canımmm arkadaşım(yağmur nisa ) NAZLIMMMMM HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..

Başlatan doruk38, 02 Ağustos , 2011, 17:50:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Ağustos , 2011, 18:54:10
Canım hayırlı uğurlu olsun. Çok çok sevindim senin adına. Kaç haftalık bebeişin annesi??? Kayınbaban biliyor mu? Çok sevinmiştir kesin. Çok istiyordu bebeğinizin olmasını.Allahım sağlıcakla kucağınıza bebeğinizi aldırsın canım.  :amin: :amin: :amin:

çok sağol cnm amin tatlım   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:çok sevindi ağladı mutluluktan 6+6 günlükmüşüz cnm bugün öğrendim
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Alıntı yapılan: tuana16 - 02 Ağustos , 2011, 18:51:29
canım gözün aydın  çok sevindim inan :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: rabbim hayırlı sağlıklı vatanına milletine hayırlı evlat nasip etsin inşallah  :amin:

amin fıstığım allahım sanada en kısa zamanda nasip etsin cnm

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 02 Ağustos , 2011, 18:53:28
cok sukur...ne zamandan beri bekliyordun canim???

1,5 sene olacaktı cnm benim tedaviyle oldu allah şükürler olsun allahım sanada nasip etsin cnm

gökkusağı

hayırlı olsun allh sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inş tebrikler  :flowers: :flowers: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

KasrıCinan

nasılsdı kalp atısını duyunca ağladın mı bebeğim.uzun süredin bu anı bekliyordun.bende caldırdım mesguldün.anlat bakalım taze anncik.1buçuk.ay bitti bile baak  :love9: büyüyor bebişimiz. :binkybaby: :binkybaby: :opucuk: :opucuk: :opucuk: kuzuma kardes geliyor yasasınnnnnnn :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 19:03:24
Canım hayırlı uğurlu olsun. Çok çok sevindim senin adına. Kaç haftalık bebeişin annesi??? Kayınbaban biliyor mu? Çok sevinmiştir kesin. Çok istiyordu bebeğinizin olmasını.Allahım sağlıcakla kucağınıza bebeğinizi aldırsın canım.  :amin: :amin: :amin:

çok sağol cnm amin tatlım   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:çok sevindi ağladı mutluluktan 6+6 günlükmüşüz cnm bugün öğrendim

Maşallah canım. Alalh nazarlardan saklasın sizi. Normal yolla mı oldu? Çoks evindim bu ay çok güzel haberler aldık. Gül, nil ve sen şimdide :)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

kızlar ya aşk olsun bana söylemediniz demek  :caca: :caca: :caca:
nazlı TEBRİK EDERİM  :muzz: :muzz: :muzz: ÇOK SEVİNDİM NE YAZACAĞIMI BİLMİYORUM ŞÜKÜRLER OLSUN BİR BEKLEYEN DAHA KAVUŞTU MELEĞİNE ALLAH DEVAMINI NASİP ETSİN PIT PITLARI DA DUYMUŞSUN  :flowers: :love9: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Aaaaaaa valla cok sevindimmmmmmm cnm ask olsun okadar özelde yazistik bi demedin  :caca: neysem simdi ögrendik masallah size ya cok sevindim  :opucuk: Rabbim tamamina erdirsin sagliklan hepimiz kucagimiza alalim  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

DoctorGunel

canim tesekkur,
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 19:04:35
Alıntı yapılan: DoctorGunel - 02 Ağustos , 2011, 18:53:28
cok sukur...ne zamandan beri bekliyordun canim???

1,5 sene olacaktı cnm benim tedaviyle oldu allah şükürler olsun allahım sanada nasip etsin cnm
yesekkur canim, insallah saglikla 9 ayi arkanizda birakin bebeyinle...AMIN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 18:46:01
ya hani konunu ben açaçaktım yaa küstüm sana. :crybaby2: :crybaby2: olsun yeğenim geldi ya farketmez tatlım :opucuk: :opucuk: :opucuk:
CANIM dünürüm balımm kaç gündür söylememek içim sıktım kendimi.ama söz verdiğim için söylemedim kevsercim küsme sen.kalp atısnı duyup söyleyecektik o yüzden :opucuk:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: canım arkadasım dünürüm bitanem güzelim çoooooook sevindim çok sükür rabbime.tekrar hayırlı uğurlu olsun.allahım tamamına erdirsin.insallah artık güzel günler seninle olacak.hep bu gün gelsin diye bekledim durdum dualar ettim sana.ve rabbim kabul etti.arıtk büyüdüğü günleri beraber sayacağız bitanem :love9: :love7:
YOK CANIM KÜSMEDİM OLUR MU ÖLE ŞEY ŞÜKÜRLER OLSUN HAMİLE KALDI ARKADASIMIZ  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

:k06: :k06: :k06: :k06:demek bilen birtek ben değilim  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:amaaan olsun yeterki nazlıcım sağlıklı hamilelik geçirsin inş . :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Ağustos , 2011, 19:26:00
Aaaaaaa valla cok sevindimmmmmmm cnm ask olsun okadar özelde yazistik bi demedin  :caca: neysem simdi ögrendik masallah size ya cok sevindim  :opucuk: Rabbim tamamina erdirsin sagliklan hepimiz kucagimiza alalim  :amin: :amin: :amin:

sağol cnm hepimizinkini sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi kalp atışını duyana kadar söylemek istemedim

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:18:41
kızlar ya aşk olsun bana söylemediniz demek  :caca: :caca: :caca:
nazlı TEBRİK EDERİM  :muzz: :muzz: :muzz: ÇOK SEVİNDİM NE YAZACAĞIMI BİLMİYORUM ŞÜKÜRLER OLSUN BİR BEKLEYEN DAHA KAVUŞTU MELEĞİNE ALLAH DEVAMINI NASİP ETSİN PIT PITLARI DA DUYMUŞSUN  :flowers: :love9: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: :flowers:

amin cnm benim pıt pıtlarını duyana kadar söylemek istemedim söylememek için kendimide zor tuttum allahım isteyen herkese kavuştursun en kısa zamanda yarabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Ağustos , 2011, 19:11:42
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 19:03:24

Maşallah canım. Alalh nazarlardan saklasın sizi. Normal yolla mı oldu? Çoks evindim bu ay çok güzel haberler aldık. Gül, nil ve sen şimdide :)

yumurtlama hapı ve dualarla cnm çok dualar ettim ve sizlerin duasıyla allah hepinizden razı olsun

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Ağustos , 2011, 19:05:50
hayırlı olsun allh sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inş tebrikler  :flowers: :flowers: :nazar: :nazar:

amin cnm benim çok sağolasın