25 Nisan , 2024, 02:56:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

melek_ iyi doğdun arkadaşım nice yıllara

Başlatan --elif--, 27 Temmuz , 2011, 11:45:51

« önceki - sonraki »

--elif--

melekcim iyiki doğdun nice mutlu yıllara  :love9:  :love9:
RABBİM eşine en kısa zamanda doğru yolu gösterirde çokk mutlu olursunuz inş.  :amin:  :amin:  :amin: 

izemsevi

doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce kızınla bir ömür mutluluklar diliyorum

✿گสЯเ_ќĮż✿

MELEKCİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  :flowers: :flowers: :flowers:
İNŞALLAH YENİ YAŞIN SANA SAĞLIK,HUZUR VE MUTLULUK GETİRİR  :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

...ŞehzadEfe...

mutlu yıllar canımmmm herşey gönlünce olsun  :flowers: :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ツgöçmen_54 ツ

doğum günün kutlu olsun herşey gönlünce olsun canım  :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

burcu MELEK

GÖZLERİM DOLDU KIZLAR COKKKKKKKKKKKKKKK TESEKÜR EDİYORUM UMARIM BİRDAHAKİ YILA COK GÜLEREK GİRERİM HAYATIMDA HERSEY YOLUNA GİRMİŞ OLUR DÜN BEYİMİZ KIZINI GÖRMEYE GELDİ BANA HEDİYE ALMIŞ GÜYA DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUN BİLE DEMEDİ HEDİYEYİ BIRAKTI ORAYA BEN ACMAYINCA ACTI ORAYA BIRAKTI ANASININ EVİNDE KALMIYORMUS İNSATTA YATIYOMUŞ MEYER ANLAMADIN ANASININ HABERİDE YOKMUŞ NAPMAYA CALIŞTIGINI

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım nice mutlu yıllaraaa bebeişinle ailenle inşallah  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

nice mutlu yıllara .. Allah ailene huzur versin . bir arada nice yıllar geçirin inşallah sağlık ve mutlulukla ..  :amin: :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: melek_ - 28 Temmuz , 2011, 11:49:36
GÖZLERİM DOLDU KIZLAR COKKKKKKKKKKKKKKK TESEKÜR EDİYORUM UMARIM BİRDAHAKİ YILA COK GÜLEREK GİRERİM HAYATIMDA HERSEY YOLUNA GİRMİŞ OLUR DÜN BEYİMİZ KIZINI GÖRMEYE GELDİ BANA HEDİYE ALMIŞ GÜYA DOGUM GÜNÜ KUTLU OLSUN BİLE DEMEDİ HEDİYEYİ BIRAKTI ORAYA BEN ACMAYINCA ACTI ORAYA BIRAKTI ANASININ EVİNDE KALMIYORMUS İNSATTA YATIYOMUŞ MEYER ANLAMADIN ANASININ HABERİDE YOKMUŞ NAPMAYA CALIŞTIGINI
hayret bişey yaa ne garip bi iştir bu inşaatta kalmak ne demek sıcacık yuvan dururken eşin çok büyük bir boşlukta ve kesinlikle senden ayrılmak istemiyor bence hakkınızda hayırlısı olsun  :amin:

burcu MELEK

evet canım galiba ayrılmak istemiyor kızın burnu tıkanmıştı mecbur aradım gel hastaneye götür dedim bidahada tek kelime etmedim hemen geldi giderkende yolda sunu kafana sok ben senden asla ayrılmam vazgecemem yapamıyorum işte bigün eve gelmesem olmuyor o gece arabasını komsum görmüş burda onuda sabah ögrendim peki neye geldin dedim geldim sen ısıgı kapatana kadar evi izleyip gittim yüzüm yoktu boynundaki morluklarla karsına gecmeye kapıya gelemedim dedi annemle ne yasarsan yasa senden vazcemem dedi hiç ses cıkarmadım aldıgı elbisede olmadı aksam seni götüreyim kendin sec dedi hemde yemeye cıkalım dedi istemem dedim aksam 7 de gelip alıcam dedi gitti yarında ortak bi akrabamızın düyünü var mecbur gidicem hemde cocukluk arkadasım kaynanamda gelecek bakalım neolacak

burcu MELEK

nurcum ve eylül sizede tesekkür ederim düşündüyünü için nur masalah oglun pek tatlı

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım arkadasım doğum günün kutlu olsun,nice yıllara umarım yeni yaşında Rabbim herseyi gönlüne göre verir ve inşallah sorunların çözülür,eşin kıymetini anlar ve yuvanız kurtulur :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: doğum gunun kutlu olsun daha nice yaslara

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

NİCE SENELER MELEKCIM  :amin: :flowers:

İNSALLAH BIR DAHAKI SENEYE KADAR HERSEY YOLUNA GIRMIŞ OLUR  :amin: