :ehi: AHHHH YİRİM BEN SENİ BEBEĞİM......  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

MELEĞİMMMMM.... BANA AŞIK ADETA... BENİ GÖRÜNCE NASIL DA BASIYO ÇIĞLIĞI.... KAHKAHA ATIYO YAAA.... YİRİM SENİ CANIM YAVRUM. SENİN BİR GÜLÜŞÜNE ÖLÜRÜM BEN  :love9:

banu_fth

ona büyükçe yi öğretcenize .. bebekçe mi konuştunuz ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben de öle yapıom öle bebeklere konuşamayanlara henüz ama çevap veriolar  :love9: :love9:  :k06: :k06:

hepsini Allahım korusun ..yerim hepsiniiiiiiiiiiii  :love9: :love9: :love9:  :amin: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

eylülüümmmmmm.... ama bebekçe daha sempatik oluyo,napayım,oğluşumla karşılıklı havlıyoruz  :ehi: :ehi: :ehi:

Allahım kimseye evladının acısını göstermesin. hep böyle sevelim onları,acılarını görmeyelim  :amin: :amin: :amin:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Ağustos , 2011, 03:05:20
eylülüümmmmmm.... ama bebekçe daha sempatik oluyo,napayım,oğluşumla karşılıklı havlıyoruz  :ehi: :ehi: :ehi:

Allahım kimseye evladının acısını göstermesin. hep böyle sevelim onları,acılarını görmeyelim  :amin: :amin: :amin:

canım hayırlı olsun sayfan.benimki de agualmaya başladı çok tatlılar çok

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkür ederiz afracım. ne çabuk büyüolar yaaaaa..... bizimki 45 günlükten beri aguluyo  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

annemmmm.. güzel yavrum.... öyle akıllısın ki... artık her şeyin düzene girdi. gece aralıksız 7 saat uyuyosun,emmelerin artık çok düzenli,bizimle sürekli muhabbet ediyosun,muhabbet kuşum benim  :love9: :love9: :love9: annesini hiç üzmüyo benim oğluşum  :love3:

babası ellerinden tuttuğunda kalkıp oturuyo,ve oğluşum doğduğu günden beridir kafasını hep dik tutuyo  :ehi: hiç devrilmedi kuzum  :ehi: yüz üstü koyduğumuzda da resmen gidiyo ya,karnını bi kaldırabilse emeklicek yavrum  :k06:

suzannn

maşallah canım avatarda çok güzel olmuş beğendim

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 24 Ağustos , 2011, 11:24:31

:k06: :k06: :k06: teşekkür ederiz canım benim  :opucuk: oğluşumu kurusun diye ipe astık... daha ne fotoları var kuzumun....

suzannn

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Ağustos , 2011, 12:37:00
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 24 Ağustos , 2011, 11:24:31

:k06: :k06: :k06: teşekkür ederiz canım benim  :opucuk: oğluşumu kurusun diye ipe astık... daha ne fotoları var kuzumun....
ÇOKTA YAKIŞIKLI ZATEN ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN CANIM

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

öznur şu fotolardan koyda seveyim paşamı yaaaaaaaa bayıldım resmen
yada özelden at
maşallah çok akıllı teyzesinin balı
nasılda uyurmuş geceleri
alperen abisde öyleydi
3 ay bitti cozuttu :ehi:
şimdi gece gündüz karışıkya hayırlısı bakalım
hadi bekliyom foto

°•.ℓανιηуα.•°

AYŞEGÜLÜM ATTIM FOTOLARI BEBEĞİMONLİNE BEBEKLERİ BAŞLIĞINA,SENİN İÇİN BAK HAAA,ONA GÖRE  ;)