06.08.2011 Cumartesi Günü Oğlumu KAAN'ımı Kucağıma Aldım..

Başlatan elvan&busenur, 08 Ağustos , 2011, 08:49:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

hoşgelmiş kaan bebek bir bebeğimiz daha doğmuş  :nazar: :muzz: :muzz:
sağlıkla büyüsün inş. gözünüz aydın olsun  :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canımmmmm gözün aydın Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah,gazsız ve bol sütlü günler diliyorum tatlım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

gözün aydın .. hoşgelmiş kaan bebek  :love9:  :opucuk:  :flowers:  :nazar: :nazar:

Allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin .. bol sütlü ve gazsız günler sizin olsun .. büyüsün kuzucuk ..  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

ayysnn

HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANIM BEBEĞİN İNŞ.
DARISI HAYIRLISIYLA BİİM BAŞIMIZA İNŞ.  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

doğangüneş

elvan&busenur

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum kızlar :flowers:allahım bebişleri olan arkadaşlara sağlık sıhhat versin :amin:benim bebeğimede :amin:bebeklerinin gelmesini sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlara hayırlı şafaklar olsun :nazar:sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin allah :amin:rabbim bebek isteyen herkesede sağlıklı evlatlar nasip etsin :amin:hepinizi öpüyoruz :opucuk:

KONYALI

°•.ℓανιηуα.•°

canım gözünüz aydın  :opucuk: Allah analı babalı büyütsün... bol sütlü ve az gazlı günler  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tebrik ederim cnm hosgelmis minik pasa  :nazar: :nazar: sanada cok gecmis olsn darisi bize  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

susanna

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 08 Ağustos , 2011, 08:49:26
HERKESE GÜNAYDIN KIZLAR :opucuk: 06.08.2011 CUMARTESİ GÜNÜ SEZERYANLA OĞLUMU KAANIMI SAĞ SALİM KUCAĞIMA ALDIM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN :amin: HABER VEREMEDİM DÜN BİRAZ SIKINTILIYDIK OĞLUM EMEMİYORDU SÜTÜM YOKTU AMA DÜN GECE ŞÜKÜRLER OLSUN SÜTÜMÜZ GELDİ KAANIM EMDİ :amin: 3250 GR DOĞDU BEBEĞİM HABER VERMEK İSTEDİM ŞAFAK LİSTESİNDEKİ BÜTÜN BEBEK BEKLEYEN ANNELERE HAYIRLI ŞAFAKLAR.SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
41 kere maşşallah arkadaşım hem sana hem oğluşuna hayıorlı uğurlu evlat olsun rabbim analı babalı büyütsün bol sutlü gazsız uykulu günleriniz geceleriniz olur inşallah

izemsevi

gözün aydın canım benim kaan paşa anne ve babasına hayırlı bir evlat olur inşallah sağlıkla büyütmeyi allah hepimize nasip etsin bol sütlü az gazlı günlerde bebeğini büyüt canım benim.
süt sezeryanda geç geliyor benimde 3.gün bitti öyle geldi bende tavsiye susam yağı al gögüslerine sür 15dk beklet ve sıcak banyo yap ama bolcada masaj yapki sütün gelsin

bebişim616161