28 Nisan , 2024, 00:23:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Seval arkadaşımızın minik İzemsevi'si kollarında...!

Başlatan Shadowqueen, 01 Ağustos , 2011, 11:56:45

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

hümeyra_t_e

canımm tebrik ederim çok sevindim bebeğinin sağlıklı olmasına bol sütlü rahat rahat büyüt bebişini inş  :opucuk:

yellowrose

sevalcim prensesin gelmiş gözün aydın, Allahım sana ve ona sağlık sıhhat nasip etsin :amin:    hayırlı bir evlat olsun size güzel kızınız inşallah :amin:  kısmetse izem sevi'nin 40'ı çıktığında ben doğumda olucam :D  Allahım isteyen herkese bebeğini kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallah
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM TEBRİKLER. :flowers:
RABBİM ANNELİ BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin:
HAYIRLI EVLAT OLUR İNŞALLAH  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°•.ℓανιηуα.•°

:nazar: :nazar: :nazar:

Allahım bi tontik daha aramıza katıldı  :k06:

canım benim gözün aydın,bol sütlü ve gazsız günler diliyorum inşallah  :amin:

KasrıCinan

oyy hoşgelmis izemsevimiz.canım allah analı babalı büyütsün insallah.bol sütlü gazsız günler.bebeğin hayırlı olsun :amin: :nazar: :nazar: :love9: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Gozun aydin olsun seval'cim, izemsevi Hosgelmis dunyaya..

Rabbim sana bagislasin, bol boll sutlu gunler canim  :flowers:

elvan&busenur

hoşgeldin minik izemsevi :nazar:sevalcim allah analı babalı büyütsün acısını yaşatmasın :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: tebrik ediyorum sevalcim RABBİM SAGLIKLI SIHATLI ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Maşallah bir perenses daha gelmiş. Hemde mübarek bir günde. Canım ilk önce çok geçmiş olsun diliyorum. Sonrada minik izemsevimiz hayırlı sağlıklı sıhhatli bir evlat olmayı nasip etsin. Bol sütlü ve gazsız günler diliyorum size.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cnm tebrik ederimmmmm çokk sevinnndiimm bol sütlü günler olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

burcu MELEK

canım allah analı babalı büyütsün sonunda sende minik kızına kavuştun demek kızınla cok güzel günler diliyorum

hüzünden_gelme

Allah analı babalı buyutsun izemsevimizi hayırlı bır evlat olur inşallah size  :amin: :amin:

bol sütlü gunler dılıyorum annemizede  :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

gözün aydın canım  :opucuk: inşallah çabucak toparlanırsın ve kızınla ilgilenirsin  :flowers: