minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Çok sevındım canım yaa allah tamamını erdırsın inşallah kucagına da almayı nasıp etsın mevlam :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk:

__nil__

arkadaşlar ya şimdi yazılanları okudum da çok duygulandım.herkes ne kadar sevinmişş seviliyorum galiba çok mutlu oldum :opucuk: :opucuk:
ve heyecandan sizlere isim isim teşekkür etmediğimi farkettim hemen telafi etmek istedim..

g10ca
seda87
gulum22
susanna
orna
gül
balkız
sarıkız
istanbulsibel
eylül_üm
yellowrose
gonca
derbeder
fehi
gültanesi
nghy
öslemturgay
lavi
nessli
@gözde@
ersu
flowers
nur
mavibeyaz
köy yumurtası
melis
hasretimsana
dilvin
kumsal59
balböceği
kasrıcinan
narçiçeği

HEPİNİZE AYRI AYRI GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOK AMA ÇOOOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM.İYİKİ VARSINIZ...

KONYALI

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 20:12:43
Alıntı yapılan: KONYALI - 25 Temmuz , 2011, 20:10:06
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee allahıma cok sukur...suanda kızımlar göbek atıyoruz nil teyzesi...ya gözlerime inanamadım..bu bızım nilmi falan oldum ilk başta...allah sağlıkla tamamına erdırsın cnm ınsallah...o kadar mutlu oldumkı anlatamam :nazar: :nazar: :nazar:

ya sorma canım bende inanamadım baya bir süre.çok teşekkür ederim.yerim o kızını ben
çok teşekkür ederim..inşallah devamı da gelir

canım sen kendıne cok dıkkat et ılk 3 ay,allahın izniyle hiçbişi olmaz korkma...cenabı allahım layık gormus onu sana,sende tadını çıkart sımdık

seda87

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 20:17:47
arkadaşlar ya şimdi yazılanları okudum da çok duygulandım.herkes ne kadar sevinmişş seviliyorum galiba çok mutlu oldum :opucuk: :opucuk:
ve heyecandan sizlere isim isim teşekkür etmediğimi farkettim hemen telafi etmek istedim..

g10ca
seda87
gulum22
susanna
orna
gül
balkız
sarıkız
istanbulsibel
eylül_üm
yellowrose
gonca
derbeder
fehi
gültanesi
nghy
öslemturgay
lavi
nessli
@gözde@
ersu
flowers
nur
mavibeyaz
köy yumurtası
melis
hasretimsana
dilvin
kumsal59
balböceği
kasrıcinan
narçiçeği

HEPİNİZE AYRI AYRI GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOK AMA ÇOOOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM.İYİKİ VARSINIZ...

rica ederiz canm ne demek dularımız hep seninlee :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

DoctorGunel

canim ya simdi okudum ve cok sevindim, insallah sag salim kucagina alirsin bebeyini...AMIN...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   caimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm    oleeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy    allaha sukkurler olsunnnnnnnnnnnnnnnnn  .....   :nazar:      :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:         :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:     :nazar: :nazar:   allah korusun sizii    :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 15:26:34
sibelcim anneme söyledim sadece kayınvalidemlere söylemedik daha 2 gün sonra değer artarsa söyleyeceğiz.
goncacım çok haklısın bu ay nasılsa olmuyor diye,motorsikletle gezdim,alkol sigara aldım,denize girdim,temizlik yaptım,eşimle kavga ettim,üzülüp ağladım.ve hamile kaldım inanamıyorum yaaaa

cidden akıldan o konuyu uzaklaştırmak gerekiyormuş.eşimdedebende de bu sağlık sorunları olmasına rağmen milyonda bir ihtimal vardı ve oldu...allahım sen çok büyüksün yarabbim dualarımızı kabul ettin.
ınsalllah canım degerınde artacak  :amin: kayınvalıdenler şok yaşayacak  :-ooo :k06:

aydinays

Canım nilim. Şu an sevinçten gözlerimden damlalar akıyor. Canım arkadaşım allahım sağlıkla meleğini kucağına aldırdığı günleride göstersin. Maşallah size. Allah ol dedikten sonra oluyormuş. Hep demiyor muyuz herşey kafamızda ve allahın ol demesiyle alakalı. Minik mucizen büyücek annesi koskacan bir bebek olup kucağını dolduracak. Bizde burdan onu resimleriyle seveceğiz.
Canım benim ilk 3 ay kendine çok dikkat et. İnşallah değerin katlanarak artacak. Eşin ve senin hayatın bundan sonra çok değişek. Hayat size mükemmel bir süpriz getirdi canım benim. Tadını çıkar. Zorlu bir süreç hamişlik kusmasıydı kasık ağrısıydı ama bir mucizeyi içinde büyütmek işte o paha biçilmez bir hazine. Yüce mevlam yar ve yardımcın olsun güzel arkadaşım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

esracım

nilcim rica ederiz inşallah saü salim kucağına da alırsın bebişini.dualarımız seninle canım.

__nil__

Alıntı yapılan: belkis_nur - 25 Temmuz , 2011, 23:03:15
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   caimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm    oleeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy    allaha sukkurler olsunnnnnnnnnnnnnnnnn  .....   :nazar:      :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:         :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:     :nazar: :nazar:   allah korusun sizii    :amin:

sağol canım teşekkür ederim

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Temmuz , 2011, 08:20:07
Canım nilim. Şu an sevinçten gözlerimden damlalar akıyor. Canım arkadaşım allahım sağlıkla meleğini kucağına aldırdığı günleride göstersin. Maşallah size. Allah ol dedikten sonra oluyormuş. Hep demiyor muyuz herşey kafamızda ve allahın ol demesiyle alakalı. Minik mucizen büyücek annesi koskacan bir bebek olup kucağını dolduracak. Bizde burdan onu resimleriyle seveceğiz.
Canım benim ilk 3 ay kendine çok dikkat et. İnşallah değerin katlanarak artacak. Eşin ve senin hayatın bundan sonra çok değişek. Hayat size mükemmel bir süpriz getirdi canım benim. Tadını çıkar. Zorlu bir süreç hamişlik kusmasıydı kasık ağrısıydı ama bir mucizeyi içinde büyütmek işte o paha biçilmez bir hazine. Yüce mevlam yar ve yardımcın olsun güzel arkadaşım.

evet şu zorlu süreçleri bir atlatsam kese vs.ondan sonra rahatlarım heralde içim pır pır hala.çok teşekkür ederim

__nil__

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Temmuz , 2011, 01:46:45
Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 15:26:34
sibelcim anneme söyledim sadece kayınvalidemlere söylemedik daha 2 gün sonra değer artarsa söyleyeceğiz.
goncacım çok haklısın bu ay nasılsa olmuyor diye,motorsikletle gezdim,alkol sigara aldım,denize girdim,temizlik yaptım,eşimle kavga ettim,üzülüp ağladım.ve hamile kaldım inanamıyorum yaaaa

cidden akıldan o konuyu uzaklaştırmak gerekiyormuş.eşimdedebende de bu sağlık sorunları olmasına rağmen milyonda bir ihtimal vardı ve oldu...allahım sen çok büyüksün yarabbim dualarımızı kabul ettin.
ınsalllah canım degerınde artacak  :amin: kayınvalıdenler şok yaşayacak  :-ooo :k06:

sağol canım evet çok şaşıracaklar kesin. :laughing7:

__nil__

arkadaşlar ben doktora gidiyorum kan testimi göstericem hemde belki folik asit yada ilaç filan yazarr diye.umarım herşey yolundadır.bana şans dileyin gelince yazarım buraya.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Temmuz , 2011, 09:03:21
arkadaşlar ben doktora gidiyorum kan testimi göstericem hemde belki folik asit yada ilaç filan yazarr diye.umarım herşey yolundadır.bana şans dileyin gelince yazarım buraya.
tmm cnm güzel haberlen bekliyoruz seni  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

aydinays

Canım benim allahın izniyle her aşamayı atlatacaksın. Senin için hamile kalmak meseleydi. Çok şükür onu başardık. Aşama aşama heycanların olacak. Değerin artması ilk durak, Sonra kesemizi göreceğiz, Sonrada pır pır kalbini attığınıda duyacaksın ondan sonrası zaten çok güzel geçecek. Canım ama kendine stres yapma sakın. Şimdi sevincini yaşa. Hiç vesvese yapma kendine hep olumlu şeyler düşün herşey pozitif olsun canım arkadaşım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.