27 Nisan , 2024, 17:11:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Lütfen Vajinamı Kesme!!

Başlatan asya81, 25 Temmuz , 2011, 14:03:11

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2011, 19:06:12
Simdi soyle birsey var sadece dogum sirasindami yirtilma oluyr

Doktorlar ellerini soka soka zaten yirtiyorlar... dogum sirasinda benide keseceklerdi hemen doktor ksme karnina basalim dedi

basis o basis pirtladi oglan .. ha ondan sonra dikilmedimi elbette dikildi distan degilse icten diktiler .

edos oyle bir anlatiyorsunki, sanki masaAllah tombala  :ehi: :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 26 Temmuz , 2011, 10:01:07
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2011, 19:06:12
Simdi soyle birsey var sadece dogum sirasindami yirtilma oluyr

Doktorlar ellerini soka soka zaten yirtiyorlar... dogum sirasinda benide keseceklerdi hemen doktor ksme karnina basalim dedi

basis o basis pirtladi oglan .. ha ondan sonra dikilmedimi elbette dikildi distan degilse icten diktiler .

edos oyle bir anlatiyorsunki, sanki masaAllah tombala  :ehi: :ehi:
ya dogum bu elbette yirtilma olacka dikis olacak

Hastaneye normal girdim anormal olarak ciktim eziyetin alasini yasattilarr .. dersimi aldim bi daha gercekten

sanilarim baslar baslamaz gidecem tabi gunum dolana kadar..

ben cinsel organini kesen gordum orayla aranin alakasi bile yok belki nasil kestinizzz  :violent1:

fıstık

BEBEĞİ RİSKE ATMAMAK İÇİN KESİYORLAR

YANİ BİRAN  ÖNCE DOĞSUN OKSİJENSİZ KALMASIN DİYE

AYRICA CİLDE GÖRE DEĞİŞİR DİKİŞ OLAYI HERKESİN CİLT TİPİ FARKLI SONUÇTA

doğangüneş

off bende ilkte çok kesilip biçilen biriyim :-ooo o yüzden altın  olsa gözümde yok normal doğum..2.yi szeryan oldum 3.de sezeryan olacak haliyle.. haa sezeryan kolay mı asla değil ama benim doğumumdan kolay olduğunu yaşayarak gördüm..ve dikiş izlerimide hala elimle hissedebiliyorum :'(

ponçik

benim de kesim var , ama burada bahsedildigi gibi vajinadan makata doğru değil , vajinadan yana doğru yani bacak arama doğru ve ufacık , şuan izi bile yok  :icon_thumright:
ben kesildigimi 1 hafta sonra kontrole gittiğimde öğrendim  :laughing7: galiba içte 2-3 dışta da sanırım 3-4 dikiş vardı
Allaha şükür ne şuan ne de doğumdan sonra sorun yaşamadım
tekrar kısmet olur da doğum yaparsam yine normal olsun isterim
ama tabi doktorumdan gerekli bilgileri alırım bu sefer  ;D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

BENIM ANNEMEDE BENI DOGURURKEN AYGIN BAYGIN HALDEYKEN DIKIS ATMISLAR ANLATIR HEP GELDIM EVE ALTIMA BAKAYIM DEDIM AYNAYI BIR GOTURDUM TANIYAMADIM DER EVRIM GECIRMIS RESMEN VAJINASI  :sad1:

Balböceği

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 06 Ağustos , 2011, 12:00:49
BENIM ANNEMEDE BENI DOGURURKEN AYGIN BAYGIN HALDEYKEN DIKIS ATMISLAR ANLATIR HEP GELDIM EVE ALTIMA BAKAYIM DEDIM AYNAYI BIR GOTURDUM TANIYAMADIM DER EVRIM GECIRMIS RESMEN VAJINASI  :sad1:
ay gozde hic bakilirmi oraya yaa  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ponçik

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Ağustos , 2011, 16:43:03
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 06 Ağustos , 2011, 12:00:49
ay gozde hic bakilirmi oraya yaa  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

evet ya iyi cesaret valla  :suclu:

Aytii

doktorumun neden sezeryan yaptığını şimdi daha iyi anlıyorum

bebek doğum kanalına inmemiş
kilosu 4 ten fazla
kafa çevresi 37,5 cm
sancım yok
açılmam yok
çatım basık ve dar

bu durumda bana normal diye tuttursaydı şuanda belki oğlumda ve bende çok büyük hasarlar olacaktı  :sad1:

xxcansuxx

benim bir tanıdığımın ilk bebeğinde kesmişler 2.bebeği de bizim hast. yaptı dr. ilk kesin çok fazlaymış normalde o kadar kesilmez bende mecbur kaldım demişti bende orada duymuştum ilk... akrabamız resmen oturup kalkamamıştı dikişlerden... bir arkadaşımı da uyuşturmadan dikmişler ebeye bağırmış acısından sonra uyuşturmuşlar gıkın çıkmasa bağırta bağırta dikecekler   :-ooo vicdansızlar   :caca:
ben hep derim eşime eğer takımları bozmamak istiyorsan ilerde sorun yaşanmasın diye sezeryan olacaksın....
ya şu normal  doğum şartlarını düzeltseler  dirsek izlerinden  morartıları olan arkadaşım vardı  :caca: