HB Aşısı Ateş Yapıyor mu?

Başlatan simurg01985, 23 Aralık , 2011, 23:31:57

« önceki - sonraki »

simurg01985

23 Aralık , 2011, 23:31:57 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2011, 13:51:22 g10ca
kızlar pazartesi 1. ayımız doluyor ve hb aşısı olacağız bu aşıda ateş yapıyormu ve bebeğin neresinde vuruluyor?
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

Lă_Tăhzen!

Bizim aşılar genelde ön bacaklardan vuruluyodu ust kısımlardan

Ates yaparmı bu bebekten bebege degısıyor bence bız burada reaksıyon göstermeyecek asılardan vurduruyoduk kızıma yınede reaksıyon gsterıyodu doktoruna sorarsın calpol verirsin ates yaparsa

özgemm

canım bizim 1. ay hepatit aşımız şükür ateş yapmadı doktorumuz yapmaz demişti zaten ilk dogduklarındada biz vuruyoruz ilk dozu  demişti
şimdi 28 aralıkta karma aşımız var  2 bacak bi kol ona gitmeden calpol ver dedi o ateş yaparmış RABBİM hepimizin yardımcısı olsun ateşsiz atlatalım aşılarımızı şifalar olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ilk ay aşısı bizde ateş yapmamıştı.calpol şurup veriyorum ben yine de aşıdan geldikten 2 saat sonra ateşi olmazsa 8 saat sonra bir daha veriyorum olursa 6 saat sonra.3 gün ateş yapabiliyormuş aşılar ben ateşinin çıkmasını beklemiyorum çıkarda düşüremezsem diye korktuğum için gelince veriyorum.bizim de 6 ay aşımız geliyo 4 adetmiş  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

SABIRTAŞI

AY CANIM BENİ ŞİMDİDEN SIKINTIM BASTI BEBEĞİMİN CANI YANACAK...BİZİMDE YARIN DOLUYOR 1 AYIMIZ PAZARTESİDE AŞIYA GİDECEĞİZ.....HAYIRLISI OLSUN AMA BU AŞI ATEŞ YAPMAZ BİLİYORUM BEN ÖLÜ MİKROP AŞILIYORLARYA....AMA 2. AY AŞISINDA ATEŞ OLUYOR Bİ 3 GÜN KADAR GALİBA ONDAKİ MİKROPLAR CANLI OLDUĞU İÇİN ....

susanna

simdiye kadar iki doz hepatit B oldu kizim
sukur ne sanci ne ates hic bisi olmadi hatta asi yapilirken aglamadi desem yeridir  :nazar: asidan sonra yarim doz agri kesici ates dusurucu surup verdim geceyide sikintisiz gecirdik
:nazar: :nazar: :nazar:

simurg01985

ay maşallah  :nazar: ağlamak ne kelime yırttı kendini nefesi çıkmadı resmen o kadar korktum ki  :crybaby2: kızımın bu halini görünce 2,ayki aşıdan çok korkar oldum  :y25:  :y25: 3 tane vurulacak
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: simurg01985 - 28 Aralık , 2011, 22:18:15
ay maşallah  :nazar: ağlamak ne kelime yırttı kendini nefesi çıkmadı resmen o kadar korktum ki  :crybaby2: kızımın bu halini görünce 2,ayki aşıdan çok korkar oldum  :y25:  :y25: 3 tane vurulacak
GEÇMİŞ OLSUN CANIM ATLATMIŞSINIZ SİZDE BENİM BEBEĞİMDE ÇOK AĞLADI ÇOK ÜZÜLDÜM İNŞALLAH HAYIRLISI İLE 2. Yİ DE ATLATIRIZ ATEŞSİZ AĞRISIZ..... :love9:

Dilara Ebrar

ilk 2 aşı ateş yapmıyor.ama 3.posta aşılar yani 2 bacak 1 koldan yapılanlar bebeğe göre deniyor ama anne sütü alan bebeklerde yapmıyor.doktorumuz ole demişti.bizim hiç bişi yapmadı çok şükür. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  bide ateşi olmadan ateş düşürücü vermeyin bence.derecede müdahale sınırı var sonuçta çıkarsa verirsiniz :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...