28 Nisan , 2024, 21:33:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimin sağlıklı doğması için 41 yasin okumaya başladım.

Başlatan aydinays, 08 Ağustos , 2011, 11:20:49

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

aydinays

Arkadaşlar allah hepinizden razı olsun. İki gün izinliydik evde dinlendik oğlumla. Size haber veremedim. Randevumuz yarın. Allahın izniyle inşallah güzel sonuçlarla döneceğiz.

✿گสЯเ_ќĮż✿
allah razı olsun canım.

((¯`»ஐ ¢нιℓєкஐ«´¯))
allah razı olsun canım.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
canım dünürüm allah razı olsun.

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Ağustos , 2011, 22:38:01
Ayşeciğim nesi var minnoşunun  :-\

Canım beynindeki su birikintisinin normal olup olmadığını araştırmak için fakülte hastanesine sevk etti doktorum. Bakalım allahın izniyle yarın güzel sonuçlarla deöneceğiz aranıza.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tuana16

canım bende okudum 3 yasini allah kabul etsin inşallah bebişini sağ salim kucağına alırsın  :amin: :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

aydinays

aydinays

aydinays

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 09 Ağustos , 2011, 14:52:17
CANIM 5 YASİN OKUDUM  :amin:
ALLAH KABUL ETSİN  :amin:  :opucuk:

Ayşencim allah razı olsun. Allah seninde gönlündeki versin. inşallah en kısa zamanda seninde meleğin gelir. Allah kabul etsin canım.

aydinays

Alıntı yapılan: tuana16 - 16 Ağustos , 2011, 15:50:08
canım bende okudum 3 yasini allah kabul etsin inşallah bebişini sağ salim kucağına alırsın  :amin: :amin:

Canım allah razı olsun. Allah kabul etsin canım.

xxcansuxx

bende aldığım 5 yasini bitirdim canımda buraya yazmayı unuttum Allah sağlıklı haberlerini duyursun inş. :amin: