27 Nisan , 2024, 17:48:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Seval arkadaşımızın minik İzemsevi'si kollarında...!

Başlatan Shadowqueen, 01 Ağustos , 2011, 11:56:45

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Seval ile biraz önce konuştum kızı bu sabah 3900 kg olarak Dünyaya gözlerini açmış  :nazar: , kendisi daha yeni anesteziden uyanmış biraz sancıları varmış ama inş. oda en kısa zamanda geçecek ve Dünyalar güzeli kızı ile bol bol ilgilenecek.

Tatlım tekrar tebrik ediyorum, umarım bol sütlü gazsız sancısız ve ağrısız günleriniz olur  :amin: :amin:

En kısa zamanda seni aramıza bekliyoruz, seni ve prensesini kocaman öpüyorum  :opucuk: :opucuk:

doğangüneş

ayy maşallah mübarek günde gözlerini açtı minik prenses dünyaya..  hayırlı olsun sağlıklı kolay uzun ömürlü bir evlat olsun inş. cnm.. bi tontik daha geldi maşallah barekallah....

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım benim tebrik ederim sesin gayet güzel geliyordu allahım analı babalı büyütsün gazsız bol sütlüü günler diliyorummm çok öptüm izemsevi ve senii  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah bi tontiğimiz daha oldu  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Allahım acısını göstermesin canım  :amin: :amin: :amin:
inşallah hayırlı evlatlardan olsun  :amin: :amin: :amin:
bol sütlü günleriniz olsun sevalcim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

__nil__

allah analı babalı büytsün inş bol sütlü günler.allah bahtını açık etsin hayırlı sağlıklı evlat olsun inş :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ORNA

gözün aydın cnım allah analı babalı büyütmeyi hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

meliss

hoşgelmiş  minik prenses allah analı babalı büyütsün göüzn aydın cnm :nazar: :nazar: :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

suzannn

TEBRİK EDERİM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Tebrikler canım  :flowers:
Rabim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin: :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

...ŞehzadEfe...

hoşgelmiş prenses allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırklı evlat olsun maşşallah size  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

izemsevimizzz hoşgeldin aramızaa,sevalcim geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah,bol sütlü günler diliyorum tatlım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

xxcansuxx

tebrik ederim Allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin  :amin:
hayırlı evlat olsun prensesimiz  :nazar: :amin:

seda87

allah analı babalı büyütsün inş .gözünüz aydın canm :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

banu_fth

hayırlı olsuuuuuuuun..  :hieyt: :hieyt:  :flowers:
Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin . bol sütlü gazsız günler .. huzurla büyüt yavrunu ..  :love9: :flowers:

oslemturgay

tebrik ederim sevalcimm...gözünüz aydınnn

hayırlı evlat olur annesini babasını hiç üzmez sağlıklı ve bol sütlü günler inşallahh