๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ Ayten'imin Sonsuz Aşkı Oğuz Paşamız Hoşgeldin

Başlatan ORNA, 26 Temmuz , 2011, 10:39:16

« önceki - sonraki »

Aytii

Evet Gizem benimkiside öyle gazı oluyor sürekli  :-\ kakasını yaparken sorun yok şuanda malum içini temizliyor ama kısa zamanda sanırım onunda ıkınma sorunu çıkar ama inşallah çıkmaz  :amin: kıyamam onlara ya daha minicikler rahat hayattan mücadele hayatına geliyorlar ve o miniklikleriyle başa çıkmaya çalışıyorlar  :love9:

tşk ederim Canancığım  :opucuk: darısı başına ve tüm bekleyenlere inşallah  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

taze anneler Allah kolaylık versin
ilk zamanlar zor oluyyor,bende zor günler geçirdim
ya kabız oluyordu ya göğsüm yara
ya uyumuyordu  ya gazı derken zaman geçti
şimdi çok keyifli,beni anlıyor kendi kendine oynuyor
uğulduyor sağa sola dönüyor
daha rahatım
sizde geleceksiniz inşallah bu günlere

burcu MELEK

aytencim hayırşlı olsun kusura bakma uzun süredir gelemiyorum net bozuktu allah analı babalı büyütsün iyi bak oguz paşaya

Aytii

Günler çabuk geçiyo Ayşegülüm baksana doğuralı bir hafta oldu bile maşallah  :nazar:

Tşk ederim Meleğim  :opucuk: beklenen paşa teşrif etti sonunda  ::) :love9:

Pınar86

Ayten arkadaşım uzun zamandır nete falan bakamıyordum arada sırada ordan burdan giriyordum ancak evime net bağlattım :)
ve siteye giriş yaptım senin bir yerde adını görünce hemen üstüne tıkladım bu doğum yapmıştır sanırım dedim :)

çok sevindim arkadaşım o güzel duyguları çok iyi bilirim halada yaşıyorum benim danamda 1 yaşında oldu ;D şaka gibi bende onu ilk kucağıma aldığımda bu benimmi dedim eve geldiğimdede ve şimdi gözümün önünde neler yapıyor deli gibi yürüyor nerdeyse koşacak şarkılar söylüyor inip çıkmadığı yer kalmadı anne babba mamma kelimeler dökülmeye başladı :)  :nazar: HALA BU YARAMAZ BENİM Mİ DİYORUM :)

rabbim hayırlısı ile büyütmeyi nasip etsin inşallah güzel günler sizin olsun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aytencim canim arkadasim biliyodum donuste guzel haberini alacagimi  :hello2: :hello2: demek oguz pasam bir haftadir aramizda ha hosgelmis sefa getirmis  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: sanada cok gecmis olsun cnm  :flowers: Rabbim sizi hic ayirmasin ikinizede 41 kere masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: darisi bize  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

Teşekkürler Pınarcığım  :-* evet insan inanamıyor ama gerçek  :love9:

Aynurum  :opucuk: sağolasın canım benim sende döndün evine sanırım tatil bitti. Allah kavuştursun diyeyim  :flowers:

Nezo

Aytencim Çok Güzel Yazmışsn Canım Çok Güzel Bir His Olsa Gerek Annelik Rabbim Bizlerede Nasip Etsin Bende Okurken Ağladım. Rabbim Güzel Yazılar Yazsın Arkadaşım Oğluşun Ve Sana Çok Öpüyorum.

ayysnn

canım tekrardan hayırlı uğurlu olsun bebeğin
sen epudural mi oldun spinal mi?

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Aytii

yok tatlım ekleyemedim henüz notebooktan dolayı

pc bulunca eklicem  ;)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

AککORTįє

AY CANIM YA DOĞUM YAPTINMI SEN GİRMİYORUM Kİ HİÇ FORUMA KUSURA BAKMA