06.08.2011 Cumartesi Günü Oğlumu KAAN'ımı Kucağıma Aldım..

Başlatan elvan&busenur, 08 Ağustos , 2011, 08:49:26

« önceki - sonraki »

elvan&busenur

HERKESE GÜNAYDIN KIZLAR :opucuk: 06.08.2011 CUMARTESİ GÜNÜ SEZERYANLA OĞLUMU KAANIMI SAĞ SALİM KUCAĞIMA ALDIM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN :amin: HABER VEREMEDİM DÜN BİRAZ SIKINTILIYDIK OĞLUM EMEMİYORDU SÜTÜM YOKTU AMA DÜN GECE ŞÜKÜRLER OLSUN SÜTÜMÜZ GELDİ KAANIM EMDİ :amin: 3250 GR DOĞDU BEBEĞİM HABER VERMEK İSTEDİM ŞAFAK LİSTESİNDEKİ BÜTÜN BEBEK BEKLEYEN ANNELERE HAYIRLI ŞAFAKLAR.SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 08 Ağustos , 2011, 08:49:26
HERKESE GÜNAYDIN KIZLAR :opucuk:06.08.2011 CUMARTESİ GÜNÜ SEZERYANLA OĞLUMU KAANIMI SAĞ SALİM KUCAĞIMA ALDIM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN :amin:HABER VEREMEDİM DÜN BİRAZ SIKINTILIYDIK OĞLUM EMEMİYORDU SÜTÜM YOKTU AMA DÜN GECE ŞÜKÜRLER OLSUN SÜTÜMÜZ GELDİ KAANIM EMDİ :amin:3250 GR DOĞDU BEBEĞİM HABER VERMEK İSTEDİM ŞAFAK LİSTESİNDEKİ BÜTÜN BEBEK BEKLEYEN ANNELERE HAYIRLI ŞAFAKLAR.SAĞ SALİM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM NE GÜZEL KAVUSMUSSN BEBEĞİNE.HAYIRLI OLSUN CANIM.AMİN CANIM AMİN.ALLAHIM GÜZEL GÜNLER GÖSTERSİN YAVRUNA.BOL SÜTLÜ GAZSIZ OLUN İNSALLAH

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ponçik

Hayırlı Olsun  :flowers:  Allah analı babalı büyütmek nasip etsin

elvan&busenur

çok teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için allah herkese bu mutluluğu tattırsın inşallah :amin: allah kimseyi bu yolda eylemesin :amin: :flowers:

suzannn

gözünüz aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun hayırlı evlat olmayı nasip etsin allah bol sütlü günler  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

özgemm

Hayırlı olsun canım RABBİM sağlıklı sıhhatli büyütmek nasibetsin inşallah

oslemturgay

gözünüz aydınn.. Allah sağlık sıhhat efiyet versin inşallah  :nazar:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Aytii

gözün aydın canım  :opucuk: mesajını okuyunca çok sevindim  :flowers: :love9: geldi sonunda minik Kaan  :love3: sütünün gelmesinede çok sevindim inşallah bollaşır ve az gazlı olur Kaanımız  :nazar:

FeHi

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

karapnr

hayırlı olsun canım bol sütlü az gazlı günler inşallah  :flowers:

galani

aydinays

Canım benim Kaan paşa hoşgelmiş aramıza. Sana geçmiş olsun diliyorum. Bol sütlü ve gazsız günler sizinle olsun inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.