canımmm arkadaşım(yağmur nisa ) NAZLIMMMMM HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..

Başlatan doruk38, 02 Ağustos , 2011, 17:50:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: karapnr - 03 Ağustos , 2011, 15:14:05
hayırlı olsun canım Rabbim tamamına erdirsin, kolay bir hamilelik geçirirsin inşallah  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

amin cnm inş sende sağlıklı bir şekilde doğum yaparsın cnm benim
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Ağustos , 2011, 13:19:52
Hayirli ugurlu olsun canim tebrik ederim, Rabbim tamamina erdirsin  :opucuk:

amin cnm benim sende bebeğini en güzel şekilde büyütürsün inş

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 03 Ağustos , 2011, 12:13:45
hayırlı olsun canım..çok sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah :amin: :amin:

amin cnm allahım en kısa zamanda sana da nasip etsin cnm

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 10:57:34
tebrik ederim rabbim kucağına aldığın günleride gösterir inş :nazar: :nazar: :nazar:

hamileliklerimiz aynı zamana geldi seninle ne güzel :nazar: :nazar:

evet cnm aynı zamana denk geldi bebişlerimiz ve aynı günlerde doğuracaz hemen hemen inş sende sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın cnm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 03 Ağustos , 2011, 11:27:03
tebrikler canım :flowers: :flowers: Allah kucağına da almayı nasip etsin.darısı başımıza :amin: :amin:

cnm benim allahım sanada nasip etsin en kısa zamanda

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 22:13:54
canım... gözün aydın olsun... çok ama çok sevindim. çok isteyip de bebek sahibi olanları duydukça duygulanmamak elde değil  :y25: bebğine çok iyi bak olur mu  :opucuk:

cnm benim bizlerri yaşayan çok iyi anlar sende çok bekledin bildiğim kadarıyla meleğini allahım ona açılan elleri asla geri çevirmiyor cnm ona binlerce şükürler olsun

kelebegimm

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 16:40:40
Alıntı yapılan: kelebegimm - 03 Ağustos , 2011, 15:43:38
CANIMM BENIMM COK SEVINDIMMMMM TEBRIK EDERIMMM RABBIM SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN INS:
DUALARIN KABUL OLDU SONUNDA COK SUKURRR COK MUTLU OLDUMM
:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

cnm arkadaşım allah senden kat kat razı olsun yarabbim seninde meleğini en kısa zamanda göndersin allahım ne muradın varsa versin cnm arkadaşım benim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cok saoll canim allah sendende razi olsunn :opucuk:

]

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ağustos , 2011, 20:55:26
anneciğim gel be artık gel dayanamıyorum

canımın canı gel be artık dayanamıyorum biran önce seni hissetmek kucağıma almak öpmek koklamak istiyorum
artık imzandan şu yazıyı sil canım  :icon_thumright: :hello2: :hello2:

siliyorum cnm benim düzeltecem şimdi

arkadaşlar hepinizden allah kat kat razı olsun hep dua ettiniz allahım isteyen tüm kullarına annelği nasip etsin anne olmak isteyen herkese sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin hamilere sağlıklı doğumlar nasip etsin bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin allahım çocukları olan tüm annelerin çocuklarını allahım kazalardan belalardan korusun onlrı annelerine babalarına bağışlasın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 03 Ağustos , 2011, 16:45:17
Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 10:57:34
tebrik ederim rabbim kucağına aldığın günleride gösterir inş :nazar: :nazar: :nazar:

hamileliklerimiz aynı zamana geldi seninle ne güzel :nazar: :nazar:

evet cnm aynı zamana denk geldi bebişlerimiz ve aynı günlerde doğuracaz hemen hemen inş sende sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın cnm

sağol cnm inş.buarada sana özel ,ileti attım bakabilrimsin

bu arada arkadaşlar meleğim annesine bir ay önceden doğum günü hediyesi olarak geldi bana :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion5: :hieyt:

aydinays

Maşallah canım. Allah ilk önce sağlıklı kolay bir hamilelik süreci geçirmeni, sonrada yavrunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bu arada kayınpederin nasıl canım??? Kaynananla aran nasıl? İnşalalh artık üzmüyordur seni.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HAYIRLI OLSUN CANIM  :nazar:

ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN  :flowers: :amin:

MASALLAHHH MELEGINE DAHA DOGMADAN ANNESINE UGURLU GELDI HEDIYE OLDU SANA MELEGIN  :nazar: :nazar: :nazar:

ÇOK SEVINDIM CANIM  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

flowers

hayırLı oLsun nazLı raßßim kuCağına aLmayıda naSip etSin inşaLLah..  :flowers: