๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ Ayten'imin Sonsuz Aşkı Oğuz Paşamız Hoşgeldin

Başlatan ORNA, 26 Temmuz , 2011, 10:39:16

« önceki - sonraki »

Nezo

Aytenim Gözün Aydın Güzelim Hayırlı Uğurlu Olsun Oğuz' umuz. Allah Analı Babalı Büyütsün Yüzünüzden Gülücükler Eksik Olmasın. Çok Sevindim İyi Olmanıza  :nazar: Öpüyorum İkinizide. Bu Çiçekler Size  :flowers:

ayysnn

hayırlı uğurlu olsun inş. sağlıklı mutlu günler dilerim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
darısı bize ve tüm bebek isteyenlere inş. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

doğangüneş

maşallah barekallah cnm çok çok geçmiş olsun..hayırlı bereketli bir evlat olsun rabbim kolaylıklar versin inş. aytencim :amin: :amin: :flowers: :love9:

ツgöçmen_54 ツ

aytencim çok sevindim :hieyt: :hieyt: gözünüz aydın..rabbim sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin..geçmiş olsun  :opucuk:

tuana16

aytencim gözün aydın tatlım :flowers:...rabbim analı babalı büyümeyi nasip etsin oğuz paşaya  :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

banu_fth

ayy çok sevindim canım arkadaşım yaa ..  :y25: :y25:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allah nazarlardan korusun .. bi an önce sağlıkla evinize geçin inşallah ..  darısı başımıza inşallah ..

herşey güzel geçmiş çok sevindim .. Allaha emanet olun yavrunla..  :amin:

bol sütlü gazsız huzurlu günler dilerim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hoşgeldin oğuz prens dünyamıza  :hello:  :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTLAR BİRBİRLERİNE

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN AYTENCİM GÜLE GÜLE BÜYÜT BEBEĞİNİ  :opucuk:

miray

AAAAA SÜPER Bİ HABER BUUUUU MUTLU SON  :hello2:   :hello2: 
AYTENCİM GEÇMİŞ OLSUN GÖZÜNÜZ AYDIN  :flowers:  :flowers:  :flowers:
DÜNYAYA HOSGELMİŞ OĞUZ PAŞA  :nazar:  :nazar:  :nazar:
HAYIRLI SAGLIKLI Bİ EVLAT OLSUN
BOL SÜTLÜ AZ GAZLI GÜNLER İNŞ
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tombişim hoşgelmiş dünyaya  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
rabbim hep güzel günler göstersin paşam   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :love9: :love9: :love9: :love9:
aytenim geçmiş olsun canım artık sende annesin  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Balböceği

Hosgelmis dunyaya oguz pasa  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Ayten'cim gozun aydin olsun Rabbim sana bagislasin.. bol bollll sutlu gunler  :flowers:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

tombustanımmmmmmmmmmmmmm gözün aydınnnnnnnn ayy çok sevindimmmmm sankii şaka gibi gelioduuuuu heppp ama doğduu paşann allahım analı babalı buyutsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

darısı banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ehi: :amin: :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

@@@gözde@@@

:wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:HOŞGELDİNNNN MİNİK PRENSSSSSS :nazar: geçmiş olsun aytencim :opucuk:  Allah analı babalı ,sağlıklı sıhhatli büyümeyi nasp etsin :nazar:

oslemturgay

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hoş geldi oğuzz paşa allah sağlıklı güzel ömürler versinnn... bol sütlü günler canımmm tebrik ederimmm :nazar: :nazar: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözün aydın ayten  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Allah analı babalı büyütsün
bol sütlü günler diliyorum  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYTENCİM GÖZÜN AYDIN CANIM BENİM  :flowers: :flowers:  :opucuk: :opucuk:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin: :amin:
OĞUZUMUZ HOŞGELDİN YENİ DÜNYANA  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?