minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

Aytii

ayy gece gece yemin ederim moral oldu bunları okumak  :love9: biraz moralsizdim

senin bebek istediğini biliyorum oyüzden konuyu görünce çok sevindim inşallah hamilesindir canım yarın mutlaka yaz kan testinin sonucunu Salı günü doğumum var vallahi çatlarım öğrenmeden gidersem :))) ayy inşallah testlerin doğrudur bunu içten diliyorum  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

niiiiil inşallah bebegin gelmiştir öyle gözüküyor gerçi ama bide kan testi yaptır bakalım
çookk sevindim valla inşallah yüzün güler canım benimm  :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

nılcım nasıl mutlu oldum anlatamam  :hieyt: :muzz: :hello2: senınde benım gıbı hıc beklemedıgın bır anda geldı melegın  :hieyt: :occasion16: ınsalllah  melegın bu guzel aylarda annesıne surprız yapmıştır  :amin: merakla  sonucu  beklıyorum ne guzel bır haber  :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnmmm cok sevindim okuyunca valla  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bu bebekler zaten hic beklenmedik anda gelir inan  :binkybaby: :love9: digital yaptigin teste güvenebilirsin cnm bende öyle ögrenmistim  :occasion14: ins bebegin skica tutunur hic birakmaz annesini  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: iyi haberlerini beklioruz cnm  :opucuk:
:nazar: :nazar:

__nil__

3 tane test böyle çıktı arkadaşlar

digitaldede pregnant 1-2 çıktı

__nil__

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Temmuz , 2011, 23:17:19
ayy gece gece yemin ederim moral oldu bunları okumak  :love9: biraz moralsizdim

senin bebek istediğini biliyorum oyüzden konuyu görünce çok sevindim inşallah hamilesindir canım yarın mutlaka yaz kan testinin sonucunu Salı günü doğumum var vallahi çatlarım öğrenmeden gidersem :))) ayy inşallah testlerin doğrudur bunu içten diliyorum  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

teşekkür ederim canım hayırlı doğumlar sanada inşallah.yarın yazıcam mutlaka sonucu yazmazsam çatlarım zaten

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 23:34:28

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah cnm hamilesin  :muzz: :muzz: :muzz: zaten digital en güvenlisi 1-2 haftalik yazinca 4 haftalik oluyomusun kagitta öyle yaziyodu  :binkybaby:

__nil__

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 24 Temmuz , 2011, 23:30:49
nılcım nasıl mutlu oldum anlatamam  :hieyt: :muzz: :hello2: senınde benım gıbı hıc beklemedıgın bır anda geldı melegın  :hieyt: :occasion16: ınsalllah  melegın bu guzel aylarda annesıne surprız yapmıştır  :amin: merakla  sonucu  beklıyorum ne guzel bır haber  :muzz: :muzz: :muzz:

canım inşallah ya dediğin gibi olmuştur ve güzel haberler verebilrim.off çok heyecan bastı beniii

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Temmuz , 2011, 23:36:50

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah cnm hamilesin  :muzz: :muzz: :muzz: zaten digital en güvenlisi 1-2 haftalik yazinca 4 haftalik oluyomusun kagitta öyle yaziyodu  :binkybaby:

gülüm digitalde 1-2 olunca 4 mü oluosun ben bilmiodum aa şaşırdım bende şimdi diyorum 1-2 haftalık nasıl oluyor diyordum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

**Gül**

Nilcigim sonunda oldu iste Sukurler olsun  :amin: :amin:
Ben inaniyorum o testler dogru ve bebegin seninle ve omur boyuda seninle kalacak insallh  :amin: :amin:
Nasil sevindigimi tahmin edemezsin. Rabbimin hediyesi mucizesi bu iste Cok sukur bugune ve en kisa zamanda daha guzel haberlerini bekliyoruz Canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

susanna

nilcim benimde adet olmam gereken gun yaptigim testte boyle cikmisti test cubugu
allahim hayirli haberlerini gostersin bize arkadasim
kocisin ne dedi ne tepki verdi soyledinmi ???

ツgöçmen_54 ツ

nilcim gece yarısı aldığım en güzel haber bu :hieyt: :hieyt: :hieyt: inşallah testler yanıltmaz bebeğin gelmiştir :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Temmuz , 2011, 23:43:43
Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Temmuz , 2011, 23:36:50

gülüm digitalde 1-2 olunca 4 mü oluosun ben bilmiodum aa şaşırdım bende şimdi diyorum 1-2 haftalık nasıl oluyor diyordum
evet cnm bende bastan dedim nasil olur sonradan kagitta baktim 4haftalik cikio  :opucuk: