11 Mayıs , 2024, 19:09:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Bir LAZ ATASÖZÜ, dermiş ki : Akıl HIYAR değul ki; yarısını kırıda vereyum saa..! :))))

Lă_Tăhzen!

AİLE HUKUKU, yeni HÜKMÜNÜ açıkladı: BOŞANAN ÇİFTİN ortak FACEBOOK hesabı ANNEYE verilecek,BABA sadece PAZAR günleri girebilecek.
:)))))

Lă_Tăhzen!

Kendini BİTMEZ CÜMLE sananlara,BENDEN kucak dolusu NOKTA. Eğer SAYGI DUYULACAK bir tarafları varsa,o TARAFLARINA saygılarımla.

Lă_Tăhzen!

KISKANMIŞ KADINA; "Bir şey mi oldu..?" diye sormayacaksın..! GAZ KAÇAĞI, çakmakla KONTROL edilir mi hiç..? :))))

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Şubat , 2012, 18:17:58
KISKANMIŞ KADINA; "Bir şey mi oldu..?" diye sormayacaksın..! GAZ KAÇAĞI, çakmakla KONTROL edilir mi hiç..? :))))
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

Küfür Benim Ağzıma YAKIŞMIYOR OLABİLİR AMA; Beni Kızdıranların ÜZERİNDE ÇOK ŞIK DURUYOR :) :k06:

hüzünden_gelme

BİRİ DE ÇIKIP DEMİYOR Kİ BANA; "HER ŞEYİ BIRAK, UZAKLARA GİDELİM.. MASRAFLAR BENDEN" :)) :k06:

hüzünden_gelme

Yalnız Bir Kadının Mönüsü: Nutella Tabağı, Şehriyeli Nutella, Nutella Bayıldı, Çoban Nutellası, Nutellalı Nuriye Tatlısı :))) :toothy10:

hüzünden_gelme

BEN Hiç PARA Biriktirmedim... İNSAN BİRİKTİRDİM... Arada BOZUK Olanlar Çıktı Tabi, ONLARI DA HARCADIM GİTTİ ;) :ehi:

hüzünden_gelme

Bize "Profilime Kim Baktı" Uygulamasından Çok, "Kim Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuştu" Uygulaması Lazım :))

hüzünden_gelme

Eğer Bi Karadenuz Kızina Kafa Tutaysan, Ya Yağlu Yedun Dilun Gayayi, Yada Mermuden Hızli Goşaysun :) :ehi:

hüzünden_gelme

HER ZAMAN, KAFASINI Yastığa KOYAR KOYMAZ Uyuyan İNSANIN Psikolojisini MERAK ETMİŞİMDİR..! Bu Ne GAMSIZLIKTIR Arkadaş..! :)) :k06:

hüzünden_gelme

Geldimi Gitmeyen Keçilerim Var BENİM, Küçük Baş Hayvan Ticareti Yapsam Köşeyi DÖNERİM :)) :k06:

hüzünden_gelme

Kuyruk Acısı Olanlar Etrafımda Dolaşmasınlar Lütfeeen..! Etrafımda Olmalarını İsteseydim Kuyruklarına Basmazdım Zaten..! ;) :k06:

hüzünden_gelme

Ben Estetik Cerrahı Değilim... Kimse Benden Kıçını Kaldırmamı Beklemesin...! :)) :k06: :k06: