Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Karışık Çerez Gibidir Hayat! Önce Bütün Fındıkları Kırar, Bütün Fıstıkları Yersin, En Son Gider Bi Kabak Çekirdeğiyle Evlenirsin :toothy10: :toothy10: :toothy10:

rümeysaa

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Mart , 2012, 15:29:28
Karışık Çerez Gibidir Hayat! Önce Bütün Fındıkları Kırar, Bütün Fıstıkları Yersin, En Son Gider Bi Kabak Çekirdeğiyle Evlenirsin :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:k06: :k06:

Aytii

Üç günlük Dünya dedikleri; Cuma, Cumartesi, Pazar  :tongue3:

Aytii

Bülent Ersoy reklamda rapçi olacakmış.. ona dahi bol gelecek kıyafet içün salon perdesi, şapka olarak Algida şemsiyesi kullanırlar sanırım.

:laughing7:

Aytii

"hani ben'im olacaktın" - İzzet Altınmeşe [slow].

:toothy10:

Lă_Tăhzen!

Her ''napıyosun?'' sorusuna ''napıyım ya..'' diye cevap veren bi arkadaşım var. Yemin ederim yıllardır naptığını bilmiyorum.. :)

:ehi:

hüzünden_gelme

Klavyemde Bir Arf Bozuldu, Basmeyo. Artıkın FACE Ayaatıma Trakya Ağzıyla Devam Ediyorum. Epten Battık Beeaaa :)) :k06:

hüzünden_gelme

DEVEKUŞU MİSALİ KAFALARINI KUMA GÖMÜP SAKLANDIĞINI DÜŞÜNENLERE; ARKADAŞIM EN TEHLİKELİ YERİN AÇIKTA KALMIŞ DİKKAT ET DİYESİM VAR :ehi:

hüzünden_gelme

Allah Kalbine Göre Versin, Diyeceğim de, Korkuyorum... Ya Başımıza Taş Yağarsa? :)) :k06:

hüzünden_gelme

Çok mu Çekiciyim Ben Yaf..! Bütün Arızaları Çekiyorum.. Yurt içi- Yurt dışı, Hemde Antensiz- Dekodersiz :)) :k06:

hüzünden_gelme

Bu Facebook a Hava Limanı Kurulması Şart...! Yoksa Bu Kalkan Kıçlar Nereye İnecek...? :) :k06:

hüzünden_gelme

Hayatımızdaki En Hain Şey, Zamandır... Gitti mi, Dönmek Bilmiyor Mendebur :)) :k06:

hüzünden_gelme

Stratejik Düşün, Objektif Yaklaş, Parçaları Birleştir, Belki Bana Ulaşırsın! ;) :k06:

hüzünden_gelme

hüzünden_gelme