29 Nisan , 2024, 14:22:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ciban veya Kil donmesi

Başlatan Balböceği, 23 Temmuz , 2011, 19:48:59

« önceki - sonraki »

derbeder

tam nerende oldugunu hala anlamadim edosss  :ehi: :ehi:

kil donmesi olabilir ciban olabilir veya yedigin birsey ters tepmis olabilir ya da stresten olabilir.

kil donmesiyse zaten kil tuy gozukmez..yedigin birsey kotu geldiyse ya da stresten olan birseyse eger..bir muddet oynamadan rahat birakmalisin. belli bir zaman icinde yumusar ve icindeki pislik cikar ve iyilesir. ama cibansa daha dikkatli olmalisin (arkadasin biri boyle bir rahatsizliktan dolayi ameliyat olmustu) doktor mudahalesi sart gibi. gecmis olsun canim umarim iyilesir hemen  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Nezo

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Temmuz , 2011, 19:48:59
Kizlar 1 haftadir bende bisi cikti, once sivilce zannetim temizledim ben temizledikce o yenilendi  :dontknow:

sonradan aklima ciban geldi, ama kil donmesi olma ihtimalide var sanirim

nohut kadar birsey, nerde cikti diye sormayin  :suclu:

Nerde Çıktı ?  :ehi: Bamyayı Hasla Ilık Bi Şekilde Koy Ve Sar Ertesi Güne İçine Ne Varsa Hepsini Akıtııo Canım. Ama Kuru Bamya Olacak Sanırım  ???

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

GEÇMİŞ OLSUN EDACIM

SEN YİNEDE Bİ DOKTORA GÖRÜN DERİM

EN İYİSİNİ ONLAR SÖYLER ZATEN

Balböceği

Oynamayi biraktim dunden bugune iyilesme var kabuklanmaya baslamis

nerde ciktigini ne yapacaksinizzz  :ehi: :ehi: :ehi:

cok sagolun kizlar  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim bacaklarimda cok kil dönmesi oluyo  :dontknow: hatta bazen oturuyom aliyom cimbizi elime cikariyom derinin altindan upuzun kil cikiyo  :laughing7: aslinda hosuma gidiyo cikarmasi  :suclu:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Temmuz , 2011, 15:27:17
Maalesef orda  :suclu: :suclu:

ben basta sivilce zannetim sonra bi kac gun icinde buyudu ben temizledim o yeniledi kendisini

sonradan aklima ciban geldi bi kac yere baktim kil donmeside olabilirmis ama kil tuy gozukmuyor

kıl tüy gözükmez .. bu olayda baştan gidersen dr muayenesinde küçük bi operasyonla halledebilio .
ama beklersen ameliyat olman gerekiyor .. iltihap derine inmiş ise dr küçük bi operasyonla temizleyemiyor .
bilgin olsun .. umarım geçer ..  :amin:

Balböceği

:'( :'( :'( :'( :'(
Bi kac gun daha duruyum, simdi normal bir yerimde olsa neyse  :suclu: :suclu: :suclu:

Benim bacaklarimdada cok oluyor makinayla aldigimdan sanirim

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2011, 19:02:46
:'( :'( :'( :'( :'(
Bi kac gun daha duruyum, simdi normal bir yerimde olsa neyse  :suclu: :suclu: :suclu:

Benim bacaklarimdada cok oluyor makinayla aldigimdan sanirim

o kıl dönmesi ile bu kıl dönmesi aynı şey dil canım .. bendede oluyor ama mesela kuyruk sokumum kılsız benim .. nası bende oldu bu dedim .. dr senin dediğin gibi olsaydı sende olması bu olayın mucize olurdu .. tüy bunlar dedi ..  :-[ :-[

vücut yapıyor bazılarında ama adı kıl dönmesi dedi .. iltihap yapıyormuş vücut ..  :-\

Balböceği

ben videosuna baktim Allah kimseye vermesin o nasil birsey yaa  :-ooo :-ooo :-ooo

fıstık

BENDEDE VAR 1 AYDIR HEMDE SÜREKLİ İLTİHAPLANIYOR

ŞUAN BİTTİ AMA NOHUT TANESİ KADAR

BENDE GİDİP GÖSTEREMİYORUM YA OFFFFF  :'(

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Temmuz , 2011, 19:48:59
Kizlar 1 haftadir bende bisi cikti, once sivilce zannetim temizledim ben temizledikce o yenilendi  :dontknow:

sonradan aklima ciban geldi, ama kil donmesi olma ihtimalide var sanirim

nohut kadar birsey, nerde cikti diye sormayin  :suclu:

adasim cok gecmis olsun cnm bnm biliyorum cok kötü bisey cünkü benim kiz kardesimdede vardi hemde istenmeyen yerde :laughing7: :laughing7: ve hala gecmedi ne yaptiysa gecmeddi ben sana diyim 4 yil olmustur yani :dontknow: onunkide nohut kadar :-\

asya81

benim arkadaşımın kuyruk sokumunda çıkmıştı sürekli iltahap akıyordu oturamıyordu acıcan sonradan gitti doktorada kıl dönmesiymiş alındı.seninki çiban yada göz dedikleri şey sanırım

Balböceği

Cok sagolun kizlar cok sukur kurtuldum bi kac gundur tamamen iltihabi bitti

aman aman allah'im kimseye vermesin, cok korktum baska bisi olacak diye  :y25:

krizantem84

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Ağustos , 2011, 16:44:20
Cok sagolun kizlar cok sukur kurtuldum bi kac gundur tamamen iltihabi bitti

aman aman allah'im kimseye vermesin, cok korktum baska bisi olacak diye  :y25:

gecmış olsun canım  :opucuk: ınsallah bır daha olmaz  :amin:
edacım ıyıcene emın ol kurumuş mu  :icon_scratch: