28 Nisan , 2024, 23:34:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar hamileyim

Başlatan sabr, 06 Ağustos , 2011, 14:16:51

« önceki - sonraki »

melek100lü

gözünüz aydın canım ALLAH analı babalı  gazsız sancısız sağlıcakla büyütmak nasip etsin inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

yelizcim canım iyi dedin bol sütün olsun inşallah canım  :amin:

melek100lü

DARISI BİZ BEBEK BEKLEYENLERİN VE BEBEK İSTEYEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMIN BAŞINA İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

30 Mart , 2012, 17:10:50 #33 Son düzenlenme: 30 Mart , 2012, 17:21:52 yyeeliz
 :) :) Tabi yavrucak aç kalmasın teyzesi  ;)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

EVET CANIM HAKLISIN  :amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

mutluluk

Alıntı yapılan: sabr - 30 Mart , 2012, 17:02:56
Kızlar 21 martta sezaryenle yavrumu kucağıma aldım. rabbim isteyen herkese nasip etsin.

GÖZÜNAYDIN CANIM :opucuk:

sabr

İki bebişimide tedaviyle kucağıma aldım. Polikistikover hastasıyım. Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sabr - 30 Mart , 2012, 17:34:23
İki bebişimide tedaviyle kucağıma aldım. Polikistikover hastasıyım. Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin.
AAA buna ayrıca çok sevindim canım bende pko'yim :'( Bir tane kayıbım oldu tekrar başlıyacağız kısmet olursa RABBİM bizlerede nasip eder inşallah tez vakitte hayırlısıyla :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

asuela

tebrik ederimmm canımm :amin: :amin: :amin:

esracım

Allah yavruna uzun sağlıklı güzel ömürler versin.darısı başımıza olsun.tüm isteyenler inşallah birgün anne baba olurlar.

ayy

Alıntı yapılan: sabr - 06 Ağustos , 2011, 14:16:51
bu site bana hep uğurlu geldi ben pko hastasıyım ilk bebişimide bu siteye üye olduğum ay hemen hamile kaldım. Sonra evde internet olmadığı için giremedim kızım şimdi 2 yaşına girmek üzere hiç adewt görmedim ogünden bugüne eşimle kızıma kardeş istedik bu siteyegirdim yine ve girdiğim ay hamile olduğumu öğrendim İnşallah sizede uğur getirir bu site
:nazar: :nazar: :nazar:TEBRİKLER TATLIM NE MUTLU SANA MAŞALLAH 2 TANE MELEĞİN VAR ALLAH KOKUSUNU DUYMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

gökçe58

canım hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin.

sabr

Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben pcoluyum ama 9 -10 ayda bir regl görüyorum . Benimki çok aşırı ilerlemişti. soğan kürünü şiddetle tavsiye ediyorum. Kiğlo vermeyi bir de.

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: sabr - 31 Mart , 2012, 10:50:28
Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben pcoluyum ama 9 -10 ayda bir regl görüyorum . Benimki çok aşırı ilerlemişti. soğan kürünü şiddetle tavsiye ediyorum. Kiğlo vermeyi bir de.

canımmm sen böyle diyince bana büyük umut oldun aslında bu ay soğan kürü deneyecektim ama şüphelerim var korunmuyoruz o yüzden korktum yine yapmaya :'( bende öyle çok uzun aralıklarla adet olabiliyorum :y25:  kilo vermeye çalışyıyorum birde glucophage kullanıyorum şu an inşallah RABBİM hayırlısıyla sağlıkla bizlerede istediğimiz kadar evlatlar nasip eder tez vakitte  :amin: :amin: :amin: RABBİM seninkilerede hayırlı uzun ömürler versin :amin: ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına