canımmm arkadaşım(yağmur nisa ) NAZLIMMMMM HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..

Başlatan doruk38, 02 Ağustos , 2011, 17:50:57

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

DoctorGunel

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 11:24:39
günelcim yer gök duayla ben allaha o kadar dua ettimki sizler içnde ediyorum namaz kıldığım zamanlarda dua okuduğum zamanlarda bu ara namaz kılamıyorum çok halsiz ve uyku uyuyorum kafamı yataktan zor kaldırıyorum ama hep dua ediyorum sizlere allahım isteyen herkese nasip etsin gerçekten çok zor bir sınav dayanılması
canim cok sukur ALLAh kabul etdi dualarini...RABBIM boyukdur, INSALLAH bizlerinde dualarini kabul eder... :amin: :amin: :amin:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 04 Ağustos , 2011, 11:30:01
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 11:24:39
günelcim yer gök duayla ben allaha o kadar dua ettimki sizler içnde ediyorum namaz kıldığım zamanlarda dua okuduğum zamanlarda bu ara namaz kılamıyorum çok halsiz ve uyku uyuyorum kafamı yataktan zor kaldırıyorum ama hep dua ediyorum sizlere allahım isteyen herkese nasip etsin gerçekten çok zor bir sınav dayanılması
canim cok sukur ALLAh kabul etdi dualarini...RABBIM boyukdur, INSALLAH bizlerinde dualarini kabul eder... :amin: :amin: :amin:

cnm allah o kadar büyükki ona açılan elleri aslageri çevirmiyor

DoctorGunel

Evet canim, ilk bebeyim kurtaj oldum, cok sarsildim, zaten ALLAHA sukur ederek ayakda durdum...

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 04 Ağustos , 2011, 11:33:22
Evet canim, ilk bebeyim kurtaj oldum, cok sarsildim, zaten ALLAHA sukur ederek ayakda durdum...

cnm benim çok geçmiş olsun tekrar hamile kalabilirsin cnm demekki sorun yok cnm allahım tekrardan yüzünü güldürsün ne kadar oldu kürtaj olalı

DoctorGunel

aralikda kurtaj oldum,zaten evlendikden 1 ay sonra hamile kaldim,  aralikda kurtaj oldum, 3 ay korundum, 4 aydirda deniyoruz, ama hale 4 aydir gelmedi bebeyim...

doruk38

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 04 Ağustos , 2011, 11:39:35
aralikda kurtaj oldum,zaten evlendikden 1 ay sonra hamile kaldim,  aralikda kurtaj oldum, 3 ay korundum, 4 aydirda deniyoruz, ama hale 4 aydir gelmedi bebeyim...

bende senin gibiyim canım. korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım sonra kürtaj oldum. 3 ay korunduk. 4 ay korunmadık 4. ay (yani geçen ay )kimyasal gebelik geçirdim. bu ayda korunmadık ama bakalım hayırlısı. sanırım iyi bir tedaviye ihtiyaç var

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 04 Ağustos , 2011, 11:39:35

cnm benim inş gelir kürtaj sonrası falan hemen hamile kalınır deniyor cnm benim stres yapmamaya çalış

pamuk şekeriiiiiiim h.g cnm ben inanıyorum sende yakın bir zamanda anne olacaksın

DoctorGunel

3 ay korundum canim, 4 aydir korunmuyorum, ben kendimde tibb okudum, yeni mezun oldum, 4 ayri klinikde muayine oldum, sorun yok dediler...yumurtlama falan hepsi iyiymis...dusuk sebebide bulunamadi...demek kismet deyilmis..hayirlisi, canim kecmis olsun sanada...sende sorun ne???

doruk38

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 11:46:29
pamuk şekeriiiiiiim h.g cnm ben inanıyorum sende yakın bir zamanda anne olacaksın

hoşbulduk nazlımmm. inşallah canım. Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşşallahh hepimize sağlıklı hayılı evlat verir, hamilelere hayırlı doğum nasip eder..

doruk38

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 04 Ağustos , 2011, 11:47:39
3 ay korundum canim, 4 aydir korunmuyorum, ben kendimde tibb okudum, yeni mezun oldum, 4 ayri klinikde muayine oldum, sorun yok dediler...yumurtlama falan hepsi iyiymis...dusuk sebebide bulunamadi...demek kismet deyilmis..hayirlisi, canim kecmis olsun sanada...sende sorun ne???

bende de bir sorun yok çok şükür. kan pıhtılaşması olabilir dedi doktorum ve çok sitres yapmakkk. işte benim sorunum buu

HASRET!M S@N@

canım benm y ahala inanamıyorum cok seviniyorum gördükçe kayınbabanda cok sevinmiştir inş sağ salim kucagına almayı nasip eder rabbim sen fazlasıyla hakediyorsun canım kardesim benimß

Alıntı yapılan: doruk38 - 04 Ağustos , 2011, 11:48:34
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 11:46:29

hoşbulduk nazlımmm. inşallah canım. Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşşallahh hepimize sağlıklı hayılı evlat verir, hamilelere hayırlı doğum nasip eder..

inş cnm benim sen üzülme cnm gelecek yakın meleğin sen dua etmeye devam et cnm