๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ Ayten'imin Sonsuz Aşkı Oğuz Paşamız Hoşgeldin

Başlatan ORNA, 26 Temmuz , 2011, 10:39:16

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

gözunaydın köy yumurtası rabbim hayırlı evlat eylesin insallah    :nazar:

мiŁenα.

aytencim gözün aydın hayırlı olsun... :nazar: :binkybaby:

laptopumu eymen kırdı artık pc yok giremedim en çokta seni merak ettim maşallah paşama.. :nazar:

:love9: :love7: :love9:

Aytii

Ayşeem  :opucuk: canım ya sağol   :love9:

bende geçen profiline baktım en son 4 Temmuzda girmişsin gördüğüme sevindim  :-* demekki seninde laptop gitti  ::) bende eşimin notebooktan giriyorum hala oğlumun resmini ekleyemedim

sen nasılsın canım nasıl gidiyo hamilelik  :flowers:

мiŁenα.

of sorma kırdı ekranını sonra neti kapattordım..

Ama eşime dedim en kısa sürede açtırsın masaüstü var evde bi tane onunla girerim olmazsa yada ablamdan laptopu isticem onlardada 2 tane pc var.

Canım sıkılıyor evde hoş sıkılmayada frsat vermiyorlar ama :D:D

Hamilelik yeni yeni iyi gitmeye başladı miğde bulantılarım fenaydı düzelmeye başladı kokulara ddayanamıyorum.

Eymenim iyti dayısıyla oynuyor bende pc bakınıyorum.

Adamın fotosunu merak ettşim ama göremedim.:) Artık ne zaman girersem ozaman balkarım

Kendine paşama dikkat et yorma kendini bol bol kokla benim yerime :opucuk: :love9:

:love9: :love7: :love9:

Aytii

canım iyi olmana sevindim  :opucuk: sende kendine ve Eymenime çok iyi bak

oğluşumda Eymen gibi sarı bişey  :nazar: :love7:

özledim senle uzun uzun sohbet etmeyi  :-*

°•.ℓανιηуα.•°

aytiiiiiiii kız nasılsın,oğuz nasıl,bi türlü denk gelemedik senle aynı anda. iyisiniz değil mi? yoktur inşallah bi sıkıntı  :opucuk:

Aytii

sağol Öznurum iyiyim sen nasılsın  :opucuk:

günler geçiyor işte göbüşün düşmesini bekliyoruz  ::)

Sarperimde büyümüş maşallah ona  :nazar: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

canım yaaa evet günler ne çabuk geçio,bizim yarın tam 2. ayımız doluyo  ;D sıpalarımız hızla büyüyo  :laughing7:

aman canım sakın göbeği düşmeden yıkama. hastanede bile ilk doğduğunda yıkamıyorlarmış artık. özel bi suyla yıkıyolarmış. ben gördüm sarperin üzerine bi sıvı fışkırttılar ilk doğduğunda. bizim dananın göbeği 11. gün düştü. 12. gün de yıkadık  :D

°•.ℓανιηуα.•°

Aytii

maşallah size ya daha dün gibi doğum haberini almıştık  :nazar:

oğluşumu yıkamadık zaten hiç

öylece duruyo yavrucuk  :aferin:

sadece siliyorum ıslak bezle ılık su yapıp

bakalım nezaman düşecek  ???

Aytii

yok canım daha ekleyemedim resimlerini çünkü notebook makinanın kartını algılamıyo  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

düşer düşer... acelesi yok  :laughing7: komşumunki 21. gün düştü. yolu var anlicağın...

gözümüzün önünde büyüyolar ya inanamıyorum ya hala,benim mi bu sıpa diyorum. ya çok tatlılar yaaa.... Allahım isteyen herkese versin gerçekten...

bi de bizimki şimdi bi görcen ayten,resmen konuşuyo, auuuu auuuu diye bizimle konuşuyo,hem de 45. gününden beri :) kahkaha atıyo,öyle sevimli oldu ki  :nazar: her şeyi anlıyo yaaa....

fotoları beklioz ama bak  :hungry: ben çıkıyorum canım... oğuz paşayı da şapur şupur öpüyorum,seni de  :opucuk:   :opucuk:

Aytii

uyy yerim ben onu  :love9: :nazar: :nazar: maşallah ona okadar büyümüş yani sıpaaa  :opucuk:

görüşürüz canım kendine ve minnoşa iyi bak  :flowers: