minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm ins bidaki gittigine kalp atisini duyarsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
:nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 10:37:09
ben geldim arkadaşlar...çok şükür kesemizi gördük.doktor herşey yolunda gidiyor süper dedi.boş keseyede benzemiyor çünkü yolk sac oluşmuş dedi.ilk ultrason resmimizi aldık.ben geç yumurtlamışım bebeğim 4+2ymiş.haftaya tekrar gidicem.şükürler olsun yaa çok mutluyum.eşim de öyle.rabbim korusun inşallah. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallahhh canımmm  :nazar: :nazar: :nazar:
ne güzek, inşallah hep böyle sorunsuz, sıkıntısız ve sağlıkla devam eder  :amin:
çok sevindim canım, gözünüz aydın olsun  :hieyt: :hieyt:

xxcansuxx

ben geldim arkadaşlar...çok şükür kesemizi gördük.doktor herşey yolunda gidiyor süper dedi.boş keseyede benzemiyor çünkü yolk sac oluşmuş dedi.ilk ultrason resmimizi aldık.ben geç yumurtlamışım bebeğim 4+2ymiş.haftaya tekrar gidicem.şükürler olsun yaa çok mutluyum.eşim de öyle.rabbim korusun inşallah. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: çok şükür canım ya çok sevindim  :muzz: :muzz: Allah tamamına erdirsin  :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ağustos , 2011, 12:29:40
gözünaydin cnm ins bidaki gittigine kalp atisini duyarsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:

sağol gülüm sen ne  yaptn bugn

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 13:28:58
Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ağustos , 2011, 12:29:40

sağol gülüm sen ne  yaptn bugn
komsuu benim sayfama bak yazdim okursun  :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 12:32:54

maşallahhh canımmm  :nazar: :nazar: :nazar:
ne güzek, inşallah hep böyle sorunsuz, sıkıntısız ve sağlıkla devam eder  :amin:
çok sevindim canım, gözünüz aydın olsun  :hieyt: :hieyt:

sağolcnm inş hep böyle devam eder gerçekten uslu benim  bebeğim üzmücek annesini inş

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ağustos , 2011, 12:34:11
:nazar: :nazar: :nazar: çok şükür canım ya çok sevindim  :muzz: :muzz: Allah tamamına erdirsin  :amin: :amin:

sağolcnm amin inşşşş rabbim korucak meleğimi :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

kelebegimm

CANIM TEBRIK EDERIM RABBIM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN MINIK MUCIZENIII :amin: :amin: :amin: :amin:INS: COK GUZEEELLL BI HAMILELIK GECIRIRSIN::

]

__nil__

Alıntı yapılan: kelebegimm - 03 Ağustos , 2011, 15:46:42
CANIM TEBRIK EDERIM RABBIM KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN MINIK MUCIZENIII :amin: :amin: :amin: :amin:INS: COK GUZEEELLL BI HAMILELIK GECIRIRSIN::

çok sağol canım benim amin inşş  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

aydinays

Maşallah nilcim alalh bu mutluluğunuzu bozmasın. Sizin evde şimdi bayram önceden geldi. Allah bozmasın bu mutluluğunuzu. Allah yardımcınız olsun. Ne güzel süprizin şimdi var oluyor. Bol bol dua et bu  mubarek günlerde, yemene içmene dikkat et.  :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 16:02:17
Maşallah nilcim alalh bu mutluluğunuzu bozmasın. Sizin evde şimdi bayram önceden geldi. Allah bozmasın bu mutluluğunuzu. Allah yardımcınız olsun. Ne güzel süprizin şimdi var oluyor. Bol bol dua et bu  mubarek günlerde, yemene içmene dikkat et.  :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9:

sağol canım benim rabbim ayırmasın bizi.evet çok şükür evimizin neşesi katlanarak arttı.akşamda kayınvalidemlere söylücez.rabbime şükürler olsun :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby:

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 16:07:26

sağol canım benim rabbim ayırmasın bizi.evet çok şükür evimizin neşesi katlanarak arttı.akşamda kayınvalidemlere söylücez.rabbime şükürler olsun :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby:

Çok şükür canım kucağına aldığın günleride göreceksin inşallah. O kadar güzel günlerde meleğin süpriz yaptı ki ben inanıyorum rabbim sizi kavuşturacak. Hamd etmek için en güzel zamanlardasın canım. Allah salih evlatlardan etlesin meleğini. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 16:09:29
Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 16:07:26

Çok şükür canım kucağına aldığın günleride göreceksin inşallah. O kadar güzel günlerde meleğin süpriz yaptı ki ben inanıyorum rabbim sizi kavuşturacak. Hamd etmek için en güzel zamanlardasın canım. Allah salih evlatlardan etlesin meleğini. :amin: :amin: :amin:

aminn cnm çok sağol.rabbim mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin inş.canım seninde yavrunu sağlıkla kucağına almaknasip olsun inş

aydinays

Nilcim var ya bu akşam sizin evi izlemek isterdim. Sizin evdeki mutluluğu. Kayınvalidenlerdeki sevinci. Allahımın bu mutluluğunuzu meleğinin gülücükleriyle kat kat artırsın.  :amin: :amin: :amin: Çok seviniyorum canım uzun süre bekleyipte kavuşanlar için.  :amin: :amin: :amin: