kızlar hamileyim

Başlatan sabr, 06 Ağustos , 2011, 14:16:51

« önceki - sonraki »

FeHi

esracım

çok sevindim senin adına inşallah darısı bizim başımıza canım...

degerizm

Allah tamamını erdirsin. Tebrik ederim...

SeliN59

tebrik ederim canım ALLAH tamamına erdirsin inşallah

DoctorGunel

tebrikler canim...darisi bizlere...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

suzannn

HAYIRLI OLSUN ALLAH SAĞLIKLICA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN

sabr

Kızlar teşekkür ederim. Evimde en internet yok giremedim. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin. Bu hamilleliğim diğerine benzemiyo . Çook zor geçiyor. Halsizlik bulantı ağlama krizleri. Bir 12 hafta olsakta geçse yaa...

banu_fth

Alıntı yapılan: sabr - 21 Ağustos , 2011, 17:19:49
Kızlar teşekkür ederim. Evimde en internet yok giremedim. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin. Bu hamilleliğim diğerine benzemiyo . Çook zor geçiyor. Halsizlik bulantı ağlama krizleri. Bir 12 hafta olsakta geçse yaa...

:k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:  inşallah canım zaten en korktuğum yanı hamileliğin ( doğumu henüz bilmiyorum ) 8 ile 12 hafta arası .. ayyy hiç bitmiycek sanmıştım  :cildir: Allah kolaylığını versin .. sabır ve güç versin inşallah da atlat bir an önce sağlıkla :amin: :nazar: :nazar:

bihterp3416

tebrikler canım.. rabbim sağlıklı şekilde kucağna almayı da nasip eder inşş :amin:

insu

Tebrik ederim  :flowers: Rabbim kucağına almayıda nasib etsin inşaallah  :amin:
Herşeyin hayırlısı...

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: sabr - 21 Ağustos , 2011, 17:19:49

tebrik ederim canım, hayırlısıyla kucağına aldığın günleri de görürsün nasip etsin Rabbim  :amin:
inşallah bu dönemleri de kolaylıkla atlatırsın, çok zor çünkü, Allah sabır, güç kuvvet versin  :amin: :amin:

sabr

Kızlar 21 martta sezaryenle yavrumu kucağıma aldım. rabbim isteyen herkese nasip etsin.

_inci_tanem_

Aminnnnn  :amin: Gözün aydın...RABBİM analı babalı büyütmeyi nasip etsin..Bol sütlü gazsız güzel günler diliyorum :flowers:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: